Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem fog.egy jó kis napsütötte melegben,célszerszám hiányában egy sima evőkanállal lehet nyomkodni vissza.Nem egy erős mozdulattal hanem több gyengével hogy közben lásd mi történik.hőlégfúvóval lenne az igazi,de ha laikus az ember akkor azzal egy pillanat alatt szétcseszheti.elég ha megsüti a nap,csak így kicsit lassabb.
Te se gondolod komolyan, hogy pár millát csak ugy szét szór emberségböl bárki is.
Nem azt tettem szóvá és vontam kérdőre hogy miért nem segít,hanem azt mondtam hogy mennyivel emberségesebb cselekedet volna ha segítene.Nagyon nem ugyanaz a kettő.
Mert ő meg motorra szánta azt a pénzt, ilyen egyszerü
Szerintem a többség el tudja dönteni normális jól felfogott érdeke szerint, hogy mire költi a saját pénzét. Segíteni meg ha tud adni valaki az dicséretes, mert ugyan van aki azt gondolja hogy az cigire meg piára megy (mert hát csakis cigány lehet - gondolom saját példa) meg aztán az állam böven dotál, ami megintcsak.baromság mert ha megkérdez egy rokkant vagy sérült embert, hogy mennyit kap az igencsak semmire se elég.
Az alsó hűtőrács (ez egy fekete, festetlen nagy műanyag idom, ennek a közepén van a rendszám) tört el sok helyen, de egyetlen darabját sem hagytam el, így össze ragasztgattam, vissza pattintottam a helyére. Ezt cserélném azonnal szívem szerint, de ebbe van gyárilag beragasztva (!!!) a követési távolság érzékelő radarja, így meg nem lehet olcsó. Szerencsére a radar maga nem sérült, működik.
Attól félek, hogy akkor jön le a festék - ezért nem merek hozzá nyúlni.
Azt a púpot akkor simán vissza tudod nyomkodni,úgy hogy ne is látszódjon.
Pont úgy, mintha sértetlen lenne: a rendszámtáblatartó mögött/alatt pattant meg egy 2 centis helyen, meg van rajta egy kidudorodás, amit a belső fém tartókonzol okozott - még a festék sem sérült azon a helyen. Plusz egy tenyérnyi karcos rész, amit majdnem tökéletesre kipolíroztam. ( A rendszámmal találtam el az ebet).
Nem akarok lovagolni a dolgon, de te tetted szóvá egy új bringát vásárló SM tagnak, hogy miért nem segített inkább valakin?
Akkor az már totálkáros
A lökhárító hogy néz ki,van róla kép?
Ja, igy világos.
az astrának meg valami hátsó pótkerekes gép tolatott neki mert látszik a pótkerék íve a sárvédőn-ajtón
mondjuk engem nem idegesít mert évek óta ott van, a mások okdalon meg valaki ráült vagy ilyesmi a sárvédőre mert ott is horpadt
a hátsó lökhárítóval asszony tolatott neki egy villany oszlopnak 5km/h tempóval, az első sárvédőt meg egy kotlát tépte le ugyancsak az asszony parkolása közben
ez pénzbe került mert pár plusz facsavart kellett beleszúrni a kasztniba mert a földön húzta
Mert nem autóhitel, hanem sima folyószámlahitel (magyarul "túlköltekezés"). Dec 31-ig 5,7% a THM, utána meg majdnem harminc lesz, régen is annyi volt.
Minek rohansz a kifizetéssel?
Engem is zavar (hogyne zavarna.... ), de nincs most rá pénzem, idén a kocsi kifizetése és egy garnitúra téli gumi fér csak a keretbe. ha egyáltalán belefér.... ...tavasszal majd meglátom, szerintem hűtőrácsot biztosan fogok venni.
Nyavajás kutya. Volt hasonlo sérülés nekem is, valamit nekitoltak valamelyik parkoloban az ajtonak, de engem idegesitenek az ilyesmik, vittem megcsináltatni. Casco önrészt nekem se érte el.
110-zel elgombáztam tegnapelőtt a 4-es főútvonalon egy keresztben átrohanó kutyát. Csúcsforgalomban, kerülni se volt merre - szemből kamionok.
Jelentéktelen a sérülés, van Casco-m, de az önrész miatt nem érné meg bejelenteni sem.
" És most itt ezzel dicsekszel, ami vagy igaz , vagy nem!"
Nem,a kérdésedre válaszoltam.Én tudok válaszolni a kérdésre.
"A te dolgod!"
Akkor miért kérdezed?
"De nehogy már én is kötelezve legyek erre"
Ki kötelez erre?Mint már írtam,te szóltál hozzám a témával kapcsolatban.
Máris összetörted a zsir uj autót?
Az alsó fekete hűtőrács, meg a fényezett lökhárító kell csak - semmi más!
Ha jól emlékszem te szóltál hozzám témával kapcsolatban.Nem én kérdeztem hogy te segítesz-e másokon vagy sem.
"Ez a "Sportmotor üzenőfala" "Főleg nem egy motoros oldalon "
ja,tehát politikáról,leszakadt körömről,buzikról,cigányokról stb lehet töménytelen mennyiségben beszélni,de erről nem.
" És ne gyere nekem a kétéves gyerekkel "
Miért,ők nem voltak két évesek?Továbbra sem kaptam egyenes őszinte választ.17éves az unokád?Akkor ha 15éve kiderül hogy sma-s,akkor mondtad volna a gyerekednek hogy ez az unokám beteg,csapd már földhöz?Bizonyára nem,csak más gyereke felett ítélkezel így.
MosógépMotors!
Szerencsétlen vagy!
Nem, mert azt a pénzt nem motorra szánom. Így a megfogalmazás pontatlan.