Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt már én is kérdeztem, nem igazán érkezett válasz.
Ez egyre rosszabb. Látod látod, mennyire nem lehet itt látni a valóságot. És mégis mivel próbálok igazi tűzoltó lenni,csernus?De mégjobb hogy egyáltalán miből gondolod hogy bármilyen formában is közöm van a tűzoltósághoz?
Mondanal par sajat tapasztalatot a motorozasodrol,?
Ne kozhelyeket.
Ritka hogy ennyi évesen is ilyen dolgos valaki.
Gratulálok !
Parancsolj Ini !
Te egy boldog ember vagy !
Sok támadás ér az életviteled és az életfelfogásod miatt ,de (szerencsére) ez téged hidegen hagy !
Egyszerűen és a te igényeidnek megfelelően élsz ,nem akarsz másoknak megfelelni.
Akik támadnak sajnos nem tudják...a pénz nem minden!
Enyém elemzést is írd már le mert kíváncsi vagyok mit ír a nagyon hülye a hülyéről
Utána tiltalak a gecibe mert nem szeretem a hülyéket
A Tűzoltóság szervezeti felépítése nem egyszerű !
Van aki tüzet sem látott . Te ezek között lehetsz !
Kis irodista pl .
A jellemed erre utal ,ami nem baj. A baj az az ,hogy próbálsz “igazi” tűzoltónak látszani.
Nem sikerül !
Kint voltam a telken füvet kaszálni, de alig a felével tudtam végezni. Holnap megint újra szertorna lesz a kaszával.
Az én szakmámnak 1403as a száma, legalábbis régen ennyi volt,de semmiképpen nem 105.Ennyit sikerült kihámozni csernus?
Köcsögök. Köcsögök mindenütt....
https://indirekt.hu/belfold/ko...−-felkavaro-video-az-erdi-bandaharcrol/
Ez kemény. Addig nincs baj míg egymást gyepálják, csak az a baj hogy itt könnyen lehetett volna emberi áldozat is.
Bocsánat ha fájdalmat okoztam ,csak a tényeket írtam le !
Dehogy csernus, csak valami bukott közhely gyujto.
Kibaszhattak a citatumrol is.
A 105-el utalsz a szakmádra!
Kell a segítség látod ?
Szerencsére én ezt clam valamit nem ismerem, a neve ismerős de nem rémlik. Azt mondjátok ő a csernus doki?
Clam tombolán nyert valami szakmát?
Azt eddig is tudtuk hogy a Zoli tömör, pedig élőben még nem is láttam.....
Zoli!
Határozott,tömör és ellentmondást nem tűrő magatartás.
Gyakran utal rá ,hogy ellenségeit megsemmisíti! Ha “támadás” éri,nem riad vissza semmitől! Magatartása arra utal ,hogy a kiharcolt helyét a csapatban ,mindenáron megvédi. Ezzel próbálja sugallni egy igazi férfi jellemvonásait !
De a valóság sajnos nem ilyen egyszerű!
Átlagosnál lejjebb helyezkedik el “férfi ranglistán”az életben.
Ezzel magyarázható a szűnni nem akaró bizonyítási vágya ITT.
Ebben a közösségben érzi azt ,hogy a jól kiérdemelt helyén van.
Sajnos az élet nem ilyen kegyes hozzá. A kinézete elhanyagolt.
“Az anyjával él,nem akarok randizni vele”(Mamahotel).
Azt hiszem azzal mindenki tisztában van ,hogy ez nem éppen előnyös egy férfinál sem!Súlyos problémákat okoz egy felnőtt embernél. Hívhatjuk kisebbségi komplexusnak nyugodtan.A motor egyfajta kompenzáció ebben az esetben. De egy nőnek kevés a motor! Férfi kellene....
Lehet neki is?
Manapság már nem szégyen a másság, vállald fel bátran!
Pont azert vettem ezt a sutot.
Ugyanez a helyzet a nyársalásnál is, elkerülhetetlen hogy füstös legyél! De legalább nem jönnek annyira a szúnyogok.
Ha sütés után nem vagy full füst szagú akkor buzi vagy. Ez egy alap tézis
Valahol még a biblia is említést tesz róla
Ha faszenet akarsz enni minek raksz ra csirkecombot?