Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én várom, végre nem szaros 2 combja lenne egy szárnyasnak hanem 6 hisz a kitinpáncélosnak is van szárnya. 😁
most jelenleg így beszél a fősodor......
egyre több engedélyezett bogár fajta lehet a kajánkban
Most kissé értetlen vagyok, írtam, hogy nem gáz hanem villany, annak is kell a földkábelnek árkot ásni, szerintem a gáznál főleg nem engednének semmihez hozzányúlni, de felénk a villanynál sem az óráig. 😁
Ettől függetlenül lehet érdemes lenne Pipire hallgatni, mert meglepő módon nem beszél hülyeséget.
Panasz a gázműveknek, az nem kerül semmibe aztán hátha kibaszhatsz a köcsögökkel, majd legközelebb nem lesznek ilyen finnyásak.
A másik hogy kérd ki a szerződött szerelőket akik megcsinálhatják ezt.
Másik hogy még mindig nem értem mi a fenének neked gáz újonnan bekötve? Pékséget akarsz nyitni? 😁
Ja persze,az osszes eromu co kibocsajtasa pite a tehenek fingjahoz kepest.Baze.......
Nem akarod érteni lehet, hogy neked megoldják olcsón okosba valamiért, de nekem nem, simán joga van azt mondani, hogy ha ragaszkodok ahhoz, hogy én csinálom akkor rendben, de ő nem vállalja a bekötést, eddig ketten akik egyáltalán hajlandóak voltak idejönni ezt mondták és köszönés nélkül elmentek, amúgy saját gépparkjuk van emberekkel együtt a kicsik el sem jöttek.
Egyébként nincs olyan, hogy arra hivatkozik, hogy azért nem csinálja meg, mert ő akar ásni(ujjával nemet mutató) Simán a pofájába mondanám, hogy bemószerolom a központba. elmondod,hogy teszel panaszt az ügyben met olyan szolgáltatást akar rádkényszeríteni amit nem vagy köteles elfogadni. Egyébként egy csomó ilyen mvm partner örül ha elintézed te az ásást nem neki kell hozzá szerezni gépest. Te simán belefutottál abba a hülyébe akinek a sógorának földmunkás vállalkozása van 😅
Vazz, neked igen jó kapcsolataid lehetnek a környéken, engem 100000-rel is kiröhögnek bár amilyen árakat írsz amennyiért neked bármit megcsinálnak azok az árak már 20 éve is olcsónak számítottak. 😁
én csemőből szoktam hívni 😅
Azt is ki lehetne szűrni csak akarat kérdése, most ez az ördög így tiltják ahelyett, hogy megoldanák.
hát szokott dolgom lenni mvm partnerrel. Van amikor úgy veszek át ingatlant,hogy évek óta nem volt áram bekötve. ekkor nem írathatom át, mert egy ilyen partnernek meg kell nézni a hálózatot, hogy megfelel e a szabványoknak (na persze) 😅 Aztán kijön kitölt egy halom papírt látja,hogy gány az egész azt megkérdezi, hogy na mit csináljunk? 😅 Mondom kitöltöd a papírt,hogy minden rendben én meg kifizetlek(kezeit széttáró) Számlát kérsz? Nekem nem kell.(legyintős) Na jó van akkor megfelelt itt írd alá 25 ezer 😅 Beleköp a tenyerébe megdörzsöli a tenyereivel a nadrágja szárát elveszi a pénzt aztán megemeli a kalapját 😆 És mindenki jó járt. Ő 10 perc alatt keresett nettó 25 ezret, az mvmnek nem kellett ezzel az egésszel szarakodni hiszen a külsős elintézte én meg másnap mehetek a nevemre íratni az órát 😅
Kevesen vannak 50km-es környéken a legközelebbi is kecsói.
Tudom, de itt ismeretség nélkül csak így megy, persze ha lenne szerződött haver biztos menne, de nincs.
amúgy csak említés szintjén érdemes lenne megnézni hogy amióta tart ez a nagy-nagy becsomagolós hőszigetelés mennyivel nőt meg az asztma és az egyéb hasonló légúti anomáliák gyakorisága
szóval kurva jó a hőszigetelés, csak nem úgy ahogy többnyire nálunk kivitelezik.......
a co nem probléma, a tehenek helyett eszünk szöcskét meg lisztkukacot és a metán hiány miatt kurvasok szén mehet a levegőbe
baxxa meg ini az akksijait azon nem tudok lecsúszni a balatonba 😅
Ez nem hiedelem kérdése hanem mert nem hajlandó sem ő sem másik akinek joga van kiépítést végezni engedni, hogy nem ő csinálja mindenestől annak anyagi vonzatával együtt, joga van hozzá, és hiába ásom ki akkor majd vagy mellette ás másik árkot vagy betemeti és újra ássa, ne tegyetek már úgy mintha nem ebben az országban élnétek. Mindenesetre egyenlőre elhalasztottuk mert vállalkozás miatt kéne, de az sem biztos, hogy újra akarunk vállalkozni, vazze, mindenhol mindenki feketén csinál mindent, itt is és még hirdeti is magát és soha nem basztatják őket én meg egy doboz sörért sem merek így csinálni semmit.
nemtom miért kell ehhez 130 ember,hogy működjön az automatizált világunkban?(kezeit széttáró) őrző-védő személyzet, karbantartók programozók és a takarítók(kezeit széttáró) 25 fő(kezeit széttáró) Ja és a kapitány 😅
Akko milesz ini akkumulátoraival?
balatont megpakolnák ilyennel aszt mánis minden rendbe lenne 😅
nyári szezonban meg a rájuk épített óriáscsúzdákon lehetne csobbanni a vízbe, de kialakitott ugrósáncok is lennének többféle magassági szintekkel a strandbüfék és koktélbárok a fedélzeten az meg ugye alap 😅
Nem a gázt, hanem a gáz fűtést lakásokban.
De amúgy jól látod szerintem. Egyetértek veled.
A CO a probléma.
A nélkül kéne megoldani az áramot.
Az meg ha bármit égetsz,bárhogy szűröd lesz.
Amúgy van esély a szénerőművek viszatérésére épp az általatok említett okok miatt persze a gáz is megy, a lényeg, hogy ha megoldják illetve meg akarják oldani a károsanyagok kiszűrését akkor igazából nincs velük gon, szénből van a legtöbb ráadásul szinte mindenhol található a világon.
En siman,bealkudnam az ejjelőr allast.
De valahogy akkugyarat se akarnak az emberek.
130 dolgozó működtet egy kicsi reaktort
azért ez itteni viszonylatban egy nagyon minimál 500 ezres fizetés mellett is havi 65 milla kiadás
az kb 1000kwh akku kapacitás ára
azért ez nem lebecsülendő mennyiség
persze a sarkkörön túl sosem lesz akkupark, nálunk se használható egész évben
csak érdekességképp hogy matematikailag az akku nem az ördögtől való dolog
persze mint minden ez sem csak pusztán matematika, de az atom reaktor építés se az
te sem örülnél ha az utcátok végére letennének egy ilyen kütyüt