Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,

Banalis kerdes.

Hogy hivjak (es hol lehet kapni) olyan "U" alaku csavart aminek menetes mindket szara, de alul nem felkorives hanem egyenes. Legalabb 8 cm legyen a ket szar kozott.

Eddig csak felkoriveseket talaltam joval kisebb szar tavolsaggal.
kimaradt a 12v.....
állófűtést akarok az opelba csinálni
A legtöbb autóban ilyesmi van.
CLAM nem pszichiáter, hanem ápolt... ...bár azt mondják, abban a szakmában nincs nagy különbség, gyakorlatilag csak a fehér köpeny...
Horoszkóp?
találkozott már valaki olyan vízpumpával aki bírja a forró vizet és a folyamatos 6-8 órás használatot?
kínai web boltokban van ezerféle de egyik se tűnik túl meggyőzőnek
Aztán miért parancsolna tiszteletet. Nagyokos, akkor el tudnád mondani hogy mit is jelent a nevem? Elemzésed 80%ban téves. Ülj vissza a padba, még van mit tanulni. Végig elemezhetném írásodat, de most nincs kedvem a telefonon. Annyit elmondok hogy bár nem hiszek a horoszkópban, de vízöntő vagyok és az asszony hívta fel rá a figyelmem hogy bizony a vízöntőre jellemző vonások ott vannak bennem. Szóval olvasd el és az vagyok én.
De azért tudnak a Szerbeken keresztül menni mert a Görögökön és a Bolgárokon(unios és schengeni mindkettő) át tudnak jutni. Megint elmondom az eu hátár feléjük Görögország és Bulgária. Ők az első unios ország amit elérnek.
ezt tanulni kell.
nem sorba megy mind de ha kiszámolod mekkora a ütéstávolságnyi kerületed 3-4 embertől több nem fér oda hozzád hogy meg tudjon érinteni, ha gizda etióp akkor 4-5
és sok mindent nem ismersz így nem tudhatod hogy működik, én se tudok sokat de az biztos hogy olyan technikák ahol ezeket a többszereplős bulikat le lehet játszani
kézilabdás ugyan mit tud verekedni? max a pólót tépi le rólad
Nyugi, néhány nap, és elmúlik!
Ja, mint a filmeken, mi? hogy Csáknoriszt körbe veszik 10-en, aztán szépen sorba megy mind, és el is esnek egy pofontól, miközben norist egyszer sem ütik meg...
Borsodban ezt másképp jáccák körbe vesz 6 cigó, elöl kettő kigyúrt feszegeti magát, meg dumál, miközben a kis cingár gyerek a hátad mögé oson, és a 6 centis késsel megbök 5x, mire odanézel baszhatod a kungfudat.
Nincs meg előtted a kép, amint a kisportolt magas erős kézilabdások menekülnek ki a csehóból, arcukon halálfélelem? Egyik sem tűnt egy gyenge srácnak... Az egyik be is kapta
jaaaaaa olyan korán reggel nem vagyok fogékony rá
Na csak megjött...
Másnál sincs hang Eurosport2-n?
Hang nélkül nézni motorversenyt nagy élmény lesz...
ez nem így van
ezeket a dolgokat meg lehet tanulni, hogy kell több emberrel harcolni, akár 6-8 is jöhet, úgy se fér hozzád 100 egyszerre
bár az igaz hogy ha van 5000 ember előbb utóbb legyűri mert azért a harcművész is fárad....
Baszhatod a karatekungfut,az ilyen tuntiken huszan rugdalnak egy földön fekvő embert.
olyan is van, de nem az igazi
azért amikor gégén csapod az ellenfeled sokkal jobb érzés nézni ahogy pörög a földön fullákolva mit 3km távról azt nézni hogy összeseik
a puska addig ér valamit amíg hallod hogy a lövedék a testbe csapódik, az legalább tök jó hang, olyan megnyugtató hogy nem veszett kárba a lövedék
Nem vagyok én Csák Norisz. Egy jó tolózáras puska, meg távcső, azt nem is látja ki lőtte le, úgy a legjobb.
Nem sírni kell hanem közel harcot tanulni
És a tested lesz a fegyver
Megbuknál az orvosi vizsgán!
Amúgy én is ugyan ezt tettem volna a helyükben. Kár hogy nálunk nem lehet fegyvert tartani.
Irónia baszod!
Fireblade105!
Már maga a név tiszteletet parancsol!
Legalábbis a célja ez lenne.
Ismerek hasonló embereket ,akik a nevükkel próbálják felhívni magukra a figyelmet. De ez hamis ábránd!
Az igazi ok pont az ,hogy a való életben kis szürke egérkék!
Vágynak arra hogy felnézzenek és figyeljenek rájuk ,de nem adatott meg nekik ez a képesség. Ebből adódik az állandó kötekedés ,viták kirobbantása és a hibái nem beismerése. Bármi áron ragaszkodik az igazához ,még ha észérvekkel megcáfolják akkor is! Természetesen a neten jellemző ez inkább rá.
Az életben el van nyomva!
Viszont okos és rendes ember! Nagyon megválogatja a baráti társaságát. A fórum neki játszótér!
Fordított pszichológia......
Pedig így van, a szerbek felé mi vagyunk a határ a schenheni nyitott határnak is mi vagyunl a déli része, amíg a szerbeken keresztül tudnak jönni addig a mi határunk eu határ feléjük.
"helyi fegyverbuzi rasszista fehér lakosok" mi vagy te, egy kis libsi buzi? azok fogalmaznak így... Ök törvénytisztelő állampolgárok, akik éltek alkotmányos jogukkal (fegyvertartás) és a nehéz időkben önként segítik a rendfenntartó erők munkáját!