Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mer a valóságban az kb. 100
Szoval neked lehet tolteni annyit logsz a neten,ekkora eleted van.
Fel tizenegykor se csalad se laktanya,csak a telefon a net es a forum.
Ejjjj ez a nagyelet de szanalmas.
Fustol a telefon a hadznalattol.
pl. én nem(kezeit széttáró)
A rendőrök nem tölthették,ostoba,ne csinálj magadból nagyobb hülyét!
😅 Ő ilyen fajta. A TE fajtád meg olyan szóval nem vagyunk egyformák 😅
Az megnagyobb szegyen hogy 0-24 ben szethasznalod a telefont te nagy élet.
Anno te panaszkodtal hogy nem lehetett tolteni,megoldodott?
Mer ugye powerbank az ordogtol valo,azt az igenybevetelt meg egy telefonakku se birja amit a te "életed" kovetel.
0-24 es jelenlet......
én hiába teszem be engem is tiltott 😅 bár nekem valahogy az rémlik, mintha te is tiltottál volna aztán lehet amnesztiát kaptam 😅
Te hülye,már egy hete nem voltam tűzoltóság közelébe.
Meg mindig csak a duma egy priccsen a laktanyabol egy nyamvadt telefonon.
Papirmasé lélek,ha van egyaltalan neked.
Mondjuk akinek se kutyája se macskája,nem értem hogy lehet ekkora lúzer......nekem is van ilyen ismerősöm,se kutya se macska,de az képes arra hogy ezáltal körbeutazza a földet,bármikor el tud menni bárhova,és nem nyavajog hogy nincs pénz,mondjuk ő nem lusta megkeresni az árát.
valami motorozásról akar hadoválni(kezeit széttáró) Meg kellene már itt érteni mindenkinek végre nincs ennek a témának helye ezen a fórumon. Aki motorozásról akar témázni az keressen más alkalmas fórumot és ne ezt szemetelje tele az érdektelen témáival 😅
Neked valo,azert ajanlottam.
Hát akkor csak fogdozd,ha ez a vágyad.
Dehogy voltal......
Hajtűkanyaros szerpentin?Utoljára az lc4 supermotoval voltam ilyen helyen,azzal élvezhető,semmi mással nem vagyok hajlandó oda menni.
Meg pipi is kezzelfoghatobb.
Pipikem,talan azert mentel csak egyenesen csak mert annyira tudtal kanyarodni mint leirni azt a szot hogy alpokban.
Ha jobb tanulo lettel volna,talan nem utod el azt a szerencsetlen vetlen autost. 🤣
Kézzelfogható?Egy fórumon?Ne legyél már hülye!
ezt az sosem érti meg aki 120-nál életében nem ment gyorsabban motorral 😅
hát ezek pont erre jók(kezeit széttáró) 6 teli autópálya (meghajlós) Hogy ki használja így? Mindenki aki azért vesz motort, mert élvezni akarja a gyorsulást és a sebességet(kezeit széttáró) Győk kettővel hajtűkanyarozgatni az alpkbaon szerintem az az ordenáré faszság 😅 Ott a táj helyett arra figyelsz és koncentrálsz, hogy el ne dőljél 😂 Százszor praktikusabb ilyen helyre egy akármilyen lefosott autó 😅 Kawának meg épen 5 motorja van 5 féle kategóriában aztán ő pont azt veszi elő amelyikhez kedve van 😅
Duma,duma,duma.
Csak egy papírmasé váz,fércelve,semmi kezzelfogható.
Nem baj zoli,ha neked így könnyebb elviselni,én nem bánom.Rajtam nem változtat ,viszont neked könnyebb a lét.
Ez is bullshit duma.....vicc vagy tetotol talpig,amit kerdezel sem igaz.
De nem baj,ez vagy te.
Nyugi zoli,ne idegeskedj!Ez a hajó már elúszott.Azon meg hogy én a tényeket ide leírom,pláne ne húzd fel magad.Családi nyaralásról meg inkább veled nem beszélek mert lövésed sincs milyen az.
Hogy ez a duma mekkora bullshit attol az embertol aki minden evben ugyanakkor ugyanoda hurcibalja a kepzelt csaladjat,es egy forumon anonimitasban baszogatja a forumozokat priccsrol egy tuzolto allomas kozos halotermeben mobillal a kezeben.
Eleg szanalomgomboc vagy.