Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látod. Ezért bukik a baloldal, mert ezt hiszik.
Nem Orbán ellen kell politizálni, hanem az országért. (legalább látszólag)
Amíg az a legnagyobb programjuk hogy le kell váltani Orbánt, addig nem is lesznek sikeresek, pedig én azt mondom szükség lenne egy normális baloldalra.
Volt olyan öreg éjjelőrje faternak aki nyugdíjas rendőrként dolgozott nálunk.
Az konkréten mikor a "nemleszgázáremelés" Lendvay benyögte hogy ja az lesz,akkor megmondta hogy ez is az OV hibája mert 2002 előtt nem emelte meg drasztikusan így szegény Megyóéknak kell.
Kb ez lesz most is,én már várom.
bogyónak elviszik a szépúj kocsit,csikorog foga,de boldog hogy a szedált zokniházy vagy márkimárk a főnök a karmelitában.Esetleg ami szerintem a legvalószínűbb hogy az első félévben Klárikám lesz,majd szivatáshegyeket elrendezve átadja a stafétát ferenc testvérnek.
Mert az alkoholködön kívül csak az motoválja ferit hogy legyen mégegyszer OV-t megverve miniszterelnök.
Index már csak tudja, mert neki is bejött.
Megelőztél, pont most akartam Bogyónak linkelni
Szoval tökmindegy ki van hatalmon ugyis viktor lesz a hibás, szar karmával született
Aztán meg ha csere lesz akkor majd mélyen hallgatnak és a bezzeg a fidesszel hozakodnak elö
Még bogyó is úgy gondolja.
Nem kétlem, hogy van akinek tényleg jobb volt, mert kormányközeli munkája vagy munkahelye volt. De többség nem ilyen.
Egyszerű,ők úgy élik meg hogy MOST SOKKAL rosszabbul élnek.
Akkor minden jobb volt.
Buborékvilág.
De miért nem azt nézik hogy éltek elötte és hogy most. Ha noncs változás akkor nem a rendszer a hibás, ha jobb lett akkor érthetetlen a háborgás, rosszab meg csak a cigányoknak lett
Elbasznak,telefon javítás.
De,simán osszerantja őket a viktatorozas.
Ez fontos,és simán működik a bogyohoz hasonlókkal az hogy ha valamit elhasznált csak ramutatnak,a fidesz volt.
Geri már bejáratta ezt az utat.
Arrol nem is beszélve, higy se normális, se egységes baloldal nincs jelenleg. Megint csak a hatalomba bevásárlással jutnának valamire, az meg tudhato hogy hová vezet.

Egyébként szerintem most nem csak kapcsolatokbol lehet boldogulni, ellenben az mszp alatt leginkább sehogyse lehetett.
Én eddig még minden megszerzett dolgomért (ami összességében is nagyon kevés) becsülettel megdolgoztam, rendszertől függetlenül. Ja, és nem a politikából meg a "kapcsolataimból", sőt nem is ügyeskedésből vagy "adóoptimalizálásból".

Egyébként meg a Te k. anyádat.l
És még bringázhat is keresztül kasul a fövárosba, mert mindenhonnan kitiltja lassan az autokat. Amugy meg simán belemenne, itt is megmondják mit kell csinálnia, ott se lenne másként
Sose szavaztam a fideszre de a követketö váéülasztáson szükségszerü lesz, mert a sok beszükült tudatu idösödö komcsik azt hiszik megint lesz munka nélkül ingyen lové
Szerintem Geri bekerült a jóba,egesznap csak feszbúkozni kell semmi mást,mindezt kuvajo pénzért,hülye lenne kiszállni belőle.
Azért ez kemény. Régen a tacskón döntöttük így előre a kormányt mert úgy menőbb volt.
Szerintem ö a legesélyesebb, hacsak elnem bótolják köpönyegforgato gerivel
Háthogyfaszombane
Szerinted ki az a bárki aki jobb lenne? Csak rosszabb lenne és nem kicsit, legfeljebb amiz elherdálnának abbol nem.vennél uj kocsit, de még teleobjektivet se
Az ipse nyilvános TV szereplésen elkezdett beszélni a lábszőréről.
Mármint Biden.
Ha neked ez jó akkor zokniházy for president.
Azért azt még ők is tudják, hogy Trump-nál BÁRKI jobb lenne. Na, most ugyanez a helyzet itthon is....