Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs ember aki cbf 1000 után DL 650 re vágyna, csak clam aki alcazva baszogat es altalanossagokat hany ossze tapasztalatkent.
nincs olyan hogy borona tárcsa
ez két teljesen más eszköz
É-K Mon ez napi rutin szinte. Olyan mértékben elszaporodtak, h nemsoká semmit sem lehet tenni. Sok baj lesz.
Télleg nem tom, mi van benne... parázs? vagy gázzal mén? Kicsit buzis én leragadtam a borona tárcsánál meg a vasbográcsnál - de nyitott vagyok az új dolgokra
Ja, és mindent fatűzön csinálok, a gáz is csajos
Ostor.
Ezt mi hajcsa?
Sajnálom ha csalódást okoztam !
Igaz! 650. Elírtam elnézést!
Értelmi szintedet ismét nem hazudtoltad meg!
Emlékszem rá jól ráncba szedted a kis rotyeszt.
én ma kitakarítottam a robogó karbit, állt vagy 3 évet, aztán elkezdek robogózni amíg ilyen buzi meleg van
azért feldobom egy kisebb összegért az apróba hátha elviszik, lesz helyette pecabot
elég vérszegényre sikeredett..... számítottam azért legalább 1500 leütésre
Nem de majdnem. Sok lehetett tegnap a sör, utána bor & pálesz apósnál Veszprémbe, hazafelé má sör, otthon meg sör & pálesz kombó. De már ittam a nagy bénázásra kettő stameszt meg egy sört, biztos ami biztos.
majdnem lecsúszott a bugyi?
vegyél valami bmw motort aztán az majd motorozik helyetted
Tsanyi talán ismeri asszem. Mikor találkoztunk személyesen akkor mesélt róla.
Eu bullshit kozhely.Nincs DL600.
Fuss neki ujra,szedj ossze jobbat.
Szevasztok!
Remélem ma motoroztatok is nemcsak egymás vérét szívtátok. Ma abszolút nem voltam ott fejben majdnem el is kottáztam. Van két szemtanú is motorosok még köszöntünk ők álltak beszélgettek, biztos néztek mi a faszt csinálok.
10 évesen apukám jóvoltából kezdtem érdeklődni a motorok iránt . Aztán ahogy lehetett levizsgáztam és a régi Simsonjával motoroztam .
Később megcsináltam a korlátlant és megvettük életem első nagymotorját , egy Kawasaki Er-t . 1 év múlva pedig egy Honda CBF 1000 túramotort.
Bejártuk vele Romániát és Olaszországot . Volt két motoros barátom is ,az ő jóvoltukból kipróbálhattam pár sportmotort is .
A tanulmányaim miatt egyre kevesebb időm maradt túrázni ,ezért eladtuk a CBF-et. Na meg magas is volt nekem. Most egy Girella Nexus 500-as motorom van. A jövőt pedig egy Suzuki DL 600 nyergében képzelem el.
Mindenre.
Persze persze !
Egyébként meg tévedsz, mert a Tűzoltóság szervezeti felépítése egyszerű. Te még csak azt sem tudod miről beszélsz. A tudásod elég hiányos, ami nem megy azt ne erőltesd.
Már segítettél .
Köszönöm !
Az előbb írtam le ,hogy nincs hozzá közöd !
Nem erőlködés ez, próbálok segíteni a dolgodban.
Ne erőlködj !
Mire vagy kíváncsi pontosan Zoli ?