Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy ugyanolyan színű-szagú gép mint a tiéd mellett álltam ma a kecsói tecsóban délben (nem te voltál? ) és agyaltam, hogy elkezdem leszerelni az elejét hátha jó lenne, de gyáva voltam és még a szerszámokat sem vettem elő.
"segítek olyat aki segítségre szorul." És most itt ezzel dicsekszel, ami vagy igaz , vagy nem!! A te dolgod! De nehogy már én is kötelezve legyek erre??! A jelenlegi állam bőven ellátja a testi, és szellemileg fogyottakat. Az, hogy nem jut bőségesen belőle alkoholra cigire, megint nem az én bűnöm!!
az a tizenpár ezer nem nagy összeg kérj egy másikat
Más: felpolíroztam a kocsi orrát, elfogadhatóan sikerült. Ha valaki nem tudja hogy sérült az eleje és nem keresi direkt a hibákat, akkor max. a rendszámtábla látványától gyanakodhat.
Ez a "Sportmotor üzenőfala" ! Ha nem tetszik amit írtam akkor ne tetsszen. A Te döntésed. És ne gyere nekem a kétéves gyerekkel , mert már unokám van és 17/ 16 -évesek a két legnagyobb . És középiskolások! Én meg nem segítek, kapnak az államtól éppen eleget! Az pedig hogy én segítek-e valakit ahhoz semmi közöd !! Főleg nem egy motoros oldalon
Tehát a motorra szánt pénzt osztod szét??
Mert innen indult.
Aha,azért csak csak kibújsz az egyenes őszinte válasz alól.Arra már nem érkezett válasz hogy a saját gyerekednél is így vélekednél-e.Nyilván nem,csak hát az a tiedé ez meg másé,ugye?
Nincs sem beteg a családban és én nem is szorulok anyagi segítségre,viszont segítek olyat aki segítségre szorul.Hogy ez azt jelenti hogy érintett vagyok,döntse el mindenki maga.
4-500? Már most!
Ez a sok buzi, meg pedo libsi szerinted hogy termelődött ki? Joguk volt nekik is, most meg már te vagy az aberrált mert nem seggbe kéred.
Miért kéne bárkinek máshová mennie erröl a fórumról?
A demens vén hülye cigányozó beirkálásai legalább olyan ártalmasak mint mások vélemény nyilvánitása valamiröl.
A Parlamentben Lónak a faszát feliratú táblát tartó buzeráns alapján meg szerintem simán.
Amúgy szerinted mi áll meg a határon? Az elmebaj vagy a "liberalizmus"?
A MÁSIK: EZ MOTOROS FÓRUM. Menjen máshova aki ilyeneket szeretne irkálni!
Az Angol adatokkal nem lehet a Magyar, pl: a Borsod megyei adatokat hasonlítani.
Úgy értelmezed ahogy akarod! Pedig csak annyit kellene megtartani: Fiatal asszony aki anya akar lenni, ne igyon alkoholt amíg a gyereke meg nem született, és legalább kisiskolás nem lesz! És pont a cigányok azok akikre vonatkozik persze ahol csak a "családi"-ra van kihegyezve a dolog azon meg sem lepődök! Érintett vagy az ügyben , hogy ennyire ráakadtál??
Nem keresnek, mert tudják majd használni a nagyítót sem, a seggükbe vagy a pinájukba fogják dugni a nyelét, mert azt hiszik arra való.
http://csepel.info/?p=72668

A libsik között több a szellemi fogyatékos. Mondjuk ahogy viselkednek, megnyilvánulnak, kinéznek el is hiszem.

Van erre kutatás is, tényszerű adatokkal, csak mert pdf-ben találtam és angol, ezért akit érdekel, keressen erre rá:

MANKIND QUARTERLY 2020 60:4 487-510 487 Mental Illness and the LeftEmil O. W. Kirkegaard* Ulster Institute for Social Research, London, UK
Ezzel mi a bajod?
"Aki egy "0" km-es motorra úgy reagál, hogy "segíthettél volna másokon", " Mindenki segítsen magán, mert ha mindig segítik, akkor hozzászokik, hogy : Elég ha ajvékol egy sort, és "azonnal dől a lé", és egy idő múlva megszokja azt, hogy nem kell dolgozni, csak sápítozni, és az könnyebb mint folyton dolgozni! Lásd: Cigányok! Mindenki szabadon , és ott dolgozhat ahol akar! Annyit kereshet amennyit nem szégyell ! Csak ezt murva nehéz, iskola -szakma és dolgozni akarás, vagyis munkakedv nélkül ! Három -négy osztállyal meg főleg !!
Bravó,bravó!!!Nyilván a saját gyerekednél is ezt mondtad volna.Tényleg csak gratulálni tudok.A két éves gyerekednél kiderül hogy beteg,de gyógyítható akkor te odaballagtál volna az asszonyhoz hogy,te mari ez a gyerek beteg,csapjuk már földhöz.Ugye?
Ma mindenféle örökletes betegségben szenvedőt megmentenek, és majd meglesznek lepődve, hogy 4-500 év múlva nagyítóval kell keresni egy normális egészséges embert!! Akivel majd a környezete fog kínlódni, és nem te!!
Bocsi, az eredeti kérdésre meg pont válaszoltam:

