Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez az igazi
Ez a cucc csak izzik.
Ami nem füstöl úgy hogy az embernek kiesik a szeme csak szar lehet
Lehet fikázni.
A kéményes nálunk kemény be se jött a kapun, én vittem ki neki a pénzt a tisztításért és a szemléért! Tavaly még le akarta szedni a kémény ajtót az előszobában, de mondtam neki, ha koszt csinál, a feleségem agyonüt mindkettőnket és inkább ráhagyta
Ezzel nem értenék egyet. Töltsd le az instát, elképesztő helyeken lakóautóznak illetve sátraznak. Irigylem is őket.
Ami nekem nem kell mindent eladok kicsi pénzért
Teljesen mindegy mi az és mennyit ér érezhetően kevesebbért elkel pár napon belül
Pl katalizátor árulnak 30-50 ezerig akkor 20 ezer aztán nem kell kerülgetni évekig
így többnyire az első érdeklődő el is viszi és nem kell küzdeni ezer hülyével, ez nekem ér annyit mint az a kis plusz pénz
Na ja mint pl. a kerékőrös felniket.
Igen ezt néztem egyik sem az 1-es verzióé olyat sehol nem találtam a neten elkótyavetyélni meg nem akarom.
Annyiért kibontani sem állok neki.
Nem ér semmit. Bármikor lehet lopni egy lakótelep parkolójában
Azok hülyék, a kéményseprővel együtt.
Nekem is belekötött, mondom ti csináltátok 60 éve
De bezzeg amikor mondom hogy a frissen cserélt gázóránál gázszagot érzek, akkor olyan nincs. Hoztam a szappant, mutatom hol fújja a buborékot, nagy morogva újra szerelte.
Így értem
Akkor teljesen mindegy mi csinálja a meleg vizet mert úgysem állsz le a bútorral
Mert ha le állsz nem lest zseton külföldön túrázni. Egy útkaparói állás ehhez nem elég
Persze
Ha a hegyen nem süt át kell cuccolni 300 km odébb a rétre
Csak a szerpentint szar lesz átvinni
Mi van a te részedről?Ezt nem értem.A kaja az jó volt ott?
Na akkor még egyszer, én részemről... talán most átmegy. Én kérek suldigungot.
Borházba sörözgetsz?
MOST szallito,HA TELE A TÖKÖM a butorral,akkor leallok,megepitem es eltuzok amig tart a penz,utana meg johet az armageddon.
A lakóautó egyetlen értelme, hogy ha szar az időjárás, akkor odébbálsz. :
Akkor tényleg kimaradtam pár körből mert amire emlékszem bútor szállító lett volna elsősorban és valami akármi lakó sufni évente pár alkalomra
Mondjuk a gáz meg mindig sokkal hatékonyabb mint pár hoki napelem mm ég ha az engedély drágább is
Egy hétig nem süt a nap ami azért hegyvidéken nyáron is bármikor összejön és egyből hideg vizes lesz a fürdő
Pálesz is volt. Holnap meg badzassuk neki...
Nekem otthon a gázóra leolvasó belekötött a nem szabályos leágazásba. Kérdi, mióta van? mondok 15 éve de rendes volt, azt mondta, csináltassam meg, mert ettől a pillanattól az ő felelőssége, és azt se mondhatja, hogy nem látta, mert ellenőriznie is kell leolvasáskor.
Aztán 2 hét múlva visszajött, és megnézte, meg lett-e csinálva... addigra meghegesztettük a leágot ívvel és kapott sárga nyelű csapot, mert az addig nem volt azon a leágon.
Már megijedtem, hogy mára nem jutott sör....
Amugy bontoplazan 25-100.000 kozt
https://bontoplaza.hu/hasznalt...
5000