Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

😅 2x sikerült már elsőre beletrafálnom amúgy 😂😂😂
Igen. Karácsonykor sakkoztunk apámmal és nagyon megtetszett neki. Azóta mi is beszereztünk sakkot és imádja. Az oviban is ezzel szekálta folyton az óvónőket 😅
Most pl mesterlogikázunk sokat.
Az más. Ugy nem próbáltam
Gondolhattam volna, hogy nem fogod erteni.
evvel vitába lehetne szállni
mert ugye a genetikai hibák általában nem erősítenek meg, inkább károsak mint előnyösek hosszútávon
Tud sakkozni? Az szép ennyi idős korban.
Ez a te/ti nagy szerencsetek, hogy a gyerkoc jol viseli a megprobaltatasokat.
(Ha egyaltalan lehet itt szerencserol beszelni...)
Es tudod:

Ami nem öl meg, az megerősít.
Tök jól érezte magát szerencsére. Mondom, az egyetlen, ami zavarta, az a branül volt 😂 még azt is tök jól vette, hogy napokig csak szívószálon keresztül táplálkozhatott.
A nővérkék is bírták, uno-ztak meg sakkoztak vele 😅
Csak én bekötött szemmel csináltam.
Ez nekem kefir nélkül is ment a tegnapi sörözés után 😄
Ugye az árnyalatok megnevezése teljesen idejétmúlt, részben felesleges is, mondjuk a bizonyos művészek - de fenntartásaim vannak - a grafikus és mondjuk a járműgyártást kivéve túlzónak is tartom. Ha nincs pontosan definiálva a szín akkor meg pláne.
A "Lila ruhás nő" is slendrián cím, inkább illene hozzá a "RAL 4008 ruhás nő" cím.
Ha megnevezem, akkor ugye a "Szignállila" passzol (az én monitoromon), de a "kÖZLEKEDÉSI BÍBOR" SEMMIKÉPPEN SEM.
caps lock

https://magalfem.hu/ralszinskala/

https://www.google.com/search?...
Narancshéját? Igen.
De rossz nézni beteg gyermeket.
Diagnózis:

Normál színlátás!

Teszt eredménye, vörös-zöld: 14/14

Höhö!
A sok kefír mégsem volt hiába!
Sosem motorozok nyitott szájjal, tegnap épp új kusztot próbáltam hátrafelé ülve a motorra hajolva mikor a szél lekapta a gatyám és hát épp nem szorítottam össze a farpofám.......hallottam ahogy a garatomig vijjogott. 😳
Még jó hogy zárt a Shoei-m ! A GT AIR II nek meg szűk a szellőzője hogy egy héja befèrjen ! 🤔
De nyugtass meg, hogy nem motorozás közben mentél nyitott szàjjal ! 🤔
Hát igen, én is mindig azt hallgattam, hogy héjában a vitamin, de tegnap nagyon szar volt a tollakat köpködni. 😒
Persze. Almáét, körtéét... 😁
Full marvany minden.A tobbit nem tudom.Akkor mennek oda ha eszmeletlen vagyok,a fogaszatra jarok maganban oda.
Heti 2x járunk oda is, szóval belülről ugyanolyan szar, mint régen 😂
Nana,a kistarcsainak uj a homlokzata. 😆
Nem is villanyautos pereputtyal tötyörögni a kozelben,a yarisost is feltartottad. 🤣
Gyerekkoromban rám is szóltak , hogy az almának se szedjem le , mert a héjában van a vitamin ! 🙃
Igen , baracknak pl. többször is ! 🤫