Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na tessék, le can irva, a budapestiek jól döntöttek, amikor megválasztották szerintem is
" a tüntetők a szimbólummá vált piros-fehér szalaggal átkötött"

Hozzájuk a kék-fehér illet volna!
Este van már? Most már lehet politizálni?
https://ezalenyeg.hu/publi/kar...
Kicsit más, de egyszer a román útépítők kis híján rám robbantották a hegyoldalt.
Az út egyik felét biztosították, a másikat nem volt kedvük.
OK, ez is igaz, hogy lehet rosszul mérte fel.
elém akkor jöttek ki amikor még a dt-vel toltam
legslábbis aszfalton
földutakon is kijöttek már elém autóval traktorral de még motorral is
Rendszeresen kijönnek elém, mikor Pannóniával vagy MZ-vel jártam, akkor is így volt, meg ha négyhengerrel, V2-vel, dübörgő egyhengerrel vagy dörmögő boxxerrel,ha csapatom azzal vagyok elfoglalva, hogy túléljem, ha finoman megyek kap egy faszkalapot.
Eddig egyszer durrantam bele egybe, mentségemre legyen mondva, hogy annak STOP táblája is volt!
Még lélegzem, az élethez szerencse is kell!
A garantáltan.nem.vette észre kijelentést nem feltétlen fogadom el. Fordultak már nem egyszer ki elém hogy látott. Csak ugy számolta kifér kényelmesen.
Nekem malájziai van...gyári Honda
De kurvajó, matt fekete a motorom, fekete ruhám, de a lámpa miatt sokkal jobban észrevesznek mint a Piros MZ 6V-os H4-esével.
Egyszer kilőtte a régi Hondám kipuja a belét.
Üres cső volt. Mint egy csillagmotoros bombázó olyan hangja volt (azon sincs tompítás)
Mégis jórészt akkor vették észre hogy jövök amikor motorfékkel már beértem. Ijedtükben rángatták is a kormányt, de előre egyik sem vett észre, pedig annak volt vagy 130dB-s hangja.

Hangos motortól beszarnak, amikor utolérem, némileg segít hogy lehúzódjanak, de elsőbbséget még soha nem adták meg emiatt, különösen olyanok, akik nem vettek észre.
Ha látom hogy ki akar jönni elém egészen közel, akkor odaröffentek. Duda helyett jobb, mert ez ösztönös menekülési reakciót vált ki a dudára meg csak nézelődnek hogy kinek a kurvaanyját.
De ennél az esetnél, amikor bamba gyökér kifordult a motoros elé, pont nem ér semmit a hang. Vagy úgy gondoljátok látta és hallotta a motorost, de csakazért is kifordult elé?
Én ilyet nem tapasztaltam még, ösztönösen féltik a szaros életüket egy olyan tárggyal szemben ami üvölt és megy mint állat, szóval garantáltan nem vette észre, akármit okoskodtok.
Ez is igaz, a VFRen van két givi ledes lámpa, nagyon faszául világít. Ebben is érdemesebb a jobb minöséget választani, mert némely kinai igen lagymatag.
Én a motorozni is üvöltő zenével szoktam
Faszomat se érdekli a sok köcsög mit zajong kívül
Csak nem elnyom ez a mocskos diktatúra?
Teraszon ülve én is hallom messziről a motorokat.
Kocsiban viszont nem, mert az zajos, jó a külső zaj csillapítása, vagy mindig van közelebbi zajforrás ami elnyomja.
Hangra én sem hagyatkoznék, hogy azt meghallják.
Feltűnő papagáj ruha, vagy éles fényű lámpa, ami ér valamit tapasztalatom alapján.
Mondjuk az is durva ha valaki közeli motor lámpáját, távoli autónak nézi...azért annak szemüveg kéne, nem jogsi.
Én nem mondom azt és azt sem hogy mindig meghallják. Ráadásul nem is üvöltö hangos, csak mélyebb meg kicsit hangosabb. A mély hang egyrészt minden irányba egyformán terjed, másrészt nagyobb a hangnyomása is, ráadásul pont akkor zajos ha odahuzod neki.
De nekem mindegy mit fogadsz el, én ezen nem változtatok. Ebben is van pro és kontra. Mást tapasztalok annál a vezetési stilusnál amit alkalmazok inkább segit, az agyatlan nyélgázon közlekedésnél meg valoban mindegy.
Elözésnél kimondottan jo az.
Egyre jobb hangtechnika, erre annyit mondok, hogy az NEM AUTÓBA való. Én is hallgatok zenét a kocsiban, de csak minimális hangerőn, hogy ha arról van szó, meghalljam a mentőt-tűzoltót. Alapból véve barátságos, türelmes ember vagyok, de reggelig tudnám kalapáccsal püfölni azt, aki mobiltelefont nyomkod, meg üvöltő zenével vezeti a kocsit....
Mondjuk spec tele a stiglinckert az olyan motorossal akik aszondták,meghallanak,hangos vagyok.
idióta gyalogosnál esetleg jó a hangos dob
menet kozben semmut se hallsz ha hátul van
amikir melléd ér akkor jön meg a nagy hang
mostanában klíma van a kocsikban nincs leengedett ablak
plusz egyre jobb hangtechnika is van, a mentőt nem hallja meg egy csomó ember
Amugy a nyitott dob semmit nem ér szöveg is csak részben igaz,bár csodát nem tesz de számit. Et is saját rapasztalat, és minden motoromon kettö kivltelével volt is lesz is
Áhááá friss képek
Tesztelhetjük, de magad is tudod. Állj ki a butorboltod elé.
Szar a füled. De igen. Cefi se hallaná különben
Lehet elemezni hogy mekkor a kanyar hogy találkoztak stb.!
Amúgymeg CSALTOK.
A renccert úgy alakítjátok.
Teszteljük valamikor.