Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez igy van, régen is igy kellett volna. Nem kevés juttatás amihez ha dolgozik ahhoz hozzáfér
Teljesen ésszerüen,hisz ami nem hazai az nem képvisel hazai érdekeket. Nem is lett volba szabad eladni, de hát azok igy értelemzték a nagy szabadságot
Én speciel a munka alapú adókedvezményt és a családi adózást is ide sorolom.
Ne segélyt osszanak mert az pont elriaszt a melótól.
És ahogy látom tényleg több a gyerek.(sok kisgyerekes család vásárol)
Ezt az egyet nem is rovom fel a vezérnek (jól tette), a másik meg a déli határkerítés (ezt is). Persze minden riogatás, "reklám" és egyéb néphülyítés nélkül...
Egy vagon céget államosítottak,viz-gáz-közmű,autópálya nagyon sok stratégiai cég van.
Politikai döntés volt hogy a Feri féle mindent adjunk el külföldieknek helyett legyen magyar kézben.
Ez egy következmények nélküli ország, bár vannak kivételek.
Amikor valaki csak ígért, de nem azt adott a "szavazóinak": https://index.hu/belfold/2020/...
A Fegyőr személyesen húz lámpavasra mindenkit,ami vicces lesz mert az UFO-k elvitték a vállait.
Volt már ilyen, akkor az mdf árult ki mindent, ellenben ami most magán vagy cégek kezébe került az elötte is magán vagy cég tulajdon volt. Állami tulajdont nem nagyon tudtak kiszervezni mert gyakorlatilag alig van olyan.
Szerintetek mi lesz abból mikor új kormány jön viszont addigra már minden az Orbán féle brigád kezében lesz,úgy értem magánkézben. Lesznek érdekes dolgok.
Megtarthat minden nevet Ami egyszer már volt neki
Házasság után lett Rogán aztán a következő házasság után dönthet hogy kell neki új név vagy sem
Szerintem is a királyság a legnagyobb királyság
Pl jelenleg egy döntéshozó politikus simán keresztbe tesz az országnak ha ebből van neki haszna
Ezy király nem szopatja meg magát hogy 50000 forintért elad 500 millás eszközt
A régi királyoknak az volt a baj hogy kevés kivétellel eléggé korlátolt agyúak voltak nem mondom hogy retardált de Nemigen volt képzett
Érdekes a papi birtokokon minden fejlettebb volt már a fáraók korában is, hiszen itt azért ész is volt meg tudtak egész hosszú távlatokban gondolkodni
Hámittomén.
Lehetne úgy is képviselni sok féle csoport érdekét hogy nem tesznek keresztbe, hanem kompromisszumra jutnak.
Persze tudom naív vagyok
Van egy cudálatosz babócám hová lenne még jobb hová...
Ezt nem is értettem. Hohy a picsába lehet rogán ha egyszer ujtaházasodik?
Én egy olyan véres-beles valódi diktatúrát szeretnék nem ilyen libernyák puha semmineknincs következménye hígfos ahol midenki nyaralhat összevissza a rogánceci büntetlenül férjhezmehet a teniszedzőhöz,és még a neve is rogánceci marad.
Olyan kéne ahol még a fű is haptágba áll ha megláttja az NBH fekete transzortereit.
A sok polus alatt egyébként ideálisnak négy-öt résztvevös parlamentet gondolnék és nincsenek fuzionálások.
Mert ezt értelmezik célnak. A sokpolus a sokrétü lakossági problémák figyelembevételére szolgálnának de itt sajnos tényleg ez van, mindegy mit mond az ellenzék azz ugy nem lehet ha jo ha nem, és forditva.
Ilyen alapon a királyság lenne. a célravezetö.
Az a baj a sok pólussal hogy ilyenkor semmi sem történik
Mert mindegyik keresztbe tesz a másiknak
Ha meg mégsem és összefog akkor meg tökmindegy hogy van-e több pólus
Pl Fidesz KDNP régen 2 párt volt aztán mégsem
Itt sose lesz jobb, mert amikor valami jobb az is szar és nem ugy kéne.......a magyar nép már csak ilyen
Azt már megvette az állam jo drágán, nem? Köcsög fidesz
Ráadásul több polusu parlament kéne, nem csak simán egy erös balos meg egy erös jobbos
A monopol helyzet nem tesz jót senkinek. Erre a baloldalra persze nincs szükség, tőlem is lehet belőlük villany
Azt vitatnám hogy szükséges,én a lölö erőművét táplálnám velük.
Ugyis szikkadt tanulatlan nyuggerkommandó mind.
30 évnyi “szabad választás” után meg mindig hisz a nép abban hogy valamikor jobb lesz
Azért ez nagyon bizarr.