Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a program megszokást igényel
én se nagyon szeretem
inkább a maosource amit használtam az sokkal jobb egyszerűbb
persze vannak funkciók amiben a basecamp jobb
Ehhez nekem nem kell garmin. 😒
Basecamp......
Nem tudom melyikről beszélsz de a dajátja szart nem ér. Körülményes, macerás
"En csak arrol beszelek, ami engemet erintve zavar"
Pont ezt írtam én is.
garminnak van remek pc-s tervező progranja, azt kell használni
aztán fel lehet tölteni a gps-re egy csomót
még olyan részletességgel is meg lehet csinálni hogy 3 teljes kör a körforgalomban és csak utána jössz ki belőle
En csak arrol beszelek, ami engemet erintve zavar. Mondtam, hogy funkcionalis analfabeta vagy, itt a bizonyitek.
Ne magadból indulj ki!Az a te szokásod hogy olyan dolgokról beszélsz ami zavar.Engem az sem zavar ha holnap eldobod a kanalat,de az sem ha még 50évig sanyargatod magad ilyen kajákon.De ha én holnap eldobom,az sem engem fog zavarni.
Mert errol beszelsz, azért zavar.
Nekem is van, de mégse lett rá ingerenciám. Mondjuk én a zumo xt-vel elmajmoskodok. Az is képes szopatni de csak inkább utvonal tervezéskor. A ducatinak is van tükrözés az sygicet használ de az meg kurva bénára sikeredett mert minden inditáskor inditani kell a tükrözést is. Ugyhogy azt elengedtem az elején. Cserébe igy csak utolsó öt vagy hat telefonhivást látom, nem férek a telefonkönyvhöz, de azene egész jól kezelhető, bár ott meg igy mappa váltás nincs, viszont mostanság az se fontos mert ugyis kommunikáció megy ha olyanokkal megyek.
Mi kéne hogy zavarjon?Eleve több mint öt évvel vagy idősebb mint én,szóval ha öt évvel tovább húzod mert hínárt eszel,akkor még mindig kevés ahhoz hogy te hugyozz az én síromra.
De zavarni fog, hiszen mar most is zavar ahogy olvasom.
Hát ha ez okoz örömet,felőlem az enyémet lepisálhatod,elhiheted,nem fog zavarni.Téged lehet hogy jobban fog zavarni hogy a fele már a gatyádba fog menni.
Az van hogy van hosszutavu turatapasztalat.
A triumph connectivity egesz jol hasznalható.A kurviger-el letervezem,a szemetlada kicseszett kanyargosra veszi meg a fast and curvy menuvel is.Lekonvertalja GPX-be a connectivity meg benyeli,es a turn by turn reszt is megszoktam,egy autopalya epitkezest szoptam be wögl kornyeken.Azt viszont csunyan.
Viszont sokszor eltunik a net ausztriaban,akkor se kep se hang.
Ok atvaltok xriderre.Az hulyen tervez,de megszoktam,viszont a koztespontokban bevisz a varos foterere ha kezzel nem torlom idejeben,szoval agyfasz,kidobom.
Telefont nem teszek kormanyra,mert nem vizallo,meg ha lezuzom telefonálni se tudok.Most is a tanktaskaban is elazott.
Ok,strapatelefon.
Ja,csak egy ilyen android autos kijelzo 23300 ert jon.
Ennyiert diavetitot nem veszek nem vizallo telefont.
Szoval kiprobalom,ha jo akkor megy ra waze,offline terkepekkel,es jelzi a trafipaxokat.
Itthon meg szaladgalni A-B be cimre jo a connectivity.
Kicsit nagyobb mint az xryder sajnos.
Koromporkolttol.
Nem mondtam, hogy ez a celom. Csak egy lehtoseg, hogy a maradek idoben a motorozas mellett eltoltsem a felesleges energiaimat.
Élet tanácsadás műsor 😂 😂 😂
És a körmök mitől lesznek erősek és szépek csajok 😂 😂 😂
ez egy remek életcél
enyémet nem tudod mert beleszórnak a csatornába
Az az öt év pont elég, hogy mindenki sírját lepisáljam.
Ja,max 5évvel tovább húzza,5évvel tovább eheti a tehénváladékot hínárral.De még ez sem biztos,csak a kukacok vagy az hogy szétszórják.
meg(kezeit széttáró) ha kefíres ha nem kefíres de téged is a kukacok túrnak szét 😅
😂
hát ha görög akkor gondolom görögdinnyén nevelkedett(kezeit széttáró)
Milyen eltvitelem? Milyen onigazolas? Hol olvastal meg csak hasonlot is tolem, hogy nem kell semmit csinalni, mert minek, mert ugy is megdoglik mindenki?
én?
te akarsz örökké valami önigazolás féle dolgot keresni a saját semmitérő életviteledhez
én azt csinálok amit csak szeretnék, 365 napból 300 nap bármit is megtehetek, persze csak olyanokat amihez nem kell pénz, de kurva sok mindenhez nem kell vagy nagyon kevés