Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát igen egy K5 EZER hangja már gyárilag The Best
én sem mentem most... szeptemberben akartam, de ugrani fog sajnos.... márciusban meg ugye eleve ugrott...
már a 2018-as választás előtt is meg akarták csinálni, de ott nem jött ki a lépés.... most volt itt az idő..... taktikailag jó időben lépték meg. ez volt a legnagyobb portál és látod Bogyó is még mindig ezt olvassa
Szerinted nem lesz még kettő belőlük?
80 ember.
Ezt a mennyiséget a 24.hu meg a 444 nem tudja felszívni,a nagyobb nevek persze simán megoldják de a kisebb halak hoppon maradnak hacsak nem az új kft meg nem alakul,akkoris osztódnak,de szerintem a választásra csinálnak még kettőt belőlük.
Az ismert és kiismert ellenség mindig jobb mint az ismeretlen.
A borkai ügy is derültégből jött és bukták az összes nagyvárost meg a pesti lmbtq-t.
Ja, nekem is általában évi 2, de most Szlovént választottuk, mert ott nincs buzulás a határon a kovid miatt - a horvát motoros utunk meg idén jórészt emiatt maradt el
Én nem fosok miatta, de a haverjaimat izgatta a karantén lehetősége, meg a Zasszonyt is (ő se hagyna ki szívesen 2 hetet)
sztem is.... ugyhogy no para úgy gondolom...
Igen, a 110-es részek erre felénk vannak - szerencsére az eset Koper után volt (hazafele jövet) az 130-as rész sztem.
illetve tavaly....
minden évben 2x megyek.... néha voltak mindig is... ebbe most belefutottam....
Elég soxor voltam horvátban, de sosem láttam méricskélést - sztem régebben nem szopatták a túristákat, mert belőlük éltek... de lehet, ott is eju meg új idők vannak, mert az ucsó 3 évben nincs tapasztalatom, csak az Isztrián voltam, oda meg szlovénon megyek, olcsóbb, gyorsabb.
nagyon normális volt a rendőr én meg nem ellenkeztem, ott mondtam, hogy hiba volt bocs.... így 89-t írt be a jegyzőkönyvbe, mert akkor 500 a teli bünti, a helyszínen pedig megfelezheti saját döntés alapján, így lett 250
mondjuk az is jópofa volt, hogy horvátul köszöntem neki, mire megkérdezte, hogy beszélem-e a nyelvet... mondtam angolul, hogy sajnos nem, csak angolul tudok. erre az volt a válasz, hogy semmi gond, hiszen ő rendőr, természetesen perfekt angol-német
ott sok helyen csak 110-el szabad menni, ha 130-as részen voltál, akkor semi nem lesz
Ott most pályán láttam ilyen szürke két lyukas dobozokat - ki is voltak táblázva előre. Sajna az egyiket nem vettem észre, és olyan 150 körül (óra szerint) belementem, de ucsó pillanatban fékeztem (akkor lehetett 50-60 m-re)
Most várom, mi fog történni, mert ez szombati történés
Lakott területen is láttam ebből a dobozból, de rendőrt a környéken se...
nem baklövés volt ez, csak nem kell a választásokra, hogy legyen ekkora ellenzéki media.... most meg még van 2 év, addigra ez simán súlytalan lesz...
ha ez lakott területen kívül volt, akkor 1000 kuna lesz a bünti.... nem nagy tétel ez sem....
ha lakott területen belül akkor 2000 kuna
Itt a hangsúly az "után" kifejezésen van
A zeu meg addig fog visongani míg nem lesz szivárványra mázolva még a hold is
Őszintén,nem hiszem hogy a főnök ekkora taktikai baklövést tegyen.
Kurvára nem volt érdeke hogy egy nappal az EU-s megegyezés után megint sajtószabadságos visongással álljanak elő európai parlamenti szinten.
Nem érdekel a foci. Rühellem.
nem mondtam, hogy nagy baj
Ami valljuk be, ebben az esetben nem olyan nagy baj
Persze,én azzal fizettem a tavalyi 45 eurot.
Egy kértyás fizetésnek minősül.
Telefonos appon keresztül feltöltöd egy tetszőleges forint kártyáról,majd középárfolyamon átváltod az adott devizára és azzal fizetsz.
Nincs atm költség sem ha ott veszel ki az ország valutájából.
Arra is jo?
Akkor te nagyon jól megúsztad, hivatalos táblázat szerint sokkal többet kellett volna kapj. Én 70-es táblánál 120körül amit ők 108,9-re kerekítettek
Kíváncsi vagyok a csekken mi lesz, nem nagyon találtunk kibúvót a rendőr ismerősökkel
Mennyémá a kukoricadaráló hanggal.
Azt megoldod Revolut kártyával.