Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mostanában egyre jobban hasonlítasz a másik két funkcionális analfabétához, hogy nem vagy képes értően olvasni.
Olvasd már el egymást után olyan négy-öt ismétlésben, hogy arról volt szó, hogy a különböző elektrolitos italok problémásak lehetnek, ha nem isznak elég folyadékot a használóik, mert vesekő problémájuk lehet, erre írtam - kis adalékkal - hogy én is szedek multivitamint, de iszom is eleget, többek között kefírt, az ebédnél leves formájában folyadékot, meg még vizet (is), pláne amikor nagy meleg van.
Erre írod te, hogy kötelező, meg a lónak az oldala???????????????????????????
Tudsz te értően olvasni?
Szerintem ezt is tul tolod, de amig nem kötelező az életviteled szerint létezni és ettől jobban érzed magad, nekem mindegy. Az én kefir adagom is megihatod. Nem mondom hogy full egészségtelen, de ez már a ló másik oldala.
Egyik figurának van ikyen. De az ezekben éli ki magát. Boton 360as kamera mindenhol gopro megafaszomtugya. Nekem ez már sok....
Az a baj hogy hiába eszik valaki csak kefírt meg táplálék kiegészítőt, a kaszást ez nem érdekli, jön, oszt' suhint 😁
Nincs garancia 😄
Te most megint saját magadat győzködöd.
ez hülyeség úgy ahogy van
ha az ember a korlátolt agyával felfogja azt hogy a halála után mi történik akkor rájön hogy kurvára mindegy meddig élt
Jo,hat te tuti nem elsz 100 ig,de lehet 60 ig se,majd ha odajutsz megadnal mindent meg par honapert.
Addig mindenki ugynigy gondolkodik.
Több mint 50m ha jól tévedek , mint egy 17emeletes ház , vagány lehet a tetején ! 🤔
Persze.
jobb 10 évig oroszlánként élni mint 100 évig nyúlként
ezt nagyon fiatalként nem tudtam felfogni mert ugye a 100 sokkal több mint a 10 bármi is történik közben
de középiskolásként már felfogtam
persze sosem voltam igazi oroszlán de nyúl sem
Több marad nekem.
Mivel én járok rendszeres orvosi vizsgálatra, közte a labor, illetve az életemben táppénzen töltött napok számát, mondjuk úgy kb. 10 lehet összesen, azt gondolom, nekem van igazam. Ha meg megnézem, hogy ki mondja az ellenkezőjét, úgy meg pláne.
Amúgy üdvözletem Lendva kilátóból.
Én nemtudom mivel etették , de nagyon finom volt , és egy görög est keretében sütötték meg , de ezen csak az allinkluzív vendégek vehettek részt !Ingyen kajával és innivalóval ! 🤗
A lényeg a jóféle, nagyon vackokat nevelnek a gazdák és hazudnak mint állat, hogy ezzel vagy azzal a csudálatos takarmánnyal etetik, de mi úgy megyünk venni, hogy megnézzük a trágyadombját is és ha döglegyek vannak rajta akkor döggel etetik és annak nem lesz jó húsa és sokan maguknak is etetik döggel mert az ingyen van bár az egyik csirkefarmos felénk már kér valamit a hullásért mert annyi jelentkező van rá, parasztnak nem lehet hinni az még magát is átveri. 😁
ha jóféle a gyesznyó, és így van lassan tűzön sütve, nem lesz nyálas a hús.
Na,hogy legyen motor.
Véleménycunami ilyenhez?
http://youtu.be/zw0jHFYStaI
Ez fajtája válogatja, párszor sötüttünk egészben és többnyire jó volt, de erősen változó viszont a legutóbbi szilveszteri egész amit a szomszédtól vettünk aki kereskedik, de maga nem neveli legfeljebb pár hétig a sertést annyira zsíros vacak volt, hogy csak a bőrét és a karajt tudtuk megenni mert a hős állaga a rostok között is merő puha rossz zsír volt, másnap egyik szomszédnak adtuk aki nagyon örült neki, ez vagy 5-6 éve volt és azóta sem sütöttünk egészben.
ha már disznó inkább tarja grillezve
ettem párszor sült malacot nekem nem jött be túl nyüzüge a húsa
igaz nyársast még nem ettem csak kemencés meg tepsis kivitelt
a tepsis extra szar volt meg se tudtam enni
gondolom kettőtöknek elég lett reggelire 😅
frílac lehet bele is halt volna nem ismerte volna fel a szervezete 😅
Benne volt az áll inkluzívba ! 🙃
Ez a koleszterin szegény ! 😉
...én meg akkor, ha véletlen ráragad a húsra 😁 kivéve a gomba, azt tárcsán kimondottan szeretem, grillen kevésbé, de még elmegy.
Miért, van BÁRMI, amit "rendesen" csinál? Mint egy normális ember? 🤣
... de ilyennek szeretjük! 😂
ez így normális(kezeit széttáró)
ha nekem napi 1 lite kefírt kellene ennem kötném fel magam
meg a többi fiszemfaszom kajáktól
grillezett zöldség a maximum amit megeszek de csak azért mert a füst elveszi a zöld ízt
de azt is csak úgy hogy felesbe hússal
a csávó még csoda, hogy él 😅