Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sosem értettem hogy ha már meg akar halni valaki,miért úgy teszi hogy másnak plusz terhet okoz?De a te önzőséged is látszik hogy ha ennyire ezt az opciót emlegeted.
😆
Olyan opció nincs, hogy bojlit csinálnak belőled? Mindenki jól járna, te oda kerülnél amit mindig is szerettél, az asszony biztos kapna pár fityinget/kg a papok meg bekaphatják 😁
Tehat eddig se fizettek,ha feldobod a pacskert mar tuti semmit nem fizetsz.
Erről beszélek, kis munka és fáj mindened, meg kényszernek is érzed a munkát.
Ne akard ezt fokozni, menj neki a vonatnak. Legalább a tűzoltó haverod kapar össze. Se rehab nem kell, se injekció, se a gyógyszert nem kell fizetni.
ja amúgy láttam egy öreg ribit az 53ason, nem láttam már ilyet vagy 10 éve, dupla póttal nem akartam keverni pedig meg kellett volna kérdezni az árfolyamot
nekem csak egy kifogásom van a munka ellen: kibaszott lusta vagyok
persze nem tudom elkerülni, már ma is melóztam szűk 15 órát, és még hátravan 10 mert ugye az ebédszünetet is végigdolgozom ami naponta 24+1 óra 😆
még van kb 6-8 hajtós napom amikor várakozás közben alszok, aztán nem nagyon akarom rongálni a munka intézményét
szeptember 2 után amúgy is lesz pár hét rehab mert nem akar helyrejönni a vállam, be vagyok íratva valami injekció kúrára meg 80as évekbeli akciófilm nézésre
szóval nekem nem rosszabb az életem, itt-ott kicsit fáj néha de majd elmúlik mert mindjárt itt az őszi peca szezon és keményen elkezjük tolni a szeszt, nem nagyon akartam inni, de az élet nem kívánságműsor, pálinka van ingyen a gyógyszer meg drága
állítólag ha rendesen függő az ember akkor már csak az érdekli hogy a napi szesz adag meglegyen, az meg mindig meglesz mert térdig jár a vidék pálinkában
a nyuggerek gyűjtik mindig a pénzt a temetésre, és abból lesznek eltemetve, tehát ők fizetik
na én nem gyűjtöm a zsetont, én bojlit veszek rajta
ilyen egyszerű
amúgymeg lógok 25 évnyi egyházadóval a papoknak, ezt is kellene fizetni, különben nem fekhetnék megszentelt helyre
Előre szokott, fogadjunk már az akácot is gyűjti a sütéséhez. 🤑
Hogy fizetnel barmit ha feldobod a pacskert?
Logikusan:
idáig az életed olyan volt, amilyen. Ahogy öregszel és az agyad is egyre több kifogást talál a munka ellen (önmagad által beírtak alapján) egyre rosszabb lesz az életed, ez egyrészt egyre több rossz emlék, illetve az egész életed átlaga ezáltal egyre rosszabb lesz. Ezt ne várd meg, csináld úgy, hogy minél szebb és több jó emlékkel fejezd be már mondjuk ma. Vonat, kés, elektromosság, magas épület, folyó/tó, gáz (mondjuk ez nem akárkiknek adatik meg), felhergelt ebek, láncfűrész.
Időm van,próbálgattam,csak kis részét néztem,de jónak tünik.
Ideér a kijelző meglátom mi lesz belőle.
Igen, ezért kérdeztem a multkor. Letöltöttem de még időm nem volt próbálgatni de szándékszom
Dehogy gondolom,bar szerintem magyarul SE ertenéd.
Honnan gondolod, hogy így értem nem magyarul van 😅
http://youtu.be/vGIF47YRCAI?si=etbnUKvEep_PRgNH
Nagyin nem lep meg,mindenki tudja hogy fogyatékos vagy,de segitek.
Hatha .......bar nagy remenyem nincs.

http://youtu.be/x7oW9oAJwDE?si=d5pAlV3JFFfxo1by
Meg mindig a kurviger.Gpx konvertalas,es feltoltod a garminra.
valószínűleg nem is te fizetnél a papoknak ha időrendbe vesszük a dolgokat(óranézegetős) 😆 De én is kiadtam már utasításba, hogy maradványaim elhanvasztódjanak és szétszóródjanak. (kezeit széttáró) 25 évre lehet váltani sírhelyet aztán nekem 1 utódom van ha lesz unokám vagy unokáim azokat vagy már nem is látom vagy nem fognak ismerni sem. Aztán az lesz,hogy 25 év múlva amikor lejár a bérlet úgy is átadják a helyem másnak. (kezeit széttáró) Nagyapám csináltatott a 80-as években egy nagy családi kriptát. Úgy volt vele, hogy ott majd szépen összegyűlünk apránként az idő előrehaladtával(kezeit széttáró) Meg is váltotta akkor 70 évre a helyet szóval olyan 2050 körül fog lejárni a bérlet. Aztán az lett belőle, hogy ketten vannak ott a nagymamámmal mert nem kívánkozott oda menni senki(kezeit széttáró) Akik még élnek velem együtt és jogosultak lennének a hely használatra a megfelelő idő eljövetelekor(óranézegetős) elmondásaik alapján egy sem szeretné igénybe venni a helyet. Én is inkább elporlasztódok.
Szóval ez az örök és végső nyughely ahogy reklámozzák csak egy nagy kamu 😅
Ahogy lejár a bérlet úgy kibaxnak onnan a pikcsába,hogy csak na 😅
Nekem meg rohadt mindegy.....felőlem fel is dolgozhatnak aztán csinálhatnak belőlem kutyatápot.
én egyrészt nem akarok a papoknak egy fillért se fizetni, másrészt a temetkezési vállalkozóknak (sírkövesnek stb) se
plusz nem akarom azt hogy az utódoknak egy másodperc időtöltést is jelentsen az emlékem gondozása
szóval egy kis kukorica darával bekeverve pont jó lesz keszeg eleségnek az a kis csont por amit adnak
Szerintem nagyon értékes hozzászólás(meghajlós)
A következő szavakat nem ismerem belőle: triumph connectivity, kurviger, fast and curvy, GPX-be a connectivity, turn by turn, wögl, xriderre, (kezeit széttáró)
A többit értem 😅
Szerintem attól, hogy felragasztják őket 😅
én is inkább leúsztatom magam a tiszán vagy valami közeli vízállásnál. Én sem koporsóba sem sírba nem akarok kerülni nem akarok elhanyagolt sírban tengődni(kezeit széttáró)
baszki az utolsó 5 évek nem arról szólnak már, hogy te sírokat keress fel hugyozgatni 😅
Sajnos láttam ilyen utolsó 5 éveket többet is mostanság és hidd el, hogy 80+ osan a legkisebb gondod is az lesz, hogy felkeresd ezeket a helyeket(kezeit széttáró) Bár szerintem téged nem veszélyeztet az a helyzet, hogy túl élj bennünket ezekkel az "étrendekkel" ha lehet így nevezni amit te leművelsz a szervezeted ellen. Annyira kiuzsorázod magad, hogy majd mi mehetünk hozzád(gondolkodós) De én rendes leszek majd veled(meghajlós) Körbe ültetem a sírodat csalánnal(kezeit széttáró) Azért, hogy blődi ne tudja lekakálni 😅