Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

10e a 2db lidlis, lehet inkább megveszem a komolyabbat amivel egyedül tudok dolgozni aztán vagy eladom pár ezer buktával vagy nekiállok gipszkartonozni jó pénzért 😁
mija fax ilyen drága egy kapcsolóban? Egy ganz tízen párezer forint(gondolkodós)
Ezt a Sükösd Kecskemét szakaszt pont kedd reggel fogom megtenni.
ja
amit írsz az a galvanikusan leválasztott rendszer, az teljesen járható út mert a hálózaton csak egy akku töltő van ami csak egy irányba tud tölteni
hibája az hogy elég sok veszteséggel működik, legalább 10% elmegy a sok áram átalałtás miatt még jó minőségű cuccokkal is
óraleolvasáskor fotózták a kapcsolót mert nem tetszett az embernek, utána meg jöttek az áramosok
a vége az lett hogy meg lett szüntetve a kapcsoló
de ez egy eset, és gondolom többezernek van így
én ezt úgy tudnám elképzelni bejelented a szigetüzemet és kijönnek ellenőrizni x ezreért és utána békén hagynak ha minden fasza
előtte meg meg tudod nézni milyen típusú eszközökkel tudog faszára megcsinálni
mert van aliexpresszes kapcsoló 3 ezrért meg többszázezerért automatikus is ugyanerre a feladatra
aztán vélhetőleg a gagyi alis nem tudja azt mint a drága
mondjuk most már leszarom, jobb lett volna előbb agyalni mert a kapcsoló árán jó sok vezetéket tudtam volna venni....
Egyedül nem. De nem kell tartani, nem fárad senki igy jobban is haladsz
Szorri szőr......
Óbammeg, miért nem szóltál hamarabb? Olyan 30 évvel? 🙈🤣
Az a jo ha mas dolgozik nem te.
Olyanmindegy,mint egy szteroidos sziloplasztkinyomo,nemromlikel.
Így már értem, lehet hogy jó akkor az is, csak egyedül úgysem tudok vele dolgozni.
Nem de ketto megtamasztja a plafonon.
Leirtam
Az az oszlop mire való amúgy? Fel tudok emelni vele egy egész táblát egyedül és tartja amíg körbecsavarozom? Ilyet néztem amúgy:
Sőt, akár el is adom az enyémet😆
Alig használt nem dohányzó hölgy tulajtól
Az lesz az bár én nem liist vettem.
Én csak két teleszkopost vettem azzal is jol boldogulni. Felemelni kell ugyan de tartani nem. Mi is az asszonnyal csináltuk ketten, felemeltük, helyre igazitottuk alátämasztottuk aztán ráértem csavarozgatni. Az emelő elég drága ha csak erre az egy melóra kell
A lidlben most akcios a teleszkopos ilyen oszlop izé.Amugy a falcban sokat kell glettelni.
Az 54 es annyira nem jott be.
Apropo lealkudtam a kijelzot ugy nez ki.Elvileg majdnem 5 rugot visszautalnak. 😆
Majd keresek olyat mint a kepeken szereplo.Nagyobb a hasznos felulete.
Muszáj csinálni, erre a melóra sem találnék embert, vagy ha igen akkor összehánynák egy valag pénzért. Akkor inkább küzdök vele, ezeket még tudom is csinálni egyedül. Gipszkarton emelőt kellene vennem, mert a zasszony nem nagyon bírja tartani a tábla másik felét amíg felcsavarozom, 10 van fent, van még vagy 50 tábla hátra 🤣
54 es lesz nekem nem az 51
Hevesnél le jászapáti felé, abony kecskemét aztán már irányba van az ember
Szerezz egy nagy satrat,abban eldegelhetsz videken.
Ha nem allsz meg fasza,en a 51-esen szoktam menni,az kozepszar de vannak nagyobb lakatlan reszek meg lehet tolni,ha nincs rendor.Mordorbol tudja fene merre.
Jo neked , nekem nincs kedvem csinálni semmit de kéne a házon.