Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én erre"Bontani majd akkor kell a kerítést, ha nem mi leszünk az EU külső határa"
és erre"Szerbia felé igen, de schengennek dél felé teljesen."válaszoltam ezt.
"Ha azt akarod hogy a roka ne egye meg a tyukjaidat korbekerited a 3. Szomszedodat, de a te portadat nem?"
De mi van körbekerítve?Semmi.
Az nem határ amit megkerulve be tudsz jutni.
Ciprus, malta egy sziget baszki.

Ha azt akarod hogy a roka ne egye meg a tyukjaidat korbekerited a 3. Szomszedodat, de a te portadat nem?
Csak a kerítés nem a szerbek miatt épült.És az unió illetve a schengeni övezet legdélibb tagja (tőlünk is délre)az Málta.De ha csak a migránsokat vesszük alapul,akkor sorolhatjuk Olaszországot,Görögországot,Ciprust,Bulgáriát.Ők vannak a szélén,ők az eu külső határa.
Jöjjön erre kolléga:itt nincs korlàtozàs
Ja. Valami olyasmi volt a történet hogy Manchester (USA) polgármestere üzente ezt a BLM-nek amikor tüntetést szerveztek a városba, hogy "ha pusztítasz akkor meghalsz "
A helyi fegyverbuzi rasszista fehér lakosok meg a rendőrséggel együtt jól felfegyverezve éles lőszerrel sorfalat álltak nekik amíg vonultak. Aztán el is takarodtak innen, vissza se néztek.
Sanya én oktatni? Ugyan már...... lakjon jól mindenki azzal ami csak jólesik neki.
Majd otthonról írok így elég szar kocsiiból.
De a zek valami benzsa feher banda.
Hadi titok
Van aki sosem tanul
Mit?
Irtam privátba
Ne aggódj, pár év és olyan kifinomult sörízlésed lesz, hogy majd minket fogsz oktatni belőle.
Hááát vöröset csak nőből......sajnos olyanom még csak festett (vagy feslett) volt, de egy igazi is jó lett volna.
Azért itt nincs akkora pofájuk:
http://youtu.be/q3w9YQdKHBU
Napok óta nézem, hogy végre gondolom Ini hatására felcsöveltél egy közepes áru sörre, de vazz még ebből is a rosszat veszed?
Szerbia felé igen, de schengennek dél felé teljesen.
Egyre jobb, a legnagyobb atomhatalom. Tuti szetesik mint a Romai birodalom.
Nekunk reszeltek.

http://youtu.be/GahhALsb3to
Kigondoltak ők már sok mindent, nem csak nekünk nem volt jó de még saját maguknak sem.