Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miért ne lehetne? Benzin kutat sokkal bonyolultabb építeni oszt mégis van belőle annyi ami kiszolgál az országban napi 2 millió közlekedőt(kezeit széttáró)
nincs már távirányítós központi zár mellé érsz az autónak oszt nyílik. Gyújtás kulcs sincsen már 😅
aki ilyen autót vesz az mindenki tud otthon tölteni hiszen azért vesz ilyen autót 😅 Lakótelep parkolóba én még nem láttam villanyos autót pedig elég sok lakótelepre járok 🤣
akkor a villanyos lesz számodra a megfelelő megoldás kb. heti egyszer kétszer feldugod a konektorra mint a lapostelót (meghajlós)
Akinek van egy csepp esze, meg is elégszik 😁 a hülyék meg szajkózzák csak az 1000 km-üket 🤣
vellanyal semmi baszakodás nincs. hetente egyszer beugod a konektorba mielőtt elmégy csicsikálni 😅
Sok kúton direkt kiszedik a pöcköt belőle, én meg nem várom meg, még oda jönnek, elkezdem a tankolást. Ha épp ott van a kutas, tankolhat helyettem.
Mindig tele tankolok, ott ahol épp kiürül.
Mindegy hogy hol, akár nálatok hawaiion, aki panelben lakik, az csóró. Szétnéznék én azon a panelon nálatok, hány 18 milliás autó van 😁
Inkabb a gyerekeiden segits,azok is netfuggok lehetnek ilyen apa mellett.
Bar szerintem kamugyerekek.
Mondjad csak,én segítek.
Jobb mar nem telik?
Akkor kezdesz zolikázni amikor eltrafálom a nyomorult eletedet.
Csak a net,meg a forum,minden mas kamu nalad,te nyomoronc.
Pipikem,azt a mennyisegu kamionforgalmat te nem tudod kezelni ugy hogy pont annyi,pont ott,pont akkor tolt ahogy rajon a vezetesi ido.
Egy nyireggyen elindulo kulfoldi fuvar mar akkor gondbsn van a vezetesi idovel ha egy belfoldi csak feltartja,es nem eri el a hatart.
Erre meg meg kell allni tolteni is mondjuk pihenoido utan fel oraval?
Minden kamionparkolo minden allasan van tolto?
Lehet annyit epiteni?
Mar a szemelyautosok is vinnyognak hogy nem eleg.Pedig meg csak lofasz mennyiseg fut az utakon.
ezeknek egy tolvonással változtattak az összsúlyán(kezeit széttáró)
Ez a zolika megy ez,sírjál csak,add ki magadból a felgyülemlett feszültséget!
Egyszeru, kamu a csalad egy nyomorult netfuggo balfasz vagy.
Annyi töltőt a világ faszán se lehet kiépíteni.
eleve 4,5 óránként meg kell állni 45 percre persze ezeket osztani is lehet. Én nem sokat értek a kamionozáshoz függetlenül attól, hogy van rá jogsim és vezettem már szkániát, magnumot. De szerintem nálad az írásaid alapján több lehet a fogalmam. 500 km-er valós hatótáv egy kamionnál megoldaná a villany átállás kérdését ha az indrusztriákon és a parkolókba is ki lenne építve a kamiontöltő(gondolkozós)
Nem tudom nálad ez hogy függ össze,szerintem te sem,én csak simán nem vagyok fáradt.De nem baj zoli,add csak ki magadból azt az 50 év hitvány életből fakadó keserűséget,nekem ettől nem lesz rosszabb.
Tehat nem elegit ki a csalad,csak a 0-24 netezes.Hogyneertenem te lelki nyomorult.
Klíma és távirányítós kp.zár,ez az ami a mindennapos használatra kell.
Te kis tudatlan,ha lenne családod tudnád hogy nem éjfél elött 15perccel kell nekiállni társasjátékozni.Képzeld,már alszanak.
én m,ár nem vagyok benne biztos, hogy hajlandó lennék beülni egy klíma nélküli autóba(szemeit körbeforgató) pedig én nem támasztok nagy igényeket egy közlekedő edénynek nekem nem kell a csillogás se a kütyübazár amivel ma szerelnek össze egy autót de a klíma nálam elsődleges szempont. Hát ez van öregszem(kezeit széttáró) Ha te is ültél volna már klímás autóba akkor most hiányozna főleg a másfél hónapja tar 35-tó 38 fokos időkben 😅
nálunk fordok járnak villannyal.
t.sanyi majd megaszondja mert jobban tuggya esetleg ekecs de egy kamionnal ha minden csillagzat jó helyen van kb. olyan 600 km-ert lehet tudni megtenni 24 óra alatt az aetert betartva. Szóval ha a valóságban tudnák az 500 km-ert akkor nagyjából a kategória ki lenne pipálva(kezeit széttáró) De ezek a számok mindig kamuk a végeredmény rendes használat alatt jó ha 100-150 km(kezeit széttáró)
Biztos?