Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt adom!
Ugyanez a bajom: a sz@r derekam miatt napi 3-400 km a maximum amit meg tudok tenni: a Mecsek és a Bakony jön csak szóba, de mindkettőt eléggé unom már, inkább nem is megyek sehová sem.
Már megtettük
Veketlen rakattintottal a gombra?
Ezért nem jók a BMW-k.
Akkora az arcuk, hogy kicsi hozzá Magyarország
Kemerát próbálgatom, hogy volna a legjobb.
Az alföld alján lakom... minden motorozható hely min. 150 km-re van... ahhoz, hogy Eger közelében kanyarogjak, mennem kell 350-400 km síkot, annyit meg nem ér - és ez van a legközelebb. Esetleg Visegrád környéke hamarabb van, de ott is jártam már többx, meg ott tömegelhetek a sok butapestivel
Hozzánk az Alpok is messzi van, meg a horvát hegyek is, de ha ezekre elindulok, tudom, hogy 4-5 nap tömény motorozás vár.
Én meg leolvasztottam a gumim peremét közben
De majd ma bepótolom, mert műszakban vagyok
Ezen elfilóztam én is.
Komcsikra?
Kizárt.
nekünk is bukó lett minden erdélyi menet, itthon meg kb sehová sem lehet menni hegyen-erdőbe még utakon se
Segítsetek már egy kicsit! Ki az az agyhalott, akinek egy használt doboz hírdetése a kedvence?!
Tegyétek jobbá, váltsátok le a rezsimet!
Ja meg hát az országunk nem elèg jó neked hogy motorozz itthon
Én most mentem egyet - áprilisban. Ez az év nem a motorozásról szólt, miután két tervezett nagy túránkat baxták szét a kovid hisztivel. Én meg azért nem veszem elő, hogy itt berregjek vele az elkerülőn
Én lődörögtem kérem.
én pont ugyanezt a konfigurációt használom
Számítástechnika meg a szokásos politika a mai nap mérlege.
Persze, ma is azt nyúztam.
Amúgy motoroztok is, vagy csak próbálgatjátok azóta is csavarhúzóval krimpelni az UTP-t?
Vegyel fel egy manager-t.
Az semmi, de egy helyen is laktak
Az vazzzzz.... eddig sem volt egyszerű..... előre menekülők
Kellett ez neked mint egy falat kenyer.....