Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert nem vette észre a zöldet?Micsoda bűn.
Ja,mert te olyan ostoba vagy hogy azt hiszed hogy aki az egyik lámpánál nem vette észre a zöldet,az soha sehol nem veszi észre és te 100méteres dudálásod tanította meg neki?És onnantól soha többet nem fordult elő vele.És ha egy kancigány lett volna annak is nyomtad volna? És ha igen,ő meg kirángat a következő lámpánál,akkor te mit tanultál volna?
Ne oktass az uton. Te se tudsz mindent és nem mindig oktatni kell mert lehet csak épp másra figyelt.
Kurva nehéz lehet a környezetednek.
Nem, azt nem tudták, de azt viszont a szemükkel látták, hogy van valaki, aki leszarja a mögötte állókat.
Nem érted valszleg, mondjuk nem csodálkozom ezen, ennek oktató jellege volt. A következőnél nem volt ilyen problémája, tehát az oktatás elérte a célját.
Nem,azt tudták hogy az a hülye aki nyomja dudát olyan igazi barom módjára 100méteren keresztül.
Mint írtam, türelmes vagyok, félrenéz, oké, akár én is, de aki megáll a pirosnál, tehát tudja hol van, és ebből tudnia kell, hogy próbáljon már meg figyelni egy fél-egy-másfél percig és erre képtelen, az így járt.
Hát aki 100méteren kersztűl nyomja a dudát mert az előtte lévő nem indult el a zöldnél,az igen,egy agresszív indulatos barom.Baszki,én miért nem nyomom a dudát 100méteren keresztül?Mert 2 nem emeli meg a pulzusomat egy ilyen szitu,te meg még 100méter után is ezzel foglalkozol,sőt,még most is.
Ez a megoldás tetszik a legjobban, az összes gyalogos meg aki arra jár, mind nézte, mert a dudára egyből tudták, hogy a legelső a hülye, de az meg csak integet és vigyorog. Ekkora városban biztos van, aki felismert volna.
Mindenki el tud bambulni vagy épp a pirosnál valamit lomol az autóban. Erre pont elég egy rövid duda hogy figyeljen. Ennyi. Nem mindenki toporog hogy a szabályoknak szögletesen megfeleljen😅
Én valószínű csak pofán röhögtem volna az idegbeteg fejét.Vokt már nekem is ilyen,oda vissza.Dudálnak mert zöld intek hogy bocs aztán megyek,ugyan ez van fordítva,nincs ezzel semmi gond.
Erre most hagy ne válaszoljak.
Aki annyira leszarja a többieket - mert nem 10 másodpercről beszélünk - az így jár. Érdekes, én mindig látom, hogy mekkora a saor, mekkor a keresztirányú sor, abból elég jól lehet következtetni, hogy mindjárt nekem lesz zöldem.
Az élet elég egyszerű, sajnos soknak még ez is bonyolult.
Azt olvastad, hogy indulatos voltam? Csak az unalom és a baszakodás.
A dudat akkor nyomom amikor nekem mar zold van a szabitéren de,latom hogy tolja be magat ket savon at piroson atmenve elottem megall mert bedugul a sok gyokertol az M3 fele a ter.Es ott alunk mindketten.
Mert egy onzo budosbunko es mindig atmegy telipiroson.
Volt hogy motorral atmentem egy ilyen elott,ezzel beragadt vegervenyesen es kerulgette mindenki.
Általában mindig van aki pont a kijáratnál ál meg,valamiért ez szokás.Te a lehető legjobban csináltad,sokszor megyünk be szembe,persze ez helyzet függő,ott akkor egy pillanat alatt kell eldönteni hogy tud vele nyerni az ember vagy sem.
Igaza volt. Dudával még soha semmit nem oldottak meg. Nagyon ritkán használom, nejnek is szoktam.mondani ne dudálgasson mert semmit nem ér el vele. Vagy a gázt vagy a féket nyomja ne a dudát. Ha meg annyira irritálja valami akkor menjen oda aztán basszon le egy pofont.
Ha nekem félpercig nyomnád vélt vagy valós sérelem miatt biztos hogy megállnék a sáv közepén aztán kitépném a helyéről a légkűrtödet😆
Te tényleg egy igazi barom vagy,egy idegbeteg faszkalap lehetsz.Nem indul el a zöldnél?Én is megnyomom a dudát,de azért hogy jelezzem hogy mehet.De hogy valaki 100méteren keresztül ezért nyomja a kürtöt.....az fogyatékos,annak nem szabadna vezetnie és indulatkezelésre kéne járnia.
Max. felborított volna, de igyekeztem volna, hogy ő a végén rosszabbul járjon.
Aztán ha kivasalt volna mégis te lettél volna a fasz.
Vonzom a hülyéket valamiért. A légkürt nem véletlenül van az autómban, élvezettel nyomom amikor valaki hülye, úgy fél percig is, hogy az egész környék hallja.

Egyszer régebben a faszkalap a kocsiban dumált a fattyának és a zöldnél nem indult el, Nem zavartatta magát, hogy mögött ezernyien voltak, így amikor elindult és 50-100 méteren mögötte menve nyomtam a kürtöt, a következő lámpánál és mellém állt, mutatta, tekerjem le az ablakot és kérdezte, erre mi szükség volt. Azt mondtam neki, azért, mert azt láttam, hogy a szeme rossz (nem látta a zöldet) és hátha a füle is.
Erre a buzi nézett, nem szólt semmit, feltekerte és elhaladt.
Beszéljünk inkább a villanyautókról?
Azért vagy olvasatlan faszkalap, mert nem tudtad értően elolvasni, hogy ma mellettem állt és majdnem eltaposott a vén faszcibáló buzi.
Hogy veled mindig történik valami amiért kiirtanád a fél emberiséget 😅
http://youtu.be/9U6hE1tY40Q

Ez az egyik buzeráns, aki részben-egészben felelős az új kresz változásaiért. Lehet, hogy okos, de semmi tapasztalata, semmi rutinja, egy vízfejű szopadék.

https://infostart.hu/arena/202...

A másik rutinos versenyző, aki közreműködik a változások megfogalmazásában.

A főbuzeráns faszkalap:

https://rtl.hu/hirado/2024/06/...
És elég keveset tud illetve nem biznám magam rá kizárólagosan. Amikor lerohadsz valahol boszni alján és kéne aznap a motor szállítás meg a szállás meg a hazajutáás, hogy bonyolultabbról ne is beszéljünk. kiváncsi leszek milyen gyorsan fog intézkedni bárki is ezügyben. Mert ugye az utasbiztosításnak ez a része a biztosító által intéződik és azt is jó lenne azonnal tudni hova milyen fedezetet ad a bankártyás marketing biztosítás. Nekem is benne foglaltatik de sose arra alapoztam a biztonságom.