Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aljzatba gondolom mindegy hogy van csak legyen a kettő egyformán
nem hálózat lesz csak egy 6-8 hetes kitelepülés utána megy az egész kábel a kukába
Ha jol bekötöd akkor jo lesz. Ne legyen hosszu blankolás kitekerve az ereket, illetve a tulérö ereket tőben vágni mert antennaként szedi össze a zavaró jeleket
Ha jol bekötöd akkor jo lesz. Ne legyen hosszu blankolás kitekerve az ereket, illetve a tulérö ereket tőben vágni mert antennaként szedi össze a zavaró jeleket
jó lenne de nem laksz az utcában
2 aljatot még tudunk venni az van helyben 2 ezret ki lehet bírni
Azt is adok, meg nyomót hozzá
nem tudok dugót tenni rá
2 aljzat mivel lenne jobb?
Vegyél hozzá rendes motort
Pláne két toldással
Van.itthon vagy 800 m inkább adok
http://www.police.hu/hu/hirek-...

Naa ez már valami
Ennyivel még nem is mentem
Pedig pont úgy néz ki
Nem fog mukodni. Toldo kellene hozza kb 400 ft de inkabb 20 m kabel. Felbontod a csavarast. ez nem villanykabel, hogy elvagjuk leblankol megteker szgszallag ra es kesz.
Nyugi, a srac leszerzodott a pesti TV-hez, nomeg vegre Ambrozy is ujra kepernyon lesz.
sos utp kábel toldás 2 router között
ha azt a fél méteres utp kábelt amivel a modem meg pc össze van kötve kettévágom és közé van toldva 20m utp kábel elméletileg mennie kellene a netnek
ismerősnél festés van és kicuccol a garázsba de hiába kötöttünk színre színt mem megy a net

pedig emlékeim szerint így vittük be a gyerek szobába is mert nem volt akkora fal fúró amin átfért volna a csatlakozó
Nah, megjött a fasiszta felmentősereg, már kezdtek fogyni a fair right videói
Tokmindegy, DK nyuggerkommando agitprop lapja.
Nyugati fény!
Nah, latom bogyo kikotott vegre az ezalenyegnel.
Bar neki a keletifeny illik a zsanerehez.
Na meg én tudok biciGlizni, meg van villanyautóm
Engem nem. Ostoba libsi azt hiszi a város csak a körútig tart
Remélem még egy darabig szopat benneteket KariGeri!
És senki nem lőtt közéjük? Micsoda diktatúra