Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most tényleg nem kötekedek,de azt írtad egy használt telefon drágább,ez menni volt?Egy használt sony már simán van 15-20ért,ami már vízálló is.
mondjuk gázóra szekrényből száz fajta is van. Csak végignézed a peró gáz honlapját elkáprázik a szemed és mind szabványos. Amikor nekem a gáztervező leírta milyen típust rendeljek kb. negyed óráig keresgettem mire végre megtaláltam 😅
mondjuk izzóból azért szignifikánsan több van mint szigetüzemből 😅
megint amerikával példálózok vannak államok ahol ez pont így van 😅 Ahogy a kerítéseden áttette a lábát a kéretlen vendég fejbelőheted a 357-essel a környék lakói még sütivel is kedveskednek a héten 😅
Pontosan,Mondjuk kisebb mint a motor kijelzoje,de ne zavarjon ilyen teny.
nálam még a 3 év alatt nem voltak órát leolvasni az tuti mert az asszony mondta volna. Bentről látnak már mindent is(kezeit széttáró) Néhány lakón már a meleg vizet sem nézik mert új kütyüket szereltek fel és látják a fogyasztás és az alapján számláznak (kezeit széttáró) Kis fejlesztéssel már egy csőtörést is kiszűrhetnének akár központilag is zárhatnák a főcsapot távirányítással ha hirtelen a szokásostól eltérő vízmennyiség fogyna adott időben. Ezt akár egy automata is végezhetné. Mondjuk most a cimbimet ez pont nem vigasztalja ahol a 100+ millás lakását amit a fiának csinált meg egy felülről jövő csőtörés úgy eláztatta,hogy a szpotlámpákból ömlött a víz. Még alattuk lévő ügyvédi irodák is szarrááztak.
Csodásan sikerült,megint a szarrágás meg a gányolás.Oda raktál egy ekkora kacatot,aminek kb a fele a tényleges kijelző.
Be lesz sűrítve a csavarozás mert magamnak csinálom és szeretném hogy jó legyen. Ponr ezért nem csináltattam az ácsokkal, mert elmesélték hogy "hogy szokták" csinálni. Ja és mellesleg több misi lett volna a munkadíj. A tetőnél is jó hogy ott voltam, a szegek lógtak a levegőben, a fólia kilyuggatva, a lemezt szarul csavarozták fel, nem a gyártó által megadott módon stb.
Elso motoros teszt,siman élhető,nem a csúcstech,de ennyi penzert hasznalt telefon sincs.
Es szerintem egy quadlock tarto dragabb.
Este waze teszt,meg ra kene csetlakoztatni a fülesre.
Akkor valóban jó lesz.
jó lesz az. Amikor hálózva, glettelve és festve lesz teljesen jó lesz(puszit küldő) ezek csak kötözködnek(kezeit széttáró)
amerika egyes államaiban állítólag ez így is van(kezeit széttáró) Nincs kötelező műszaki az autókon viszont ha egy baleset az autó hibás műszaki állapota miatt történik ott mén a segbeqrás. (kezeit széttáró)
elég csak arra gondolni ha itt a szolgáltatók bejelentik, hogy fejleszteni fognak valami mindig szarabb lesz(szemeit körbeforgató)
az a baj ha már egy háztartásba valamit kapcsolgatni kell abból sose lesz semmi.(kezeit széttáró) Eljutott oda a világ, hogy már az is csoda ha kinyílik az ember szája a kanál előtt levesevéskor(kezeit széttáró) A mai fiatalság a fúl automata rendszerekhez szokik bele lehetőleg azt is hülyeség elleni védelemmel. Én csak annyit kértem az asszonytól kapcsolja le az öntözőrendszert mert volt egy kis kitelepülés a kertbe aztán azon kaptam magam, hogy miután vissza kapcsoltam nem ment a rendszer reggelre.(kezeit széttáró) Csak a start tájmot és a run tájmot programozta el egy lekapcsoláshoz 😅
Egyébként most ahogy nézegetem van léc az illesztéseknél ott vannak a gipszkarton csavarok. Mondjuk ezeket szerintem érdemesebb minél közelebb csavarozni egymáshoz és lehet valamivel sűrűbben akkor nem lesz baj. Pont tavasszal kellett átléceznem a komplett ház tetejét. Az ártány aki csinálta 20 évvel ezelőtt az nem rakott az illesztés alá léceket és a hálózása ellenére szépen lehetett látni a táblákat a plafonon 😆
nekem ilyen funkció nincs is benne
olyan viszont létezik hogy ha egy nagyobb induktív fogyasztót működtetsz hálózat rásegítéses módban akkor amikor leáll a fogyasztó visszanyom egy tüskét ami mérhető
évek alatt akár 1-2 kwh is összejöhet ebből
de itt azért egy nagyobb fogyasztó kell a kávédaráló meg a kisflex nem csinál ilyet
de én nem is kötöttem be ezt a funkciót, akku nélküli üzemeknél lenne ennek értelme mert itt nem az akkuból pótol hanem a hálózatból
mondjuk az illesztés alá kell léc mert ott a háló ellenére is repedni fog.
ha jó szétég minden nem derül ki 😅
nincs idő nincs ember nincs akarat semmihez sem
csak a pénzt beszedni
ha bármi gondod van arra sincs megoldás pl a sok kis lófasz pillanatnyi áramkimaradásokra
vagyis van mert kellett venni egy szünetmentes tápot miatta.....
mert nem szabványos 😆
háló, glett és festék. Sose fog láccani(kezeit széttáró)
Havert meg is büntették, mert elfelejtette kikapcsolni a visszatermelés funkciót a kínai inverterén 🤣
Gyakorlatilag amit betermelt fogyasztási árban fizetették ki, ez volt a büntetés, de mást nem aszakodtak vele.
De ha normálisan rakja össze ahogy én, akkor esély sem lett volna erre.
Kár ennyire beleállni egyáltalán nem biztos, hogy rossz a megoldásod, csak nem a megszokott vagy trendi. Egyszerűen nincs idő és kapacitás minden egyes egyedi rendszer megértéséhez ezért ami úgy van "ahogy szoktuk" az jó, ami meg nem az nem. Ilyen a villanyóra szabványosítas is csak 1 fajta doboz van engedélyezve az jó az összes többi gyártó szar. Ezért az az 1 10x annyiba kerül, de az kit érdekel, kifizeted ha akarsz áramot. Lehet jobb minőségű lenne egy másik gyártó doboza de nincs senkinek erre kapacitása hogy ezt vizsgálgassa. Remélem érthető. Amikor lélegeztetőgépet szereltem ott is az volt, ameddig betartom a gyártó előírásait addig védve vagyok bármi is történik, meg is halhat rajta az ember akkor a gép úgy jó. Ha bármit mókolok, mert szerintem úgy jobb lenne, biztonságosabb az már úgy nem jó és engedélyezett és minden az én felelősségem.
az a baj hogy végletekben gondolkozol
ami nem egyedi
a nép 90% ilyen ha már egy akkus rendszer van akkor az felrobban kiég a ház és mindenki meghal...
közben meg izzócsere alkalmából több embert megbasz az áram mint ami gond van a szigetüzemmel
Értem. Akkor intézd el. Ha semminek semmi értelme szerinted akkor végülis magán területen akár embert is ölhetsz. Hisz magánterület.