Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

903 km/h
mondtam,hogy kiöregedett szar. Akkor volt új 2000-ben amikor én repültem vele 😅
10300m-en tudott repülni , de max sebessége ha jól emlékszem a wiki szerint 930km/h !
akkor jó kiöregedtek az airbus 320-asok, mert hogy ettől többre is képesek legalább is amikor én repültem vele akkor 1000km/h feleti sebességre és 10000 méter feletti magasságra voltak még képesek 🤣
merhogyén nem ezt írtam ugye? (gondolkodós)
Azonnal védesd le ! Karinkó után egyenesben vagy a Nóbelért ! 😉
megvan a tuti kombináció, már a második kört megyek a határban és alig fáj a hátam
3x1 flector por, meg mellé 3x1 meloxep aztán elvagyok mint ponty a tóban
egyedül a vállam fáj, nem tudom mikor gyógyul meg az izomszakadás, de az sem vészes mert tudok váltani
esténként rá kellene dönteni pár deci pálinkát akkor tuti mélyebben aludnék

az őstermelők nagyon sírnak, hogy ilyen kevés szőlő még sosem volt, a borosok meg tapsolnak örömükben mert 22 fokos szőlőket viszek be, úgy néz ki az úr nemn tud mindenkinek örömet okozni
Tegnap véget ért a családi vakáció ! Az A320 ennyire volt képes ! Még este meglátogattam a bivalyt , hiányzott , nem láttam 10 napja ! Ma vagy holnap még is kéne futtatni , de nem tudom merre ? A változatossság kedvéért talán Csesznek ? 😉 Csak ne csöpögjön az eső ! 😂
Talán te is így jártál? Megtapasztaltad az igazi férfi barátságot 10 évesen?
De nem csak erre gondoltam, maga a forgalom mérete és tempója is durván megnőtt.
Óóó dehogynem, már régen is voltak önzetlen emberek akik akár idegen gyerekeket is felvettek iskolába menet akiket jó esetben később elengedtek. 😇
Most is volt, csak bénázott két tanuló vezető gondoltam úgy is ott folytatom a mosóban.
De hát meggyőzött hogy nem is akarok én ott mosni igazából, hát én elhittem neki és átálltam a mekihez, ha már úgy sincs ott dolgom. Én rendes gyerek vagyok.
De jól is jártam, mert most kezdett el esni az eső 😆

Van itt egy közelebbi IMO, azok rendesek.
Én csak azon gondolkodom hogy ez mégis hogy történne a mindennapokba.....gyerek elindul iskolába gyalog,ugye neki hamarabb kell indulni mint nekem mert hát gyalog megy én meg autóval.Aztán én is elindulok majd pár perc múlva utolérem ,dudálok integetek neki és megyek tovább az iskolája mellett elhaladva.Mert hát nehogy már elvigyem,hisz engem sem vittek.Ez egy barom gondolkodás a mai világba.
Olvasgatom itt az eszeléseket a gyerek hurcolásról, csak azt felejtik el sokan, hogy ma nem az a világ van, mint 40-50 éve...
Na meg aztán tök mindegy hogy cipelik mindenhova vagy sem,18évesen mindkettő beül egy autóba és mindenhova azzal fog menni,ha cipelték gyerekkorában ha nem.
inikém én már csak olyan helyekre járok pecálni ahol ilyen faxságokra semmi szükség(ujjával nemet mutató) Pénzt kérnek nem engedélyt baszki(meghajlós)
én 14 éves koromtól szimóval jártam a wc-re is 16-tól etz-vel 17-től wqartburggal(kezeit széttáró) 4 éves koromtól 14 -évesig meg gyalog és biciklivel(kezeit széttáró) de nem lehet összehasonlítani azt, hogy most mi van és 40-45 évvel ezelőtt mi volt mind társadalmilag mind közlekedésileg. Ez ég és föld. kb. ennyi a különbség(kezeit széttáró)
😂
na már az albit sem tudja fizetni(gondolkodós)
pesten albiban jutúber de állítólag most nem tombol a biznyic(kezeit széttáró)
engem az imónál sosem láttak szívesen. Ezek a fos mosók ilyen bidli méretű autókra vannak kitalálva. Pik appal már nem is érdemes aláállni az mindig lekapcsolja az egész mosót azt percek mire újból indul. A régi hajeszekkel még neccesen beállhattam de mindig variáltak. A mostani meg 5 cm-el hosszabb volt már, hogy az is megállította a gépsort. Mondjuk nekem majdnem mind1 évi 1 max 2 alkalom. Volt olyan év amikor nem is mosattam az autót mert esősebb volt a nyár így a szélvédőn kiláttam. (kezeit széttáró) Soroksári mekibe néha járok általában szokott parkoló lenni a mekinél. Egyébként meg fasz voltál én simán mondtam volna a faszinak, hogy oké értem(meghajlós) kiszálltam volna a kocsiból lezárom azt elsétálok a mekibe mi a lófaxt tudott volna csinálni?
már nem biztos, hogy megtartana, úgy, hogy mostanság ne mássz fel a körtefára 😅
kristóf? Én utoljára ezt a montekristófnál hallottam de az gróf volt és szerintem már nem is él 😅
pár év és veheted a tapogatós telefont: https://nyito.mohosz.hu/index....
én középsős csoportos koromtól egyedül jártam oviba.(kezeit széttáró) Mondjuk nem volt egy nagy puki 200 méterre volt az óvoda és még az úttesten sem kellett átmennem(kezeit széttáró)
Sajnos a két fiatalabb lányom is ilyen, annyira önállóak, hogy az már fáj, minden segítséget elutasítanak inkább ők akarnak nekünk segíteni még ha nem is szorulunk rá és ez így van mindkettőnél gimnáziumba vonulásuk óta, mindkettő munkabuzi már 15 évesen a gimnázium mellett melóztak nem csak nyáron és azóta is na meg így tanácsot is hiába adnánk mondván majd megoldják ami vagy sikerül vagy nem, mondjuk nekik van egyetem és jobb jövedelem mint nekünk, de azért jól megmondanám, hogy mit kéne csinálniuk, hogy szarabbul éljenek. 🤣