Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én ma garázst takarítok
tegnap kitaláltam, rápihentem ma meg megcsinálom
persze nem teljesen mert ugye nem egy nap az élet
mondjuk az a kerékőr aminek nem forog a külső része az nem sokat ér
nem nagy beruházás egy sérult csavar kiszedő, az első garnitúra alu felnin viszajön az ára
a tobbihez nem értek en csak a műszaki előtt mosom a motort
Kéne menni lődörögni, csak eléggé beborult.
hozzátenném hogy a buzikkal kapcsolatban te is befolyásolva vagy
hiszen ha nem lennél nem utálnád őket
"Kerékőr minek úgyis lelopják a felniket,"
Ha akarják,és ez így is van.A 90-es években ez még problémát okozott a keréktolvajoknak,ma már nem.De azt hiszem a végén oda is írtam hogy ha a tulajt ezt megnyugtatja,akkor tegyen rá.Szerintem így fejeztem be.
" hogyan áll a kormányom a babszin,"
Hát kérlek szépen,ezt abszolút viccként írtam,a gyerekoromra emlékeztet.Ehhez nem is fűznék hozzá mást.
" minek nyalogatom annyit a motorom" nyalogatni=takarítani ugyanarról beszélünk,én pedig csak kérdeztem ezzel kapcsolatosan.
" Az is ki a lópikulát érdekel, hogy az elvált egyedülálló anyuka mivel eteti gyermekeit, meg hova fekteti le őket este, az az ő gondja, "
Engem.És aki arra rászorul és tudok akkor segítek.
" Nagyon rövidtávú a memóriád drága papuskám, nagyon rövid."
Miért,mit felejtettem el?
Szevasz Józsi! Nem vagyok egyáltalán mérges, most van időm meg kedvem trollt pesztrálni ennyi.
Ne mérgelődj ezen Stefán, nem kell az ilyeneket figyelembe venni. Nem azért ír ide mert van valami gondolata, főleg nem motorral kapcsolatos, csak nem tud mit tenni, mert már mindenütt únják mint a száraz szrt ezért firkál ide! !
Már írtam a "kakán" is a csomót kedves anonimuszova. Hogyan osztanád TE az észt...? Kerékőr minek úgyis lelopják a felniket, hogyan áll a kormányom a babszin, minek nyalogatom annyit a motorom, eszembe nem jutna lenyalogatni a koszt rovarokat egyebet, letakarítani szoktam. Az is ki a lópikulát érdekel, hogy az elvált egyedülálló anyuka mivel eteti gyermekeit, meg hova fekteti le őket este, az az ő gondja, nem azé aki pl. vesz magának egy új motort szalonból. Nagyon rövidtávú a memóriád drága papuskám, nagyon rövid... kakán is csomót...
Ablaktörlő motor számít?Az is motor.És végül is,itt a fórumon is mindig csak az hangzik el hogy motor,nem motorkerékpár.Szóval ennek a mosógépem is eleget tesz.
Ezért kell legalább kettő motor azt mindig van egy.
Jól hát hogyne!
Amúgy jól vagytok?

Majd elmúlik....
Én mikor tettem olyat? Mikor írtam neki vagy bárkinek hogy mire költse a pénzét? És ha arcal okoskodnék akkor mi változna, akkor már nem okoskodásnak számít? Ha szétnézel itt, akkor láthatod hogy túl sok arcképes felhasználó nincs. Van motorom, gondolkodom hogy tavasszal eladom, akkor tényleg motortalan leszek, és, akkor mi fog változni? Mert ha eladom a motoromat és mondjuk csak egy hét múlva lesz másik, akkor abban az egy hétben nem hogy nem írhatok még törölnöm is kell magam?
Szerintem Rád gondolt például. tudsz okoskodni de marhára így mint arctalan, motortalan, anonimuszova.
Lehet párnapos túrán. Vagy elment visszakuncsorogni a tejfeles doboz lomját.
Mert csinált itt olyat valaki?
Bárhol.
De az sem tetszik, amikor valaki az enyémre pályázik, esetleg tanácsot ad, mire költsem a vagyonomat, mit szeressek, mit-hogyan értékeljek.
Itt a fórumon?
Kiműtöttem a szálkát a körmöm alól!!!!!!!!!!
Hovatunt k5 osziiiiiii?
Igen, vannak dolgok, ami felidegesítem magam. Általában nincs értelme másokon felidegesíteni magunkat, de ez az ember természete, hadakozni ellene tök felesleges.
Mondok egy aktuálpolitikai témát, mert nem veled akarok példálózni, például ha az óvodás korú gyerekemet egy momentumos szarevő buzsigány akarná a buzikkal kapcsolatban befolyásolni. Azt hiszem az illető örülne, ha CSAK felidegesíteném magam.
Te képes vagy idegesíteni magadat azon amit én ide írok?Nincs értelme.
Nem sértőt, mert itt azt nem tudnál, legfeljebb idegesítőt.
És még te vagy megsértődve rám?Én mikor sértegettelek téged,mikor személyeskedtem?
KériLaci kijelentése meg minimum gyerekes.Hogy nem akarok belenézni azoknak a szemébe akiket sértegettem.Miért lenne így?Felnőtt emberek vagyunk,saját véleménnyel.Én amit ide írok azt ugyanúgy mondom szemtől szembe is,sőt,inkább még úgy durvábban fogalmazok,már rájöttem hogy ilyen helyeken óvatosan kell fogalmazni mert könnyen félreérthető sértő lehet mintha azt élőben tenném.
...és asszem drágább is a pótlás, mint amikor újat kapsz.