Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok bocsi hogy ide is kiteszem hátha valaki tud ilyen motort valakinél. Keresek Suzuki rg 125 F-et nem baj ha javitásra szorul csak minden meglegyen hozzá!!!
Hát nem együtt indultok?
Oszit elnyelte a turagalaxis?
sav ellen szénsavas mész kell, filléres termék borászati boltokban kapható
ugyanez van a gyógyszertári dolgokban csak 100x drágábban
Legalább addig is mozogtál!
Én ezt egy darabig játszottam, de negyed óránként kellett hugyozni járni. Nem vicces.
Bezárnának egy ketrecbe az oroszlánnal, és még őt is megennéd?!!
Sok lehet a gyomorsavad. De mondom próbáld ki, nem eszel, inkább egy pohár víz.
én minden ébren töltött percben éhes vagyok, esetleg kaja után nem pár percig nem
Hol?
"szerintem szeptember végéig kibírnám kaja nélkül" Neked most ehhez a magassághoz 90kiló körül kellene legyél. a rendes súlyhoz ! Majd pár év múlva amikor a boka-térd-csípő izületi gondjaid lesznek gondolj erre mit írtam ide. Addig egyél amíg éhes vagy. Csak akkor egyél ha megéheztél, Evés helyett inkább igyál vizet ha megéheztél. De kérdezz szakembert, hozzáértőt.
szerintem szeptember végéig kibírnám kaja nélkül

amúgy 190cm és most 140kg, de olyan 120-130 a verseny súlyom csak most pár éve betömegeltem
vércukor 6,8 vérnyomás 130/80
tegnap voltam üzemorvosin
Ideje lenne, ha többet próbálnál koplalni!! Mert hozzáértők említették, hogy a bálna csak picike melletted?!!
Milyen magas vagy, és hány kiló??!
Alakítsunk zokogó-kórust?
amúgy keményen éhezek mert töltött káposzta van itthon és nem szeretem
szóval azért kicsit lehet sajnálni
Sikerült is megtévesztened, de most már lehullt a hályog! .....illetve le fog mert megyek szemészetre.
2x ültem benne, amikor sógoréknál voltunk ki akartam próbálni a kipörgés gátlót de végül lusta voltam kiszállni útközben és átülni a másik oldalra
asszony már kihajtott belőle 2 tank benzint
az ülése jobb mint az audinak volt
pedig munkás ruhát vetem hogy dolgozónak nézzek ki
Miért kéne miden kacatot kipróbálni,főleg ha nem hozza lázba az embert?
Nincs itt semmi baj csak kamu minden amit ír, én egyszer találkoztam vele a maharton amikor még állítólag a vasútnál dolgozott, de szerintem már akkor is a máv és a kikőtő dolgozott neki.
Ezt mondd még egyszer, mert nem tudom elhinni: a saját, nehezen keresett, félretett pénzetekből egy hónapja vett autót még nem próbáltad vezetni, mert "nem érdekel"?!
Akkor ott vannak bajok.....
Milyen néven tudok magyarul rákeresni a videóban látható eszközre, amivel a motor kerekeinek az egyenesfutását tudom beállítani?

http://youtu.be/CjJCLACcKWs
Szerintem már a víz alatt megsütik a halat, hogy mikor kihúzod rögtön enni tudjad. ......na jó ezek csak viccek........pontosan tudom, hogy nem vagy annyira csöves mint itt leírtam.