Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A komplett emberiséget nem csak a haladós motorozást és autózást az eu-ban, ettől még lehet élni csak az élményfaktor csökken ha csak valakit nem pont az dob fel, hohy nagy az esélye a büntinek. 😁 Öcsém párizstól a német határig főutakon haladva nem túl gyorsan (amúgy is csigamód vezet) 1 nap alatt 3-at kapott a franciáktól mindhárom 70-es táblánál és 2db 79km/h 1 pedig 78-ról jött mind 40€ volt. 😁
Csak az a baj, hogy sok helyen már olyan büntetési tételek vannak, hogy el kell adni a robogódat, hogy kifizesd.
A horvátok 30 éve abból élnek, hogy a pár nyári hónapban leszedjék úgy a turistákat, hogy az kitartson egész évre... tulajdonképp igazuk van, a kurva tenger az egyetlen lényeges erőforrásuk.
Viszont az osztrákok csak simán rohadt buzik.
Azert ne temessuk mar az emberiseget.
A legtobb trafi lakott teruleten van es forgslmas uton.Nehez haladni ha nem elozgethetsz tökön-babon keresztul.
A forgalommentes faluk kozotti szerpentines felfutok egesz mentesek.
Állítólag a horvátoknál is egyre kevésbé lehet menni, ez lesz a trend ami elég langyivá teszi a motorozást.
montenegro/albán még attól is, románba már kaptam egyszer 110 lejes helyszínit mert nyolcvanhattal csorogtam Élesden a trafi előtt
Hidd el,en is.🤣
Az olasz pirosat jobban szeretem.
Mégiscsak ikyen szempontbol jo románia😀
A legnagyobb lelkimyugalommal mentünk ahogy tudtunk😃
Az idoablak es a helyszin adott.Tobb mint 2000 km,es volt sok atvezeto ami a rossz ido miatt ures volt,viszont mar nem vizes.
A felbentauernem nekkorat lehet csapatni,az edelweis elott mar szaraz volt,a köflach-judenburg es a nockalm is hozta a kotelezot.
Meg a sok trafi,megni jon a para egy honapra.
Tudtam én, valahogy éreztem..
Meg elszalasztottuk a kanyarfotos csavot,az umbrail passon kevo kollegaja fenn volt,ő max 20 percel utanunk johetett,mer a mai live-jaban a ket kinai monkey-s ipset en fenn lattam indulni,a kő meg meg ott volt.
Es baszott sok víz.
👍️
A kötelező fapatkány.
Titokban pipinek becezik a helyiek.
tátrával mit vittetek? 😅
Nem ma volt , talán igaz sem volt ! 🤔Küzdöttem a helyi vagányokkal , meg Ferrarival is ! 😉
Igy indultunk akkor , és Riminibe mentünk két hétre ! 😉
Utoljára 2013-ban csináltam ilyet , most meg akkor megszerettem a fiúkat ? 🤔
Mindenki buzi, aki ma nem motorozott olasz tengerparti szerpentinen legalább 50 km-t 😁
Aztam el esoruhaban es nelkule is.Meg baszott hideg is volt nem csak fenn.
Holnap a kommersz gloci van meg,nem fog esni.
Kihagytam a teljes kort,csak a giau meg a pordoi lett meg.
Esőruha kellett?
Mer a dolomitokba ázás volt.
Ha valaki a heten megy bad kleinkirchem mellett a casa christina fogadoba hozza mar haza a tusfürdőmet. 😂
Az jó, most elkezdett kissé csöppenni viszont hűt ahogy kell, köszi. 😁
Létezik.
Létezik, hogy a mobil klímából ne jöjjön kondenzvíz? Eddig volt, hogy szinte folyt bár általában inkább csöpögött, de reggel óta egy csepp sem jött viszont hideget tol a kivezetőn meg forró levegőt fúj mint eddig, elképzelhető, hogy ennyire kevés lenne a páratartalom? 🤔