Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az is szempont igen, a zasszony még fiatal ☺️ Amúgy nincs magasan az ablak kb. 2m-en van a kilincs, pont az alsó kilincses lenne macerás bebújni hogy elérjük.
Nekünk az óra a kerítésben van így ugyan jönnek évente, de mi nem kellünk hozzá.
Nagyon rosszul gondolod,minden benne van a dobozban.A keszulek,a tarto a kormanyra,a kabel a 12 v hoz,sőt,meg egy tükör ala rakhato golyos adapter ha ugy szeretned felrakni.
De ha usb C kabellel akarod hasznalni adnak egy kis csavarhuzot,le tudod szedni a fedelet az usb alljzatnak.
Mind bennevan.
A kijelzo pont akkora amekkoraban latom merre kell menni.
Mindezt egeszen pontosan 18330.- forintert,afaval,postaval.
Ezek a dolgok amik neked megvannak biztosan mondom hogy nem minosegi markas termekek.
Egy RAM mount tartokar 12 eve volt 10900 forint,a mai aron 3 e forintos usb csatlakozo ennyiert csak gagyi kinai lehet,mert a minosegi quadlock 13990.-
Az amit te osszeraktal sony alaparon 15+8e elsokent biztosan egy gagyi kinai silany minosegben levo tarto meg egy kerdeses allapotu telefon.
Es meg mindig 5-10e el dragabb.Telefonartol fuggoen.
Az ilyen 3e forintos dolgok szutyok kinai cuccok.
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
HUF3,939.53 | 12V Waterproof Motorcycle SAE to USB Phone GPS MP4 Charger Cable Adapter Motorbike Inline Fuse Power Supply
https://a.aliexpress.com/_EQUo3X7

Minoseg,nem gagyi.

https://motobox.hu/QUAD-LOCK-M...
Nem mellesleg,fiatalok vagytok,szerintem gyerek vállalás előtt álltok még......a lényeg,jó helyen van fent az a nyitó,biztos hogy nem fogja elérni a gyerek.
Úgy gondolom hogy neked pontosan ugyanazokat meg kellett venned ahhoz a kínai kacathoz,mint amit nekem egy telefonhoz.Szóval itt az a kérdés hogy maga a készülék mennyi volt,és nem mellesleg hogy mekkora és abból mekkora a hasznos képernyő felület.Mert azért te ezzel a dologgal eléggé elcsúsztál.Én egy régi telefont használok erre a célra,van egy tartója,ami szerintem nem több 5000nél,usb csatlakozó a töltéshez kiépítve,nem tudom az mennyi volt,szerintem mai áron 3ezer forint.Szóval max 8000ből ott van az androidos navigációm.
vannak ezek az ablaktávnyitók. Én vagyonért rendelni akartam volt is raktáron csak olyan ember nem volt aki be tudta volna szerelni így bukott a projekt 😅 a 2 wc-be a fürőszobába és a mosókonyhába kellett volna(kezeit széttáró) Mondjuk én elérem nyújtózkodva az asszonynak meg van sámlija 😅
Pedig annál viccesebb nincs mint ha ugrál a "mama" mert nem éri el a kilincset 😁 Ja de van, ha mindezt melltartó nélkül teszi 🤣🤣
En nemreg csereltem, a regi Velux felsokilincses volt, a mostani also, sajnos azt kell mondanom, hogy bar az elso is alsos lett volna. Sokkal komfortosabb, raadasul en úgy velem, hogy ha alacsony a mama, nem lehet eleg alacsonyra rakni, de ez persze mamankent valtozik
nem tudok róla(kezeit széttáró) Amikor nem volt napelem akkor jöttek évente egyszer. Mióta van napelem azóta felénk se néznek(kezeit széttáró)
hozzánk minden évben jönnek és csinálnak egy csomó fotót is
tuti voltak nálatok is mert minden évben van ellenőrzés
Nem tudsz olvasni?
én azt nem tudom én csak annyit tudok,hogy nálam a célszerűség előrébb van az igényeskedésnél 😅
60ezer?Te miről beszélsz?
Szerinted blődi van ilyen igényes? 🤣
A legtöbb szemétül dolgozik, kihasználják hogy egyszerűen nincs mester, a koklerek is olyan árat kérnek, amit akarnak.
Nekem szerencsém volt mert 20 éves haverom a generál kivitelező, aki a teljes külső tatarozást most megcsinálta, nem is volt drága és tökéletes munka. A tetőt viszont idegen csinálta, abban már van hiba, de legalább gyors volt, és jöttek amikor mondták
én annó felszalagoztam 😆 Nem volt gps-em a bratyótól kértem egyet kölcsön, mert mentem a fórumos bulira panyolára. Csak nem volt hozzá talp mondta, hogy ha kell akkor megoldom anélkül (kezeit széttáró) Megoldottam 😅
18e.
Egy alap quadlock tarto csőkormanyra 18900,kell meg egy adapter telefonra 4900 ert,es ha nem kozvetlen a telefonra teszed a ragasztos adaptert egy telefontok.A jobbak 2-3e
Jo esetben 26e,es toltened kell a sonyt,egy toltoelektronika minimum 5 rugo kinabol,jobb quadlock megoldas 14e.
60 ezerbol van egy hasznalt sony-d a komanyon. Jeeeeee.
15 ha jól emléxem(gondolkodós)
Ja,es a hasznalt sony-t felszigszalagozod?
egyszer én is így jártam 😅 Nagyot akartam markolni de keveset fogtam 😅 Vagy 6-8 éve vettem egy akkor új gpst mert mondom ez kb. másfélszer akkora mint a garmin elődje. Aztán mikor üzembe helyeztem kiderült, hogy a lényegi rész a képernyő amin fut a térkép majdhogynem kisebb mint a régién. 😅 Ráadásul szarul is fért el az ablakba, meg nagy holtteret is csinált így bekerült az üllés alá lehet megvan még valahol bár azóta se láttam a régitől meg bocsánatot kértem. 😅 Annak meg az a baja néha 5 perc is eltelik mire megtalálja a műholdakat(szemeit körbeforgató) De csak itt magyaroszágon. Tavaly is idén is figyelgettem horvátba az autó beindítása után 5 másodpercen belül full műholdat látott mindig. És ott a rádió sem zsizsikel. Itthon már két éve zsizsikel a rádió 20 km-erenként csatornát kell váltanom(fejét fogó)
Ja,meg kapok 4800 visszateritest a forgalmazotol.
Azt írta, 23 300 Ft mindenestől.
A "mesteremberek" ilyenek(kezeit széttáró) Nekik az számít,hogy minél hamarabb levonuljanak 1 munkáról felvegyék a zsettát és menjenek a következőhöz. Olyan szaki aki gyorsan is és jól is dolgozik már egyre kevesebb van(kezeit széttáró) Ez mind annak ellenére,hogy 20-30-40 év alatt hatalmasat egyszerűsödött az építőipar a korszerű anyagok, technikai megoldások és kifejlesztett célszerszámok miatt(kezeit széttáró)
most ez a téma meg,hogy került már ide? Ne szemeteld tele a fórumot motoros faxságokkal 😅