Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon meg lehetsz szorulva.....
Dögös a csaj, tetszik, és látom, benne van az extrém szexben címét vagy telószámát nem adod meg?
Hát, akár a testvérem is lehetnél ezzel a hozzáállással.
Neki is jobb lesz, és a környezetének is!
Egy Magyarország esetében te látsz esélyt arra, hogy az űrkutatásból vagyonokat lehet kiszedni?
A cikk is csak sejtet, hogy az eddigi ügyeskedők most megint biztosan ügyeskedni akarnak. Nyilván nem ok nélkül fektettek be pénzt, de egyelőre nem tudunk semmit.
De még ez is olyan. hogy persze, hogy a vélt jövőbeli haszon miatt fektetnek be az emberek. én is így vagyok, gondolom te is. Az, hogy más pénzét, az már valóban gáz. Az, hogy nem kőműves vállalkozó fektet be, nem is Gandhi Alapítvány, nem a menstruációs szegényekért küzdő buzeránsok, gondolom ez sem lehet meglepetés senkinek.

Tetszik vagy sem, szerintem mindenkinek el kell fogadnia azt a tényt, hogy mindig a regnálóhoz közel álló cég/személy kezd bele hasonlóba. Ez térben és időben, előre- és hátra, mindig is így volt, így is lesz.
Ha a tolvaj bolsik, kozmopolita söpredék, a szochnut irodákban szocializálódott börtöntöltelékek lennének a kormányon, akkor szinte bizonyosan az ő fajtikáik építenének űrhajókat, gondolom ezt mindenki sejti. Ez nem feltétlenül jó, csak ne csodálkozzon ezen senki.
Olyan vagy mint a keresztkomám , ő is mindent elnéz nekik csak "nehogy a libsik"!
Viszont én egyre kevesebb különbséget látok közöttük, főleg, hogy mind egy alomból mászott elő!
Azzal csak Bogyónalk lenne baja én úgy vagyok ezzel, hogy lopja el a NER, vagy lőjjék ki a Zűrbe - mindent inkább, minthogy a libsiknek jusson belőle
"Aki egy "0" km-es motorra úgy reagál, hogy "segíthettél volna másokon", " Mindenki segítsen magán, mert ha mindig segítik, akkor hozzászokik, hogy :Elég ha ajvékol egy sort, és "azonnal dől a lé", és egy idő múlva megszokja azt, hogy nem kell dolgozni, csak sápítozni, és az könnyebb mint folyton dolgozni! Lásd: Cigányok! Mindenki szabadon , és ott dolgozhat ahol akar! Annyit kereshet amennyit nem szégyell ! Csak ezt murva nehéz, iskola -szakma és dolgozni akarás, vagyis munkakedv nélkül ! Három -négy osztállyal meg főleg !!
Ezzel még most semmi - azon kívül, hogy fele lörincé, meg a NER ügyvéd is már eleve céghálóként alapította... jövőre meg biztos kapnak bele (a 3milliós kft-be) 50 milliárd fejlesztési támogatást... de legalább Űrkutatási Nagyhatalom leszünk
Aki egy "0" km-es motorra úgy reagál, hogy "segíthettél volna másokon", meg "van aki egyedül neveli a gyerekét és ki tudja mit eszik holnap?"
Az szerintem fogjon be egy satuba egy jó éles baltát, oszt fejelje le tiszta erőből!
Hallottátok, hogy káromkodtam? Elment a feszültség, kampeca pc, erősítő, mélynyomó, modem, router, venti, minden.
A jó kurva anyját.
Csináltam a zombis pályát az Arma 3-ban, annak is sanyi, kezdhetem elölről.
Nem.
Ja, hát az tényleg baj.
Neki kell állni dógozni.
Meg a vibriét.
Csak? Számítógép, dvd játékos, venti, ezeket se hagyd ki.
Nekem most is megy a motorom. Igaz, a ventilátorban a hátam mögött, de akkor is.
Ja bocs, mosógép motorral együtt 5
Az hogy nem az Indexnek adták azt a pénzt
De gondolom nem mosógép mert nem írod motoros oldalon, hogy milyen motor, így fene se gondolná, hogy motorkerékpár.
MZ-nél bejött. A vastag olajsár réteg gyönyörűen megvédte az alu blokkot. Amikor véletlenül lemostam gyári fényességében csillogott
Nekem 4 motorom van. De rájöttem tök mindegy hány motorja van az embernek, mert ha egy működik akkor úgy is motorozok, és szarok a többire
Ezzel most mi a baj?
Tényleg nem értem.
Mert te kétbites módon, fekete-fehérben látod a világot. Két végletben élsz, vagy szeretem vagy utálom. Pedig a kettő között végtelen színárnyalat van.
Elfogadott helyett inkább a megtűrt kifejezést használnám, ami most sem lenne másképpen, ha egyesek nem ezzel próbálnának előnyhöz jutni., illetve ha nem az lenne, ha a tefajtád egyből nyihogna, ha én is kimennék normális emberhez méltóan felöltözve az utcára és feliratot vinnék, "én megmaradtam heterónak" egy táblán.

Amúgy amiket leírtál példának az is csak részben áll meg. Ha abban nem lehet meggyezni, hogy kétféle nem van, mindegyiknek eleve elrendeltetett feladata, akkor majdnem felesleges is beszélni erről.
Ha mert kénytelen vagyok, részben a társadalomban elfoglalt helyem miatt de véleményt nyilvánítani, és ez elsősorban nem a verbális véleményre vonatkozik, akkor had tegyem meg ahogyan akarom. Ha pl. saját cégem van azt vehessek fel dolgozni és olyan szempontok alapján, ahogyan én azt akarom. Illetve az iskolába az mellé üljek, aki mellé akarok (nyilván ha az is elfogad engem). De mivel én ismerem a történelmi hagyományokon és a szokásjogokon alapuló társadalmi véleményt, ÉS nem akarok kilógni belőle, vagy minnél jobban be akarok tagozódni közéjük, akkor vagy felveszem az ütemet, vagy viselem a következményeit.
Az önjelölt jó szamaritánus buzifaszszopkodó szabadságharcosok meg foglalkozzanak a saját problémájukkal.

Az utolsó 4-5 évben nekem mohawk hajam volt, azóta most az utolsó fodrászatkor nyírattam "normális" hajat, mert elöl hullik már sajnos és hülyén néz ki úgy.
:-)