Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5" mondtam,a telefon 6,5.
Irj egy vizallo android telefont 20e ert 5"-ost.
Te hülye,nem azt mondtam hogy ne rakják fel 6,5öst hanem azt hogy az optimálisat rakd fel,érzed a különbséget?Egy a lényeg te pénzt adtál a káváért amit semmire nem tudsz használni.
Tehát az 6.5,akkor mennyi a tényleges kijelző?4? 😆
130x100.
De,te mondtad hogy ne 6,5" osat rakjak fel.
Jo,legyen 5" mert ez is annyi.
Elsőként tisztázzuk le hogy mekkora az egész kacat ami fent van és hogy mekkora a tényleges kijelző(káva nélkül 😅)
Mutatnal egy vízálló telefon 5" ban ami Android nem iPhone?
Csak úgy,mert te is olyat használsz.
Nem,kicsaltam belőlük 5e forintot.
Szóval megreklamáltad már hogy átbasztak a káva mérettel?Vagy még nem sikerült találni angolul beszélő embert.Pont az ilyenekből élnek meg,aki azt sem tudja mit rendel. 🤣
Te hülye,mondom akkorát tegyél fel ami optimális,nem azt hogy 6,5rakjál fel!De látom téged is zavar a káva,pláne hogy átbasztak vele,te lúzer! 🤣Mondom én hogy hülye vagy,raktál volna fel egy telefont.
Pont azt badzod el ogy fogalmatlanul talalgatsz,nem nem jobb egy 6,5" os telefon ami mertre ugyanekkora fogd mar fel.
A lathatósaga meg tokeletesen jo,ha te ezt nem latod fordulj szemorvoshoz.
Az a baj hogy sik hulye vagy ehhez,csak ulsz a telefon elott es okoskodsz.
Kb 6-8 eve nem hasznaltal motoron semmit,igaz menni se mantel,de beleugatsz.
Folyamat ezen a kereten rágódsz feleslegesen.
Pont jo,semmi el se lenne masabb ha kisebb lenne.
De meg mindig nem tudtad otthon hagyni a telefont es az ingyenes navigaciot felrakni a motorra?
Értettem én elsőre is,ezért írom hogy elcseszett a dolog.Adott a kijelző mérete,ami pont megfelelő,innentől kezdve az böszme nagy káva teljesen indokolatlan.Csak hogy te is megértsd,fel tudnál tenni egy akkora telefont mint mosd maga a kijelző,felesleges káva nélkül,ráadásul gondolom nem egy 100ezres kategória,szóval talán egy telefon még jobb tisztább láthatóbb képet is ad.De igazad van,a te igényeidnek tökéletesen megfelel,és ez a lényeg.
Na meg is jártam sükösdöt, szűk 600 km. Lefelé kecskemét után kiskörös kalocsa utána 51 de az jo szar, addig viszont teljesen jo az ut. Visszafelé kecskemétig az 54 az meg hol ilyen hol olyan. Az eleje szar de kecskemét felé azért javul sokat.
Kecskemétig meg vissza onnan a szokásos cegléd abony jászapáti heves vonalon, de az többnyire jó. Ugyhogy majd egy órát sikerült faragni a bő négyórás útból, visszafelé kicsit többet.
Ha felfogod akkor ujra irom,alapterulete ugyanakkora,a kijrlzo merete meg pont jo,mint a regi navi kijrlzoje.

Tehat vetted,penzt adtal erte,nem 20 ezret.
Ertem en.Nem ingyen volt,csak azt hablatyolod.
Namostakkor ha ugy van ahogy te mondod,a megvasarolt telefont legyszives hagyd ott a fiokban,es az ingyen navit tedd fel a motoron levo igenytelen gagyi tartora.
Ha ezt nem tudod megcsinalni akkor tobb penzt adtal a navigacioert mint en.
Bar vagy olyan autista hogy meg mindig azt hajtogatod a navigacio ingyen van.
Felétek 10centi széles egy telefon?Ne próbáld már megmagyarázni hogy az jobb aminek egy baszomnagy kávája van,az vagy a kijelzőből vesz el,vagy a készülék méretéhez ad hozzá,nézőpont kérdése,de egyik sem jó.Még egyszer leírom,nekem a navi a motoron,nem került pénzembe.Tudod,vettem egy telefont használtam,aztán jött helyette másik,mondhatnám hogy leszolgálta az idejét,csak hogy én nem a fiókba tettem hanem a motorra.szóval nem,nem került pénzembe a navi,a telefon került pénzembe.
A borsonyi agyaddal fogd mar fel hogy keresztben kisebb magassagban annyival nagyobb mint egy telefon,nem foglal el semmivel se nagyobb teruletet.
13x10 centi meg akkoris ha fejreallsz.
A sony-d is akkora.
A keret meg a haz resze ami a napellenzo.
Pont mint a wayteq gps-nek.

