Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Briggs motorost vegyél azzal nem lesz baj. Nekünk mcculloch gépek vannak, jól működnek. A láncos nem akart menni jól de csak be kellett állítani.
Vegyél egy kistraktort, az a legjobb. Lehet vele menni mindenen, vakondtúrást meg a kutyaszart csak ugy bassza kifele.
Tárgyiasítja, mi a baj azzal?
az utcán elcsatangol a birka
unokatesónál meg ha otthagyom akkor szerintem az első héten új gazdája lenne
Maradj inkább megmondó ember, már van belőle diplomatád is.
Megfelelo helyen en is inkabb a pasztorkodast valasztanam.
Jobb melo mint emberekkel foglalkozni.
Majd Zoli helybe viszi neki a sezlonyt.
Ez a birkapásztorkodás lenne Ininek való elfoglaltság, csak ki kell rakni a kanapét a mező szélére, aztán onnan dirigálhatna a kutyának merre terelje a birkákat
Már megint politizálsz!
https://www.jofogas.hu/magyarorszag/juh#xtor=SEC-3329-GOO-%5B%5D-%5B199422906924%5D-%5BS%5D-%5B+elad%C3%B3%20+birka%5D&lp=&pls_source=Google&pls_medium=CPC&pls_campaign=livestock_(3329)
Mi lenne, ha a kecske mellé vennél 2-3 db birkát is?
Nem az, hanem Ő. Ne lény bunkó.
most is az nyírná de nem akarja a másikat azért az a 25x 80-90m nem kevés, amíg lecsapná a 20 éves 30 centis madzagossal kb el is menne a teljes nap
amúgy nem én fizetném, nekem csak szervizelni kellene
Azt mondtad anno, nálatok az asszony nyírja a gazt.... ne költs feleslegesen...
Ez a raulos kistraktor?
Nem mindegy?
Amúgy keress honda-t,az tuti.
Sógornak van önjáró porszszívója de az nem az.
Motorozzunk
Kellene egy benzines önjáró fűnyíró legalább 50 cm vágóéllel
Unoka tesóm kicuccolt Angliába pár évre aztán vágni kellene a kertben a gazat nála
Kb 25x80m + nálunk is van 5-600nm
Damilos nem kell mert azt nekem kellene használni
Van valakinek tapasztalata?
Nézegettem őket de egy csomó ismeretlen márka van akikről semmit sem hallottam még
Nem-nem kishazánkban. Nálam eddig a primet a Nagyutra be és kivezetö ut viszi. Az egyik háboru utáni macskakő, a másik.meg gyakorlatilag szinte nincs is. A kátyukban komplett szgk elfér észrevétlenül
Hát ha Indiában, az nem érint. Felénk sem tükörsima, na de ami ott van...
Amúgy rendezett a környék, egy szavam nem lehet. Ja de, a vadnyúlban az egyik vendég a kétfüles tányérból ITTA!!! a levest. Az mondjuk azért kemény volt.
A lillafüredi cikk-cakkban volt az ország motoros társadalmának 80%-a a mia nap, máshol meg majdnem nulla. De értem már, hogy miért.
A lillafüredi utat felújították, teljesen jó, ott csak az a baj, hogy az út szélét aszfaltozás után kavicsőrleménnyel szórták fel, ami természetesen a kanyarokban került az úttestre. De legalább volt lehetőségem így nézelődni, mert haladni nem mertem.
Van rosszabb is,ne aggodj
Az legendásan szar út. Van még néhány de lassan fogynak.
A Cigánd-Sárospatak közti út, az felér egy öngyilkossággal. A Sátoraljaújhely-Hollóháza-Kéked-Gönc-Vizsoly út egyszerűen szörnyű. A kékedi utak szerintem Magyarország legrosszabb utcái...
Azért (is) vagyok mérges, mert az útra jobban és többet kellett figyelnem, mint a tájra. és én a táj miatt mentem el arra.
A Cigánd-
Szeretett hazámban az enduró/túraenduró az egyetlen elfogadható alternatíva ha szilárd burkolatú úton akarsz közlekedni4
Az akkor kalandos volt.

Mályinka felől jöttem, az is elképesztően szar út.
Nincsenek nagy igényeim, de nagyobb élmény lett volna sínek között menni a talpfákon pattogva, rugózás nélkül...úgy is, hogy jön szembe a gyorsvonat