Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te mentel mar kamionnal?Ugy sokat?
500 furgonnal se sok,mennek ezrest egyseggel uvegbe hugyozva mint blődi.
De usse kavics,ekkora aramra mertezett toltorendszer surusege?
Meg meg mindig,a terheles nem arura megy hanem akkura,es a minnel tobb aru minnel kisebb onsuly a lenyeg a kamionban,ott nem mindegy hogy 2 vagy 3 tonna a cybertruck.
A GLS futár ilyen Scaniaval jár?
Zoli! ne blődivel baszakodj, neki soha nem jön meg az esze, inkább azt magyarázd el nekem miért kevés az 500 valós kilométer egy kamionnal 🤣
Mi lesz "ha" ra nem tudok uzleti tervet kesziteni ekkora arkulonbsegre.
A gls futar csavo is kopkod a villanyfurgonra,aszondja nem kapcsol legkondit mert nem er be a telepre a vegeig ha megy.
Mert segghülye vagy es nem figyelsz.
Eloszoris mond mikor irtam hohy a legjobb?
A rendszer egy baszott usb kabel athuzasa volt a tanktaska erre a celra kialakitott lukjan es be kellett dugni a powerbankba.
Ha szerinted egy vezetek csupaszitas,saruzas,behuzas a kabrlkotegbe egyszerubb beteg gyoker vagy.
A kijelzore a waze miatt van szukseg.
Mivel se a triumph navigacio se a wayteq nem tud elo adatok alapjan trafipax elorejelzest adni kulfoldon se.Kell a mobil a wazehoz.Ez van.
A kormanyra meg nem teszek telefont.Se nem vizallo,se nem birja az allando toltest,se a napsutest.
A kinai kijelzo meg olcsobb mint barmilyen regi mobil.Es nem kell megosztott nettel tokolni.
Felfogtad a vizenyős agyaddal az erveket?
Szerintem nem.
HA
a 45 perces pihenőt gyorstöltő mellett veszi ki azért jelentősen nő a hatótáv
a megtérülés egész addig necces amíg valami eu-s főbuzi ki nem találja hogy basszuk meg a dízeleseket előlről és hátulról is extra adókkal
már most is jelentős útadó különbségek vannak az euro besorolások között
A másik hogy 12V vagy 5V,pontosan ugyanannyi a kialakítása,szóval akkor is hülye voltál meg most is az vagy.Akkor esküdöztél a powerbankra,mert hogy te nem húzol előre vezetéket,most meg mégis.....
Na de minek másik rendszer ha egyszer eddig szerinted a powerbankos rendszer rohadt fasza volt?Akkor most mi szükséged valami kínai mocsokra?Tudod mit,nem,nem is érdekel inkább.
Mondjuk a hatotav szar,de hagyuk,a hasznos teher mennyivel csokken,mekkora a felar megterulesi ideje?
Ez kb lidl es egyeb tetito kamionnak jo.
Őőőőőőő,idéznéd nekem innen azt a sort ahol azt írom hogy a legjobb megoldás?
A másik hogy eddig sima 5v os rendszert használtam.12v-os powerbankom nincs.
Már ha érted a 12v-5v közötti különbséget.
De tényleg várom azt hogy hol írtam az a legjobb?
Vagy elég ha megrakja a pótot,aztán feleződik az az 500km......
De mi van a powerbank sztorival?Nemrég még hülye volt aki nem így használta,mert hogy az a legjobb megoldás......
a kamionos ember meg feltesz rá pár lámpát és egyből feleződik a hatótáv
vannak ettől durvábbak is de nem volt időm keresgélni
https://www.youtube.com/shorts...
Na Zoli hengerhiányosa már unalmas és rég volt villanyautó.
Ezt küldeném szeretettel TSanyinak 😆
https://www.youtube.com/shorts...
Gyari.
Egy meglevo usb aljzaton kap aramot.
Szerinted?
Számomra ebben annyi az érdekes hogy nem olyan rég mikor az usb aljzatról volt szó,ő mennyire ellnkezett,hogy gányolás meg gyári motor kókányolás,most meg a legnagyobb kókányoló mit csinál?
Értem. Akkor marad a kompromisszum. Kérdés mivel vagy miben lesz jobb a szürkétöl
Tul draga nekem,meg egy 660 is sok masodik motornak.Trukkozni kell.
Inkább 900....
Aki tud az tud ! Térd lent ? Ne mááá !!!
Azt a lomot le kéne trüsszenteni egy vizsga és mehet fel a hahura.
Jöhetne egy tiger 660 sport,mégha gyengusz is.
https://www.facebook.com/share/r/gzXksyV9fhSTdYTL/. 😉
Na, fabol vaskarika.
Kölcsön Busa ! 🤣