Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vigyázz, könnyen rá lehet szokni 😁 tök jó buli. A nagy kaliber meg nem olcsó, két-háromszáz forint egy pukkanás, de van amelyik négyezer 😁
Becsuknak... nálunk nem viccelnek a lőfegyverrel... félnek az elvtársak 😁
Nem lőttem még ilyenekkel,egynek jó lesz.
Szerintem te meg se ereznel egy ,22-est. 🤣
Az a mars,ini nem megy el odaig.
De jo móka,engedely se kell,azt ha nincs nem lehet elvenni.🤣
kb. 8 hónap volt megszerezni a mindenre is jó fegyvertartásit, meg ugye vagy 100 rugó - na azt elvennék azonnal... 😅
A marson most találtak 10-20km mélyen folyékony vizet, a kútgyűrűket elkezdték gyártani és elindultak a kútásók. 😁
drága hozzá a lőszer a .22 meg tök olcsó
elméleti síkon feltételezve hogy a hőmérséklet megfelelő a folyékony vízhez
Szerintem az ukrantol vehetsz rogyasig 5,45-öst meg AKM74 et es egy homokbanyaban a kornyeken elvagy,bar tennek ra hangtompitot.Csak a zar csattanasat hallani ahogy irtjak egymast a muszkával.
Nem rossz, de ez élmény lövészet - én versenyezni szeretek olyanokkal, akik tudnak is.
Ezek közül a két 0,223 lesz faxa, meg a 9*19, AK-val nem lehet pontosan lőni, a pisztolyt én nem szeretem, mert nem vagyok benne jó, laza a csuklóm, ott megvernek mindig nagyon 😁 A pumpás is jó, de csak ha korongra lehet lőni vele, álló célra minek - söréttel? 🤣
Nem, az egy hibátlan betekintés, jó ütemű légzés, meg jó sütés eredménye. Azon vagyok, hogy kb. mind ilyen legyen... nincs olyan messze. Ilyen puskával löttem eddig (pontosabban ezzel együtt) kb. 100-at, akik komolyabban veszik, azok hetente 200-at eldurrantanak. Én ennyit biztos nem fogok gyakorolni, mert 40+40 km-t kell autóznom, hogy lőhessek ilyennel.
Mivel nincs legkor nincs folyekony viz sem.Kbbporral kevert jegkristaly szemek vannak a felszinen.A melyben lehet nagyobb egybefuggo jeg.
Szeptemberbe én is megyek lövöldözni,ezekkel.
azon elmélkedem hogy a holdon milyen mélyről lehetne felszívni a vizet
ott ugye sokkal kisebb a gravitácidó, de légköri nyomás meg nincs
nálunk 9 méter körül(nincs egészen 10) van a felszívási mélység, holdon mennyi lehet?
Klubpuska. olyan, mint a kurva segge, mindenki basztatja... 😅 Bármilyen irányzékot saját szemre kell beállítani, itt nem volt se idő, se akarat állítgatni, kicsit ráemeltem jobbra-fel, oszt' csá.
Csak mondom, hogy amivel lejjebb van a lőlapon a kelleténél, az a puskacső végén kb. 0,5 mm 😃
Jelenleg melyik biztosito a jo motoros utazasira?
Látom a közepén csak egy pötty van. Gondolom az véletlen volt.😸
Hát ez az ! 🤔
képzelj el egy hószánt, 100ló és mégis széttép
a korrigálás egész hitványul sikerült
a szóráskép nem gáz, csak rossz helyen van
A megadott bólyákon kívül pár méterre elvette a teljesítményt ,csak 30cal ment , meg kifelé is! 😉
Bődületesen erős volt , elképzelni se merem milyen egy 300vagy 400 lovas ! 🤔
Digitálisan kezeltem ! 1 és 0 ! 😊