Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Keresem.
Az.
Lámpára nem kötnék semmit, az izzó áramát már sok jármű figyeli - és akkor nem annyi lesz, amit tud, hogy kéne, lehet, hibát fog dobni.
....de csak talál egy kapcsolt pozitívot azon a hengerhiányos lomon 😀
Minden motoron van már kiépitett gps táp. Keresd meg
Nyápic
Kiez
nem túl régen volt arról szó hogy bárki mehet rendőrnek.......
semmi gond a nyúzással mivel nem szakítod meg az áramkört nem változik semmi a rendszerben
a szigetelést meg ez megoldja, jobb mint az eredeti szigetelése a vezetéknek
https://www.legjobbmunkaruha.h...
Aztán lehet a lámpa lesz,de nyúzni nemigen akarnék.Valami mást találok ki.
Lusta vagyok,a duda közelebb van.
akkor a hátsólámpától vidd
megkeresed a biztosítékát aztán a közelében megnyúzod a vezetéket és önvulkanizáló szalaggal vízhatlan lesz a toldás
A baj hogy a tompított az H4-es,a menetfény meg led,az haggyán hogy fulltömített az egész,nem férek hozzá,a csatlakozót nem akarom barmolni,de menetfényről átkapcsolok tompítottra az kikapcsol.És fordítva,dupla vezetékezés.
én az akkutól vinném és a lámpa vezérelné egy mini relével de úgy hogy át tudjam kapcsolni direktbe
Mondjuk azon toprengek honnan lehetne a legegyszerubben kapcsolt pozitivat talalnom.
Regen nepszeru volt a helyzetjelzo vagy a duda vezetek megcsapolasa.
Olyan nagyon nem kontarkodnek bele a canbus dologba.
Vagy csak kamuzik vagy tényleg ekkora paraszt... sort előzni jármű osztályozón, ilyet még a bmw-vel se csinálok.
De en csak azt irtam, hogy felenk ilyenrol nem hallani, sot, egynemely latottak alapjan meg tul elnezo is a rendor.
Motorral meg ja,de kocsival,elol renccam,nem gyors fujj.....
Amugymeg sok a trafipax,meg nem jott papir,remelem nem fog.
Hát most mit mondjak. Nem érek rá, mindig sietni kell. Semmilyen veszélyforrása nincs csak a büntetés, jol szét kell nézni hol van rendőr
Bator ...
Vannak csendes helyek ahol a rendőr előtt záróvonalon telefonnal a kézbe fordulhatsz akkor se érdekli mert csak nyűg az ikyen ügymenet neki, meg vannak felénk ahol évtizedek alatt beleivódott a rendőrökbe az elvárás hogy monél több birságot beszedni, mindegy miért. Na a cigokat nem basztatják mert az ugyse tudja befizetni inkább leüli, igy mindenki mást aki autóba ül. De néha már a bringásokat is.
Leginkább
Ja,csak kijelzo,raakaszkodik a telefonodra mint pitbul a nagymamar ha parositottad.
Van ez egy 10-15 fajzat en android auto 5" motorcycle keresessel talaltam.
Postava,afaval,céfaval 23300-ert.efy het alatt volt itt.
Az egesz egy alaplap linux oprendszerrel,egy ips erinto kijelzo,wifi-bluputty modem egy memokartya foglalat meg egy froccsontott ketpalcas haz.
Ezert a penzert meg kapsz egy tartot is meg a 12v os csatolot.
De talaltam kb ilyet 18-20e ert is.
Meg picit dragabban jet kaputelefon kameraval dashcamnak valot.
Akik ilyen minosegibb hasonloval nyomulnak az a carpuride,de az is csak a tokozasa minosegibb szerintem es 200 dollar.
Csak kijelző? ilyen is van? nem láttam még ilyet... milyen néven kell ezt keresni?
Huuuuh,kina legmelyebb bugyraibol egy android auto kijelzo.Ahboz kepest nem rossz.A kulseje egy jatekauto muanyagjabol van,wifin es kekfogon is csatlakozik,megy a google maps zokszo nelkul.Meg sisakra kene ratennem.
Ezert a penzert nem kerdeses hogy jo.
Ilyesmivel én se találkoztam még itt felénk... nem lehet hogy az embernek nagy volt az arca? Azt szeretik 😁

Egyébként meg hülye volt azt kellett volna mondani, hogy egy pillanatra csak azt látta, hogy van valami az úton, nem akart ráhajtani, szóval baleset veszélyt hárított el...