Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ha nem voltál még ilyenen, akkor honnét tudod, hogy nincs értelme?
Nem megyek.Nem járok ilyen helyekre.Én a magam útját járom.Valószínű én gondolkodom hibásan,de én nem sok értelmét látom ezeknek a találkozóknak,nincs problémám azokkal akik járnak ilyenekre.Egyszerűen nekem nem pálya.
Én azzal régen nyákot marattam.
Most meg a körmömet fertőtlenítem, hiába, halad a világ előre.
Gyere nyugodtan...
Gondolom nekem nem.
párszáz forint a patikába
van aki a fogát fehéríti vele
Az is tökéletes. Orvos is azt használja, csak házi viszonylatban ez elég ritka.
A pedikűrös hidrogéperoxidot csöpögtetett rá.
Várok egy-két napot és meglátom, hogyan alakul. Kedden vizsgám lesz, azt nagyon meg kéne várnom minden hülyeségtől mentesen.
Én mondjuk azért akármennyire is fáj, az orvost részesíteném előnyben.
Azzal ha benne hagyod az a baj, hogy be fog gyulladni, és a genny fogja ledobni a körmöd. Ha nincs szerencséd még vérmérgezést is kapsz ettől. Ha szerencséd van csak kurvára fog fájni.
Kiszedheted magadnak is, de ki kell szedni, aztán kimosni jóddal vagy betadinnel minden nap amíg be nem gyógyul. A dokinak annyi az előnye, hogy van elég jó érzéstelenítője.

Francba, nem találom a fotót. Pedig megérte volna hogy hányjon a fél banda itt
Most már túl jól néz ki.
úbaz+
3 éve baszakodok vele, elfogyott az egyéb ötlet
nem volt egyszerű, mert vagy a hasam a nagy, vagy a kezem a rövid de alig értem el
Baszod, magadnak legépműhelyezted a körmödet??????
Áááááá...!
nekem nem jött ki betokosodott és elvan a kézfejemben egy tüske vége, igaz egész a csontig hatolt és beletört
ez a vad olajfa szerű növényből akadt belém motorozás közben
a dvcs part teli van vele csak munkás cipőben lehet téblábolni peca közben is mert a sportcipőt átszúrja
nekem is benőt, jöttek a házi praktikák paradicsom és a társai
aztán egy hét után bedurrant olyan disznó módon hogy a bokám is 2x vastagabb lett
ekkor elkocogtam a dokihoz, azt mondta várok még pár napot és megy az ujjam a levesbe......
egy szuri és zsibbadtam igazándiból nem volt vészes csak olyan 10-12 másodpercig égetett
aztán félbevágta és leszedte a benőtt felet kitakarította aztán irány haza
a papucsban állt a vér mire hazaértem, még 2x megpiszkálta aztán helyrejött nagyjából,
a másik felet meg megtámadta a gomba mert az szinte mindig csak a sérült körmöt kajálja
volt ecsetelő, toll, lakk de a kis komisz megmaradt
most ott tartok hogy turbó maróval leszedtem úgy a körmöt hogy szinte nincs is, és most talán úgy néz ki az ecsetelő hatásos már van 3mm tiszta köröm
szóval ha véletlen leveszik mindenképp az egészet vegyék
Látom a grafitot!!!
Na, azért köszi, hogy biztatsz a szálkával.
Az mér rég felszivódott
Én egy rézhuzaldarabbal voltam igy az ujjbegyben, aztán vagy tizenpárév mulva eltünt.
De a faszálka kijön, hacsak nem visszafelé szálkás.
Nekem a nagylábujjam sarka benőtt, gyanútlanul elmentem az SZTK-ba (akkor még volt). A kis herce-hurca után a doki mondta, feküdjek le, muti a lábam, az első injekciót SZEMBŐL, az ujjcsont meghosszabbítása irányából adta be középre... Akinek volt már igazi fájdalma, az tudja, hogy vannak esetek, amikor már nem érdekli az embert, hogy sír, jajgat, a nővérek látják a pöcsit, kifolyik a kula, elájul, izzad az ember, csak legyen már vége. Na, az az volt. Aztán az injekcióval körbeböködte az ujjam, pár perc múlva egy ollóval kiszedte a körmöm sarkát a húsból. Aztán másnap már jobban voltam, de AZ nem hiányzik megint.
De a pecaboltos ötletet köszi.
pecabolta elkocogsz veszel egy érfogó utánzatot leköszörülöd kisebb átmérőre és kihúzod
amúgy nekem a köröm ágyba van egy darab pozdorja csavar kb 15 éve azóta húzza a csíkot a körmömbe
ha mégis dokihoz mennél vetesd le az egész körmöt, egy lidokain injekció után meg sem érzed, utána 2 napig fáj de nem kell gyógyszer
nekem a lábamon csak a felét vette le hiába kértem hogy az egészet szedje le, ennek 3 éve azóta küzdök a köröm gombával ilyen 30+ezer ráment mindenféle szerekre de a gomba még mindig nem halt ki
Hát, egy grafitceruza hegye kb. 30 éve a vállamban van egy iskolai huzakodás eredményeképpen.
Ki fog jönni, ne aggódj. Nem marad a szervezetben.
Muti, én most bevágtam kisolló hegyével a körmöm, de a csipesz hiába fogja meg, nem tudom kihúzni, úgy meg van szorulva.
Egy dologtól félek, hogy a tervem, hogy ahogy nő a körmöm és kitolja a szálkát nem jön be, mert a szálka fölött elcsúszik a növő köröm és a szálka marad ahol. Akkor nem úszom meg a dokit, de akkor beszarok.
Nekem meg letépte a körmöm a kaszni széle ahogy a villáskulcs leugrott. Megmutassam én is?
Én a körmöm alá szorult szálkán rágódok, a pedikűrös szétbaszta a körmöm, tövig visszavágta de nem tudta kiszedni, a kórházba meg félek elmenni.
Úgyhogy én máson rágódok.
Ez elég pongyola, tág, rugalmas, megfogalmazás, de amúgy egyúttal egy sajátos igazsággal is bír.