Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha süt a nap , akkor vagy motorozni , vagy nyaralni kell ! Mi ott folytatjuk ahol elkezdtük ! 😏
Nemmmm,senki,butort viszek.
Üzentek, hogy megvan a tusfürdő? 😁
Szeptember vegin mennem kell bad kleinkircheimbe ugy nez ki.
Nincs píz,elkoltottem kinai kijelzore,meg kell a japo dudara tartalek,mer vegleg doglott.
Most süt a nap......eregy most
En rajzanek megin a dolomitokba,de se piz se napsutes nincs ha elindulok. 🤣
Soha!44! Én már rajzanék mint állat csak még nincs hova mert állandóan lemerül a spésziksz akkuja még a hold előtt és nincs kiépített töltőhálózat azbalfa centauriig. 😒
Épp most láttam egy ismertető műsort dániából amiben állították, hogy az eu-ban keletkezett károsanyagok 75%-a villamosenergia előállítása miatt keletkezik és egy dán cég zöldhidrogén előállító cuccot fejleszt ami nap-szélenergiával valami akkufélével hidrogént állít elő amivel viszont áramot amikor kell, maga a cucc a napelemek és szélturbinák kivételével mindössze 2 konténerből állt és elég nagy energia tárolására képes, ez is egy megoldás, de engem igazából az lepett meg amit az elején írtam, nem gondoltam ezt pedig ha végiggondoljuk elsősorban miképp állítják elő az áramot szén, gáz, atom akkor nem is lehetetlen.
Ja, ha odáig eljutsz, mert mindig lesz egy villanyautosok.hu weboldalas ember előtted, aki direkt lassan tölti az autóját, hogy legyen ideje a pisi-kaki-szendvics-kávé kombót elfogyasztani.
És hát kompromisszum? Ha NEM esik az eső a célhoz vezető úton és nem kell ez miatt kerülni, akkor már nem sok kompromisszumot kell legyűrni. Esetleg nem lesz kurva hideg, hogy mindenhol töltésképtelen elektromos autók álljanak félre.

Ezek mind-mind tőled származnak, te írtad.
...és ezt ki mondja meg nekik? Esetleg aki nem panelproli és megteheti, hogy sok esetben nyaralásra menjen vele - esetleg éppen a kisemmizett panelproli munkaadója - az tarthat autót ezért?
Ugy nezek ki?🤣
Volt pesti panelos haverom, azért nem ment kocsival sehova, mert akkor beállnak a helyére, és keringhet egy órát, mire le tudja tenni valahol 🤣 ezt először nem hittem el, de amikor budán az Allee mellett vettünk egy lakást, megértettem ☹️
Nem kell sokat várnod, kínában már van ennyiért új villanyos is - de valamiért azok nálunk 10-be kerülnek (ha vehetők egyáltalán)
Lehet, azért, hogy ne omoljon azonnal ejrópára az egész belsőégésűt gyártó csődtömeg...
valjjuk be őszintén: a panel prolinak nem is kellene kocsi, azért mert az év 365 napjából áll az utcán 350 napot mozdulatlanul semmi értelme
ha esik az eső munkába menet hív egy taxit, ha fél évente elmegy nagymamához 300km távra akkor meg bérel egy kocsit
csak azért van kocsija ezeknek a csóresz proliknak mert a kocsi státusz szimbólum, ha nincs kocsid kevesebbet érsz mások szemében
Vettél? 😅
...de te írtad, hogy az e kurvanehéz, meg drága - pont mint egy dízel X5 😁
Mire annyi idős lesz mint az Aszmád, annyiba is fog kerülni.
Aki 10++ millás új autóban gondolkozik - az mind. A paneleseken kívül mindenki meg tudja oldani...
Igen, a világ ilyen. A gazdagok (megint) jól járnak, a csóró panelosoknak meg marad a 20 éves pumpedűze, azzal a vígasszal, hogy az elmegy 1000-t egy tankolással - már ha tele tudják tankolni 6-700 Ft-os gázolajból.
Mikor múlt hónapban mentem a tengerhez, a letenyei kútnál akkora dugó volt, hogy a behajtón álltak sorba, hogy le tudjanak parkolni... sajnos nekem is kellett, több volt, mint fél óra... pedig nem is tankoltam, csak szlovén matrica kellett, meg KV reggeli és pisálás.
Ezalatt egy villanyos felszívott volna 400 km-re való ampert, amivel odaérek.
Hányan tudnak otthon tölteni?Vagyis inkább hányan nem?Ezt meg már sokan megkérdezték,igaz?Ne csak magadból indulj ki mindig!
Pontosan így van,engem nem érdekel,engem csak az érdekel hogy mennyi időnként kell etetnem az autót
És neki lassan tölthető autója van, ha az eNiros haverről beszélsz.
A tieddel valószínűleg nem nagyon kell várni a gyakorlatban.
Én legalább is mindig többet töltök a tervezettnél, meg szükségesnél, mert nem érek vissza olyan gyorsan....ja igen, nem kell sorban állni a pénztárnál, meg fogni a pisztolyt, amíg töltöm 😁 nem szeretnék ilyen kompromisszumot kötni 😆
vettem x5-öt?
Majd ha hasznalt aszma arban lesz.
Vagy megvarom a byd 3,5 millas kocsijat.
Ezt elmagyarázták már neked sokan... a villanyos otthon tölt. Oszlopon csak karácsonykor, mikor megy látogatóba...