persze cigit megveszi magának, de szerinted nem fura, hogy cigivel a kezében (ital, drog, stb.) szidja a kormányt és a rokonjait, hogy neki nem telik semmire? Vagy legalábbis nem annyira?
A természetben ami nem életképes az, hogy ne adja tovább a hibás génjeit, elpusztul. Ez a "természetes kiválasztódás"!! Most , amikor minden hibás génekkel rendelkezőt A MAGADFAJTÁK megmentenek, és meglepődnek mennyi a különböző betegségekben szenvedő, mindenféle bajjal kínlódó?! . De a "magadfajták" nem törődnek vele , utána megvannak lepődve, mennyi mindenféle betegséggel rendelkező fogyatékos stb. foglalja a helyet a ténylegesen megbetegedetteken kívül ! És akkor még vannak olyanok akik szerint ez a jó és nem a Tajgetosz!! Hadd szenvedjen az a szerencsétlen amíg él!!! DE ÉN ÍGY GONDOLOM! AZ MEG HOGY TE MIT GONDOLSZ LEÍRTAD.! A TE DOLGOD.
Hát én így vagyok a cigányokkal, aztán az egykori 800 ezer álrokival, alkeszokkal, drogosokkal.
Abban megtudnánk egyezni, hogy a sok felesleges kiadás közül pont a stadionok viszik el a legkevesebbet, és még a legkevésbé felesleges kiadásként is szerepelhet.

Amúgy van az írással más problémám is, és ez az előző kormánynál is felmerült, ha valaki rokona kormánytag lesz, akkor az illető vonuljon illegalitásba? Tehát amikor én miniszterelnök leszek, a pulya adja fel az állását és legyen otthon ülő eltartott? Pláne, ha mondjuk magánvállalkozása lenne?
Ez a kérdés nem szorosan, csak úgy érintőlegesen kapcsolódik az eredeti problémához.
Bocsi, cigit mindenki magának vesz, az saját döntés... de azt senki nem kérdezte meg tőlem, akarom-e támogatni lőrinc 42. vállalkozását, amit egy NER ügyvéd vezet...
érzed a különbséget?
OK, most a "saját" (qrva nagy idézőjel) tőkéjüket tették bele, de addig legyek én szegény ember, míg meg nem érkeznek bele az első eju vagy állami milliárdok
Igen, stadonról sem kérdeztek, mert valszeg nemet mondtam volna, azért
ja,mert hogy te is úgy gondolod hogy csak a cigányok és a lusta alkoholisták azok akiknek segítségre van szükségük?Hát ha rajtam múlna ezek az emberek semmilyen formában nem kapnának egy forintot sem.Hát nem,vannak valóban arra rászoruló emberek.
Ott van pl a Zente,az SMA-s fiú,vagy a Levente és még sorolhatnám(azért őket említem mert őket talán sokan ismerik),a jelek szerint a legkevésbé sincs benne érdemed hogy ezek a gyerekek gyógyulnak és van esélyük az életre,szerencsére vannak jó érzésű emberek akik ezt megoldják a magadfajta nélkül is,szerencsére.Elhiheted az ő édesanyja lenne a legboldogabb ha nem lenne arra szükség hogy....hogy is fogalmaztál?Ajvékol a pénzért amit a gyerek életbemaradására kell gyűjteni.
Ezt utólag tudjuk eldönteni, de annyi bizonyos, hogy a jövő (a nem közeli jövő) erre mutat. Rövid távon ebben nem lesz kivehető pénz, de úgy gondolom, amikor befut a dolog, addigra a most befektetők úgy jelennek meg, mint egy x (sok) éve űrkutatással foglalkozó cég. és akkor ezt már kitudják esetleg használni.

Ezt a cikket én úgy tudom csak értelmezni, mint amikor a zsindex megírja, hogy a kormány mennyit költött stadionra (és ebből én nem tudom, hogy mennyi a pántlikázott eu-s pénz), közben a zemberek 700 milliárdot költenek csak a legális kereskedelmi dohánytermékre. Egy évről beszélünk, ha valaki előtt esetleg nem lenne tiszta.

https://index.hu/aktak/stadionepitesek/
https://www.ksh.hu/docs/hun/xs...
"Egy Magyarország esetében te látsz esélyt arra, hogy az űrkutatásból vagyonokat lehet kiszedni?" - nyugi, a NER estében ők látnak
Te annyira naív vagy, hogy szerinted ennek lesz köze "vállalkozáshoz" és "űrhöz"?

Ja, két ilyen kft-t, mint az Ügyvéd Úr, én is be tudnék jegyezni már holnap... és tutira elbuknám az egészet
Ő pedig nem fogja, és ez csak azért lehet, mert képzett, hisz járt a Zűregyetemre, és látta a buzzaldrint