Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem,nem dontheted el,tipli.
Hat strigula, azaz hatan kaptak le.
Szerintem.
Nekem csak idősebb barátaim voltak .
Persze nem ennyire !
Eldönthetem ?
Köszönöm !
Tegnap elvittek az ufók aztán így hoztak vissza
Tudja valaki mit jelent?
Ez egy leveles tárcsa lap, ahol nagyobb gazat kell letörni ott sokkal hatékonyabb
Sütni a sima szélű jobb
Tárcsa után lehet több eszköz is akár borona is
Nem, mar vegeztel, te mondtad.
Ő is vén fütyi, mint itt sokan....
Mert te hogy nevezed ?
“Ha végeztem “
El is megyek ! Nem életcélom itt mekengeni évekig a semmin !
Képzeld, ha pár hét múlva visszahozza "garanciába", hogy nem jó....
Én mondtam nektek, hogy ez (az "elemző") egy idősebb ember. Fireblade-t "irodistának" nevezte, azt a szót pedig ÁLTALÁBAN azok nevezik így.
Igazad lehet, mivel miután kiszereltem láttam, hogy az elején félig elengedett a hegesztés és kifújt így nem volt pofám 25-nél többet kérni bár a kerámiabetét benne volt így érte jöttek, de a vevő egy cigó volt aki nyilván nem magának vette (vw-val jött és citromot még életében nem látott) hanem eladásra ezért már majdnem bánom, hogy odaadtam.
Az en elemzesemet meg az igazolja hogy meg itt vagy, pedig azt kommunikaltad hogy vegeztel, es mesz.
Ha te vagy clam maradsz es egyre jobban baszogasz engem, meg masokat, ha eltunsz vegleg akkor bizonyitottad hogy nem vagy clam.
De mivel tovabbra is azt hazudod hogy elemzel, sekelyes humbug idezetekkel teli latszat okossagokat puffogsz, azt is gyengen igy folyamatosan bizonyitod hogy te vagy clam.
Nagyon mély traumát okozhatott neked ez az ember !
Sajnálom hogy mindenkiben őt látod .
Ezt az oldaladat eddig nem láttam ,de igazolja az elemzésemet !
Köszönöm !
" Most egy "Girella" Nexus 500-as motorom van." Helyesen!: "Gilera"........!
Ha elhuznal jo messzire ahol nincs internet az teljesen kielegitene engem, ugyis vegeztel, de mivel te vagy clam nem fogsz elhuzni a vérbe.
Mindegy is.
Olyan van , hogy tárcsás borona.
Kiderült, hogy nem az akire akkor gondoltam, de az sem kizárt, hogy ismerem és az sem, hogy nem.
Beteges ez a Clamozás !
Bár mint írtam ,van gond veled. Nem csodálkozok!
akkor ezt mine híjják? Mert ilyesmi... a közepét behegesztettem, és kész is.
Faszén es négy ceruzaelem.