Naszoval,te azt irtad hogy egy hasznalt sony 15-20 e forint.

Aztan azt gagyogtad hogy ingyen van,tehat loptad.
Utana az jott hogy nem loptad,es nem 15-20 ezer hanem tobb csak nem hasznalod,de akkoris tobb penzt adtal erte mint 20e.
Aztan az jott hogy penzt adtal a gagyi tartoert meg az usb-ert.En meg vettem meg hozza.
De nem mert adtak hozza.
Mist mar csak az van hogy a keret nagy.
Lofaszt,pont jo.Minden latszik,olcsobb is mint a sony amiert minimum 50-80e-et adtal ki.Hasznaltan mert ujat te nem veszel.
Csak vettel egy masik levetett sonyt egy telefonarusnal es a regebbit feltetted a gagyi tartora.
Penzben meg mindig joval tobbert vetted az eszkozt a kormanyra amit bambulsz mint en.Barhogy probalod kimagyarazni.
De nalad az a lenyeg hogy kiemelsz valamit ami szerinted nem jo,es arra szajzarat kapsz,azt a hulyeseget nyomod mig raun akit kinezel magadnak.
Megint az van hogy a szar eleted a telefon nyomkodasaval probalod elfelejteni.
Elmesz te anyádba......
napi használatból 😂
nem is emlékszem mikor volt utoljára beindítva
Te hülye,teljesen mindegy mekkora,a kép nem hazudik.Ott van a kihasználatlan keret a kijelző körül,az teljesen haszontalanúl foglalja a helyet.Tehát akkor neked ezt ingyen küldte a csencsen?
En meg mar mondtam,navigacioert en zero forintot adtam,es mar leirtam,13x10 centi,a sony-d nagyobb.
Az a borsonyi agyad nem fogja fel hogy a kepeken a kozelebbi dolgok nagyobbnak latszanak.
Mondtam már hogy igen,többet adtam ki érte,mint telefonért.Tegyük fel úgy a kérdést hogy a motorra a navigációt mennyiért vettem.De ez a része teljesen mindegy is,mert a gond azzal a böszme nagy szarral van,de még csak az sem lenne baj,ha teljes felület kijelző lenne.
Egy 13x10 centis cucc,a sony nagyobb nala.
Teljesen mindegy mi ek vetted,elvileg ha nem loptad penzt adtal erte,bar nalad nem lehet tudni.
Tehat nem ingyen volt,es biztos hogy 18e nel tobbet adott ki
a tulaja a telefonert.

Es meg mindig egy igenytelen noname gagyi tartoert meg udb-ert adtal ki penzt,fujj.
Ez nem minoseg.
Persze hogy nem,de nem is navigációnak vettem.ez már csak plusz,hogy ne legyek olyan hülye hogy fel óbrákoljak egy akkora kacatot a motoromra aminek a fel nem is kijelző.Szóval igen,én csak kivettem a már nem használt telefont a fiókból és feltettem,így a naviért már nem kellett adnom egy forintot sem.
Amennyi penzt adtal erte tobb eve meg akkor sem voltak azok.
Egy igenytelen gyoker vagy a kinai szemeteddel amit tartonak nevezel.
Ha meg a fiokban volt nem 15 ezerbe kerult.
Hacsak nem lenyultad egy cigótol.
Értem,tehát az én dolgaim azok nem minőségiek(hozzáteszem nem is állítottam ilyet,de tény hogy évek óta teszik a dolgukat,és egy sony andriodos készüléket használok)ellenben a te 18ezres kínából érkezett hóbelebancod az minőségi..... 🤣.És honnan jött ez a 15ezer?Nekem nem került annyiba,mivel volt a fiokba.
Akkor nálatok nem mennek be rendőrökkel a házba megnézni hogy minden a szabvány szerint van-e szerelve és nem termelsz vissza sutyiban valami ördögi tervet megvalósítva, milyen meglepő 🤣