Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

biztonságból fekete szigszalaggal még áttekertem volna néhány soron 😅
miért nem írod le az igazat? nem kell szerénykedni(ujjával nemet mutató)
Kibéreltétek vasárnapra magatoknak(meghajlós)
ezek az adblúsak nem olyan szarok már környezet kíméleti szempontból(kezeit széttáró) se korom, se füst se bűz(kezeit széttáró) Azt pont most kezdik ezeket űzni mikor végre jók lettek 😅 De hát ilyen a biznyic 😅
abból a pénzből amit megspórolnál egy napelemen meg egy vellanyautón végre rendes helyre is vihetnéd a családod. Persze jobb kifizetni évente kb. egy millát gázolajra, csak, hogy 5 perc alatt 1000 km-ert tankolj 😅 Te 3 gyerekkel amelyikből egy még karonülő csecsemő 1000 km-er alatt görögországig megálltok vagy 6* az tuti. Én szaros 7száz km-ert nem vezethetek le egy seggel, hogy valaki miatt legalább 3* meg ne kelljen állni. Így lesznek a 6 órás utazásokból 7-7,5 órás utak. Hiába van 1000-1100 km-erre üzemanyagom baszhatom(kezeit széttáró)
Dedede, azonnal vegyen egy villanyost, hisz az a legjobb megoldás😆
Ezek is olyan 3,5-4kg-sak, azért jó mert 1 nap be tudom termelni. 😁 A 8 tövön volt 24 nagy meg egy kazal kicsi, amből már nem lesz semmi, le kellett volna szedni savanyúságnak. Jövőre okosabbak leszünk.
Nalunk is most erett be. Igaz, ennel sokkal kisebb fajtank van, kb. sargadinnye meretuek.
Naponta ha hat ágybordacsavart 5 fejvegcsavart es 12 5mm es butorosdlszefogot meg a szokasos 3,5 es toloajtogörgőcsavarbol mondjuk huszat beteketek mar tul sokat hasznaltam a gepet,van hogy egesznap konyhat szerelek es egy akku eleg.
Miafasznak toltocskezzem elore?
Nem gipszkartonozok.
Ja úgy prédikál,hogy pint az ő kocsija itt a legszennyezőbb
Én meg cserélem az akksit,így nem kell megállni.
Büdös?Buta ne legyél,azért mert te magad elektromosba ülsz, attól még körülötted más büdösbe fog,tehát ugyanazt szívod,már ha nincs annyi eszed hogy belsőkeringetésre kapcsolsz.Zajos?Én nem érzékelem,én a rádiót hallom.Sokba kerül?Relatív?Dolgozni kell és akkor lesz miből tankolni.
amúgy teljesen újszerű a gép gyári alkatrészekkel szerelve
😂
villanyosba nincs olyan ami nekem kell, sajnos csak ilyen lom dízelbe tudok elfeküdni, ha lesz azonnal indulok venni
műszakin épp most ment át, meglepően jó eredményekkel, legfőképp hogy valamiért euro3 a crdi, pedig a többsége euro4
egyedül a szelepfedél tömítés ami nem az igazi azon látszik hogy szivárog, németeknél már evvel nem menne át

az astra meg úgy néz ki jövőre le lesz adva a vasba, ezért az évi párszáz km távért nem sok értelme van kerülgetni az udvarban, legfőképp hogy a gyerek akar venni valami kocsit
mondjuk ő legszívesebben villanyost venne, de lebeszélem róla mert értelmetlen lenne neki 😂
Szuper, nagyon jó. Már csak 1 kút hiányzik de abból sem lett semmi 🙈😁
Iniből kivallo pap lehetne. 😆
Milyen a paraszti élet?😆
Kb. 🤣
Hitelesebb lenne ha eszerint élnél és lenne végre villanyautód.
A te autód már ránézésre, beindítás nélkül se menne át egy korrekten kivitelezett műszakin🤣
Szeptemberi dinnye a kertből és még virágzik a lelkem 😁 Csak mert szó volt róla, hogy júliusban már nem lehet jót kapni, mi meg akkor kezdtük szedni 😁
Neked kell,en elvagyok a metaboval hetente cserelt akkuval.
keressen az akinek kell
Adnal egy linket ilyen specifikációju tetmékre?
Kerlek. 😝
lenne benzin motoros fúród 300 literes tartállyal akkor csak 10 évente kellene feltölteni
Hova odáig ? Ez. már Bükkfürdő , szauna részleg , textil mentes övezet ! 😉
Tényleg komolyan vetted a fényképeid iránti "lelkesedésemet", egyszer el kéne mennetek Iróniába is állítólag nagyon tanulságos hely. 😎