Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szarhazi, megfeleleskenyszeres bunkok.
Főleg ők nyilatkoztak ilyeneket mert ők írják, semmirevaló agyatlanok.
Én is kinéztem az ablakon, korán van még...
Jó motorozást
...az nem tejfel.
Igen.
És ne beszélj velem felszólító módban, ha lehet, te nem vagy abban a helyzetben.
Köszi.

(Te amúgy tényleg nem veszed észre, hogy néha az eredeti témát csak súroló, történetet írok le - amúgy valóban megtörtént - azért, mert látom, hogy a mlas félkegyelmű betárcsázós net viszonteladó cimboráddal ti ugrotok rá, csak azért, hogy valamiben belém tudj kötni? Ez egy több, mint tizenéves történet volt, még a Hiace volt a jármű, igaz, azt nem írtam eddig, hogy legyen mibe belekötnöd, abban volt hely és két garnitúra légkürt volt benne, hogy a gépháztetőt is ledobja a decibel, ha ráfekszek...)
Nekem bejön.
Beszeljetek.Majd jovo heten jovok,addig leugatjatok egymast.
Pont ma láttam egy bidét.
mert inkább drónokat csinálnak belőle a ruszkiknak jobb pénzt kapnak érte mint ha akcijós kína vellanyautóként adnák oda bagóért 😅
91-ben még 60 volt a városi tempó 😆
Ha bevezetik a 30-at szerintem kibaszom a rendszámokat a kukába 😅
A villanyautosok buzik...

Az enyém még nem jött meg 😁
baszki ennek a tejfel ott van még a szája szélén. milyen tapasztalati tudástőke lehet ennek a birtokába?
én se lennék 😅
A kérdésre válaszoljál!Tekintettel voltál másokra mikor nyomtad a dudát folyamatosan,vagy szartál rá mert lila köd volt a fejedben?
Mindenütt be akarjakvezetni a 30-at, van még kérdésed?
"Az oldal nem megfelelően van átirányítva

Hiba történt a következőhöz csatlakozáskor: index.hu.

Ez a probléma néha a letiltott vagy visszautasított sütik miatt jelentkezik."
Életképtelen libsik találnak ki ilyeneket. Nincs mit tenni, tűrni kell - vagy akasztani.
Nem volt az, mert a következőnél már figyelt.
Lelkileg már az... ezért pipa annyira, ha ilyet lát, mert kompenzál.
Mai ingyenes pszicho óra vége 🤣
ÉN???? Egyszer megemlítettem, mint oktatás célzatú cselekmény, azóta kötözködsz, mert neked csak erre futja.
Én az eszét nem vonom kétségbe, hanem az életrevalóságát csak.
És azt esetleg nézted hogy a 100méteren keresztül nyomott kürtöddel mondjuk hány út szélén sétálót zavartál,hány gyereket ébresztették fel indokolatlanul?Mert akár mennyire is fáj,indokolatlan volt.
100méteren keresztül nyomni a dudát?Azt nem lehet indulat nélkül,mi sem bizonyítja jobban hogy még most is erről beszélsz.Baszki,én is dudáltam már a lámpánál,de egy konkrét esetet sem tudnék megnevezni,mert annyira közömbös számomra a szituáció,nem hogy még konkrét esetet emlegessek.
ez a 20 éves forma fiúcska nem szíjgyártó rokona? Már csak azért mert ez meg kerékgyártó 😅
Különben, hogy kerülhetne főosztályvezetői állásba ennek még csak pár hete vették meg a diplomát meg a doktori címet 😅