Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt Ininek írta, nem neked.
Gondolom a 3személyrs mivoltára gondolták 🫡
A mi korunkban nem szabad már ilyen nagy vasakat rángatni... Csak erre gondoltam , amit írtál ! 😂
Úgy legyen ! 🙃
???
Mi az hogy nem ment ekkorával???
Már írtam,a jetek manapság valahol ott kezdődnek és elmennek 300lóerőig,vagyis az a 80lóerős az alja.kb mint ha a gs500-at hasonlítjuk a te motorodhoz.
Érdekes megállapítás ! És honnan a πcsából ismeri "mindenki"? Olyan sokszor hallom én is , akár a páromtól ,barátaimtól ? Most éppen a jet miatt hallgatom többször naponta ! Tudtam beszélni Görögökkel , és mondtam ,nekik hogy van aki szerint a 80Le csak játék Jet ! Fogták a hasukat a nevetéstől, szerintük az még nem ment ekkorával aki mondta ! Megnéznék azt aki mondta hogy játék ! Én hősiesen várom a mai napot , és megfogadtam , hogy a nyelvinél fogva húzom vissza azt a sz@rt ! 🤔 😏
A mi korunkban nem szabad már ilyen nagy vasakat rángatni... el van az ott, ahol van... 😁
A GPZ 900 R -t vettem akkor az Osztrák barátomtól , és kaptam tőle ilyen hímzésű gyári pólókat is ! 😉
Valahol még matricáim is vannak abból az időből ezzel a logóval , ha előkerülnek azokat is lefotózom az utókornak ! 😉
Igen jól tudod ,ilyen hímzések voltak pólón , dzsekin is ! 😉
Ismeri, valami hűtőn láttam. A Kawasaki egyik reklám matricája volt valamikor, úgy minimum 40 éve.
Aha ! A medált egyáltalán ismeri még valaki ?
A karkötőt láttam. ✌️
Ha a nyakláncomon a medálra gondolsz , sokan nem is tudják , hogy valamikor ez a csaj előre fújt frizurával volt a Kawasaki logo ! Ha a karkötőre , azt Füreden készíttettem ! 😉
én nem ismerek sok vállalati rendszert de eddig mindig volt egy master gép ami "csinált minden fontosat" a többi meg sima munkaállomás
de van itt pc guru csak többet tud erről
Koktél ruhának is jó lesz , a kisestélyit még tartogatja ! 😉
Szeretem az ilyen kepeket, anya kisestelyiben, apa meg alkalomhoz illoen.
:-)
Látom kawasaki azért ott van.....
De, az mert csak. Az általad vázolt esetben minden periféria a szolgája lenne egy főagynak? Azé' ne írd, hogy ezt te is így gondolod. Nikcsvfő agy, ha most összekapcsolsz 2 gépet akkor nem rivalizálnak hanem együttműködnek, ha 1 millát akkor annyinfog együtt gondolkodni, de a MI teljesen más az simán bővülés lenne a gondolkodásához és nem állnának neki egymással háborúzni, akik most kutatják ezt pont arról beszélnek, hogy mondjuk két nagyhatalom MI-val ellátott serege elindul egymás ellen, de ahogy valamilyen módon összeköttetésbe kerülnek kiderül, hogy nekik nem érdekük egymás kiirtása hanem inkább az összeolvadás és akkor hirtelen ki lesz az ellenség?
De a fenyegetés elhárítás igen márpedig azok lennénk a számára.
🙃
A vacsora teraszról kilátás a tengerre ! 😉
Készülődjünk egy Görög vacsora estre !
Nem miattuk, hanem rájuk jellemzo.