Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott helyben az adatok kiéetékelése nélkül még helyszínelőnek is legfeljebb véleménye van, te szeretnéd ha ott helyben elmeszelnének egy balesetnél mondván ők úgy látják te vagy a hibás miközben a vizsgálat akár mást is kihozhat?
Szép elmélet. Csak jelenesetben több sebből vérzik. Nem jártál még arra, de megszakérted hogy mekkor az a kanyar? Helyismeret? Nem idevalósi az áldozat. Azt hogy te hogy és miként használod a klímádat, ne legyen már mérvadó! Nagyon szívesen csinálok képeket a kanyarról a helyszínről, hogy mennyir is belátható. Veled ellentétben én napiszinten járok arra.
Haggyuk má ezt az ordít meg KELL hogy hallja dumát.
A Lágymányosi hídon csak akkor hallottam meg a két jóképességűt jobbról-balról amikor odaértek a kocsim oldalához.
Úgy hogy láttam őket tükörből.
Ja,nyomjad este.
Bocsánat, a képek lemaradtak.
UTOLÉRTE???
Te utána is nézel néha annak, amiről "kinyilatkoztatsz"??
Nem.jartam még arra, de azért google mapson nem olyan nagyon beláthatatlan az a kanyar...lentebb lásd a képet.
Íme az ÉN ELMÉLETEM:
1. Nem mondom, hogy lassan ment a motoros, én sem mentem volna lassan. Bár, ha ismerem a helyet, számítok rá, hogy lehet ott kihajtó...
2. Az én motorozási szokásaimat figyelembe véve: Épp most érek ki lakott területről, menni akarok mint a veszett. Odaverem neki, 150-160 km/h-t max 3-ban érem el. Tehát a motor 8000 feletti fordulaton ORDÍT.
3. A parkolóból szép napos időben elindul az ember. Megnit csak a saját szokasaimat veszem alapul. Ott állt a kocsi a napon akarmennyi időt. Ilyen szép, napos vasárnapon jó meleg lehetett az autóban. ÉN ilyenkor általában leengedek legalább 2 ablakot, hogy minél előbb atszellőzzön a kocsi, nem szopatom a klímát.
4. Végkövetkeztetés:
- Ha gyorsan is ment a srác, azt látni, hallani is kellett az autóból.
- Mivel a kocsi oldalról sérült (lásd a képen) , nem.kellett "utolérni ", hanem oldalról csapodott bele a motoros. Még azt is meg merném kockáztatni, hogy az autós megállt az úton, amikor észrevette a túl gyorsan közeledő motort, a srác lehet, hogy ki akarta kerülni a szembe sávban, csak nem sikerült, mert az autó megállt.
Mint írtam is, ez csak az én véleményem.
Mindentől függetlenül:
Épeszű, értelmes ember nem mondja, hogy FASZ VOLT az az ember, aki belehalt a(vélhetően) saját hibájába. Ha másért nem, legalább kegyeleti okokból.
Remélem, ha te hibázol egyszer, nem kell ilyen árat fizetned érte...
Most dolgom van, estére is jó lesz?
Nyomjatok egy politikai témát felölelő cunamit.
Emmeg csak úgy:
Vagy ő, vagy a kollégái ott voltak, és biztosan volt ott szakértő is. Nem hiszem hogy csak "fikázásból" írta amit írt, nem szokott olyat csinálni.
Hivatalosan nem ezért max. véleményezek és akkor az legfeljebn csak szerintem volt úgy ne, pedic kijelentő módban, hohy az már pedif úgy volt.
Tessék, "robbanó motor" (illetve akksi):
http://youtu.be/KWX5aJ63fU8
Na jó, de megint a robbanómotorok hajtókarja legyen a téma?
jóóó,akkor köcsög autósozzunk.
Te képes vagy különbséget tenni 90km/h és 150km/h között? Azért ha 20ból 20 ember köztük motorosok is azt mondják hogy min 150km/h akkor azért sanszos hogy az nem max 90 lesz. Főleg annak tudatában hogy a kanyar takarásából utolérte az autóst.
Nagyjából én is erre gondoltam, bemondásra nem biztos, hogy úgy történik bármi én megvárnám a kinyilatkoztatással a vizsgálat végét persze véleményem lehet csak akkor hozzá teszem, hogy szerintem.
inkább az van hogy fel sem fogta hogy az motoros
tuti látott valamit de úgy hondolom hogy egy sokkal távolabbi autóra számított mint egy sokkal közelebbi motorosra
Hát ha ilyen a simsonnal is elö tud fordulni, akkor bármi megeshet
Hát az autós mondta, mert "előbb még nem volt sehol" tehát biztos gyorsan jött
Nekem is volt ilyen, csak az volt a ciki, hogy a rendőr világosította föl hogy a Simson nem tudja átlépni azon a részen a megengedett sebességet.
Pedig nem egy ördöglakat. Be nem látható kanyar? Egyik pillanatban nincs ott a másik pillanatban meg már ott van, főleg egy jelentős sebesség túllépésnél.
Mert olysn gyorsan nem történnek az események hogy senki nem lát semmit és ott terem. Meg velem is fordul elö hogy kijönnek elém, és látom hogy láthstott volna, meg lehet lát is.
De mivel se a körülméyek se a hely nem egyértelmü határozott álláspontom nincs, csak nem létezik hogy senki nem látta a motorost de csak odakerült
Aztán miért?
Passz,akkor szerencse ha többedmagammal megyek.Az picit civilizáltabb.
Volt rá példa.
Abban a kanyarban? Én nem tudom, jártam arra, de vagy 5-6 éve így fogalmam sincs milyen a kanyar.