Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyan rosz ezt olvasni ! Csak én vagyok ilyen tudatlan fax ! Felnézek rátok ! 😉
olyan sincs, én okosan és előrelátóan vezetek
Ja,a jo motort lezuztad nem sajat hibabol akko mivan?
De jó neked ! Én egy egyszerű dinnyeszelés közbe elvágtam a kezem , átmetszettem az idegeket is ! Itthon lett megműtve ! Ottkint esélyem se lett volna kifizetni ! 🤔
jó motorral kell menni aztán nem kell olyanon agyalni hogy hazaszállítás
sosem kötöttem biztosítást egy túrán se
motorom mindig fasza volt én meg akkora pro voltam hogy sosem ért utol a baj 😆
Kétszemélyre full-full 10 napra 100% visszatérítés ha valami miatt mégse tudnál elmenni . Repülőre , ellátásra , mindenre ! Van 10eFt-ért is ! 🙄
Igen bár pont az atlas 350-et még prémiumban is, de volt amelyik 150-et, na annyiért itthon nem hozzák haza. 😁
Ment az egész utca,vagy mi?
Általában félmillát ad majd mind a járműszállitásra.
Az jó drága volt.
Mondjuk te szereted ha valami nem olcsó 😅
Nincs autó , motor , repülös útra 10 napra kettőnknek 54e Ft volt a biztosítás ! 🙄
Tegnap kötött a lányom német-olasz útra 10 napra valami mondialnál ahol ugyanazok az összegek szerepeltek mint az alfa, atlasznál csak a felébe sem került és 500000 az autó hazaszállítás térítése, nem sok, de a többi sem volt több a beteg dolgok meg 100 milla és ioyenek, most valami nyári akciózás van náluk, biztosítási alkuaznál kötötték így megnéztek vagy 7-8-at és ez volt a legolcsóbb ugyanazokkal a feltételekkel az atlasznál 13000 az alfánál 18000 lett volna míg ennél 7000 volt és az alkusz szerint ugyanolyan jó a rendelkezésre állásuk mint a legjobbaknak, éjjel-nappal ügyintéznek.
Hát.....majd meglátjuk.
Elvileg az ipse tulelte.

http://youtu.be/QaubtosqwLs?si=ok0VDEl2wbgGlEF7
Nem tom, én kilistáztatom aztán kimazsolázom hogy melyik mit tud. Ha szlovákba ugrok át egy napra akkor csomo tétel nem fontos, aztán ha ettől olcsóbb lesz akkor azt választom. Ha meg messziröl kell hazahozni a motort plusz drága az ellátás akkor annak megfelelöt nézek. De pl a fényképezőgép értäke pont nem érdekel.
Te vezeted a piros terepjarot jobbra-balra?
Amugy most ket dolgot szoktak csinalni sokat,az egyik hogy a kemenybe dobnak dji dronnal granatot,a masik hogy TM62 harckocsi aknara tesznek granat gyutacsot,es egy ipse odaviszi a hazhoz oszt bedobja az ablakon.
Az a haz siman osszedol.
A lövés behatásának vizsgálata is teszt 😅
A blabla az hogy elfelejtettem melyik pontosan,ez az egy ment fel 500 eurora szallitas ugyileg.Az orvosi koltseg is sok.
Bízok benne, hogy nem az a meló hogy a mezőn kell szaladgálni egy céltáblával 🤣
Arra figyelj hogy a fegyver melyik végére állitanak majd
Ukrajnában most ingyen lehet pukkantgatni, szívesen odaengednek szerintem 😁 Amúgy tényleg jó móka lehet, jelentkeztem most Várpalotára technikusnak nagy kaliberű fegyverek tesztelésére, de nem válaszoltak 🤷‍♂️
Most mit mondjak? Menj akkor az allianzhoz.
Clb,union vilagjaro blabla.
https://www.economx.hu/tozsdek...

Ugye itt közvetve - nem is annyira közvetve - céloznak rá, hogy az elektromos autózás, és NEM az elektromos autó, nem váltja be a hozzáfűzött reményeket, amikor még vették, akkor is a politkai érdekből hozott támogatások miatt, amikor csökkent vagy megszűnt a támogatás, akkor a vásárlási kedv is csökkent, magyarul, ha elfogy a pénz a támogatásokra, akkor bizonyos vásárlói körnek a kötelezettséggel felérő adminisztratív jellegű kényszerrel szabdák meg, hogy az elektromos autók kereskedelme valamilyen szinten azért megmaradjon.

Erre írtam én nem is olyan túl régen, pár hónapja talán, hogy az az eszköz, fogyasztási forma, szolgáltatás, jelen esetben az elektromos autózás, ami csak azért létezik, mert támogatják-erőltetik, azaz a termék NEM önmagát adja el akár az árával, a kényelmével, a hasznosságával, a bármilyen egyéb tulajdonságával, az szinte halálra van ítélve. És lám...

...és honnét veszem, hogy kötelező?
Hát innét:
""Az Európai bizottság egyik ötlete az elektromos autózás erősítésére úgy szól, hogy köteleznék a céges flottaüzemeltetőket az elektromos autók vásárlása 2030-tól.""
https://totalcar.hu/magazin/ko...

Tehát a szar, szemét zsidóbolsevik prüssszelita faszkalapok már a látszatra sem adnak, most add nekik a pénzedet mert akkor még kapsz egy csökkentett kényelemmel használható tárgyat, míg később simán elveszik azt ellenszolgáltatás nélkül.
Én a neteisken szoktam kerstetni.
Hol az allianz hol az alfa jön ki jobbnak. Nagy ritkán valami másik.
Szerintem a neten van még pár alkusz.