Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg sütik nekem a szalonnát ott helyben a nyárson
mert hiába szakadt rám a pénzeső megmaradtam szerény vidéki embernek
Ja, és etetni meg a gundelből jönnek a pincérek és ők hordják be a vízbe az anyagot ahová mutatsz.
tényleg, egyik nap ültem benne, az asszony elvitt a sógorékhoz, így kb 50km már az a táv amennyit ültem benne
mondjuk vezetni még nem vezettem mert még mindig nem érdekel a téma
Tiszta mázli, hogy a gyaloghintódba még be bírod tuszkolni az ékszereid magadon hordható részét csak nehezen bír már el a 8 hordár, horgászásnál is azért sajnálod csak a beszakadt szereléket mert nem ólom van rajta hanem gyémántokkal kirakott platina súlyok a titán horgokkal bár szerencsére a fogás garantált mindenképp hisz a búvárok mindig olyan és akkora halat akasztanak a horgokra amilyet rendelsz.
A totoja ne m volt elég?! Teljesen olyan leszel már, mint a Pipi. Csak 2:1-ben felnagyítva.
hát igen,én is azóta fekszem a kanapén amióta megvettem az új arany nyakláncom
olyan nehéz hogy nem bírják a lábaim
Ezt másképp látom, inkább a gazdagabbak nyomják ezt a dumát mert ugye kell valami öröm is a nyomorultnak, hogy elviselje a kínlódást és ne akarja elvenni attól aki kirabolja. Ezért gyanítom, hogy Ini dumája arról, hogy ő szegény csak kamu és azért tolja a mindenki nyugodjon bele a szarba dolgot nehogy a környékbeliek lenyomják a kastélyában.
Sziasztok! Valaki tud nekem segíteni 50ccm-es Malagutival kapcsolatosan?
Vesztes az aki annak érzi magát.
ha így nézzük szinte mindenki vesztes
mert pár komcsi fővezéren kívül senki nem a legjobb mindenben
Zoli susnyás hsz-t is beolvasta.
De igen.
Mennek motorral Osztrákba!
Tudok róla
Amúgy nem rossz, bár elsőre kicsit fura, de 3x tökre adja magát
Mér, nem szar a bmw?
Az istván napot?
Reggelt
Ez éppen olyan mint pl. nekem megy a mantra... mekkora szar a bmw vagy dukáti vagy most jelenleg a hengerhiányos. A babsziról nem beszélve amivel 3,5 éve nap mint nap megyek melózni ugye az is egy nagy foshatár megbízhatatlan kis gyösz.
Ezek szerint nem értetted, amit írtam.
Mindig a vesztesek, lemaradtak, gyengébben teljesítők MAGUKAT vigasztalják az említett bölcsességekkel. Hogy ez most futóverseny, koporsó előtti utolsó mondatok, vagy bármilyen életciklus, esemény végén mondják, az most mindegy is.
Franc se tudja mikor tartom
A biztonság kedviért mindig iszok rá
Lesz böven augusztusban kirajzanak
Meg sok balos buzit.
Én meg nem tartom. De köszi.
Ako majd decemberben éltessen az isten
Addig is boldog Uj kenyeret