Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Példaértékű amit tesz, na........
Ezen lovagol folyamatosan.
én mindig kis határon lépek át, sosincs várakozás...
Gondolod segítene?
Aug elején mentem a Fertő tóhoz, menetben Pomogy, jövetben Féltorony-Mosonszolnok egysávot út ott nincs soha semmi - először Shalomnál szopatják a népet mindig. Így kerül az ember negyed órát, cserébe nem vár 2-t Sosem megyek arra...
Van itt nagyobb adakozó........
kizárt válság van, új autót nézek
óriási
Összedobjuk! Segíthettek Ti is!
nem lesz ezeknek ennyi pénzük
Hagyd már, minket egy utszéli étteremszerüben két csoportra bontottak és az étkezde két végébe kellett leülni mert sokan nem lehetünk egy kupacban
pedig észak olaszban semmi nem volt..... igaz ezek kint az utcán hordják a maszkot és bent veszik le sírtam, a röhögéstől
Én még Pösti bunkó
Én is azt vettem tervbe, max szlovénia. Olaszok szerintem szintén neccesek lesznek elsejétöl.
valszeg megyek vissza ausztriába.... másfele ugysem lehet majd most még szlovénia és az olasz dolomitok is belefért, de az olasz osztrák határon már csekkolás volt. szerencsére minket elengedtek hamar, mert egyik osztrák sem beszélt angolul, ugyhogy ment a mutogatás rendesen
Igen, pont ma hallottam a rádióban, hogy Vezérünk célzott rá, hogy honfitársaink kotorjanak haza horvátból, ill. addig tudják le, mert szept. 01-től gondok lesznek
Egyébként a horvátoknál most fut felfelé a ráta, tavasszal lófax se volt... (ill. sztem most sincs lófax se, de ez más kérdés )
Osztrákok is genyáznak, ott is km-es sorokról hallottam a rádióban szombaton.
Szlovénból meg úgy jöttünk haza a pályán, hogy tolom neki, oszt' 1ccercsak látom, hogy hopp, már magyarok a feliratok Kifelé menet legalább letereltek egy kútra, és egy sávon mentünk át lépésben, útlevelet ablakon kivillantva...
Aszondod megyek majd bégetni a békemenetre? Akkor inkább előtte felkötöm magamat a padláson...
szépen átnevelnek majd téged is a médián keresztül.... jövőre ott leszel az első sorban a fidesz pride-on
Én győri panelpatkány vagyok.
Annál szarabbul csak a légolajos 1200-as Bandit szól hidegen. Ja, meg a Kawa ER-5, arra nincsenek szavak....
Irigy kutya
Te angol beteg
Nekem is a szeptember eleje van (volt) betervezve, máshová lesz az ut az már nyilvánvalo.
"Nincs másik!"
Hülye szutyadékosok.