Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor nagyon rendesek voltak veled , nekem csak egy órára volt , a jet meg csak 20 perc lesz ! 😉
akkor engem az albánok jól átkúrtak, mert 130ért adták egy napra a 30lovas open csónakot
király vagy haver!
majd szept 10. után megyek én is egy Korfu kerülésre kishajóval
Két hét múlva megyek én is,minden évben van jet ski nálam is.
ez nem spórolás
ennyi volt, ha minden extra benne lett volna nem lenne ház
én mindenhol megmocskoltam az asszonyt amerre jártunk, még ha sátraztunk akkor is 😂
seggből szájba nem játszott mert józanul nem szeretik a nők 😁
Elfogulatlan? 🤣 🤣
Mikor egész véletlen ott van a cikk végén ahol fóliát tudsz választani és venni.Javaslom beszélgess egy ács és tetőfedővel,nagy valószínűséggel ő is azt fogja javasolni hogy ha már csinálod tegyél,ugyanakkor el fogja tudni mondani hogy ahol nincs és nem is lesz tetőtérbeépítés ott elfogadott eljárás az is ha nem raknak.De hát hiába,neked lételemed a mások hibáinak feltárása,a sajátod felett meg elsiklasz.Azt még mindig nem írtad le hogy amikor észlelted az ott hagyott kosarat,mit csináltál?
Latod, a spirolas kesobb mennyire megbosszulja magat? Amikor vannak kivitelezoi ajanlasok, azok nem veletlenul vannak, pl. a tetofolia sem.
Amelyikbe biztonsági övet kell kapcsolni , itt is csak kapitánnyal van , de az már megy is ! 😉
Ez kisebb volt ha jól tudom 60Le , de emelte szépen az elejét mint a bivaly az első kereket ! 😊
A csónak hány lóerős volt? nem kértek rá valami papírt? Az istrián a 100 lóerőseket már csak sofőrrel együtt akarták adni... de úgy már 250 juró lett volna. Ilyen tizen pár lovassal már mentünk tavalyelőtt úgyhogy akkor most kihagytuk
Itt lessz kajak ! 😄
Nekem családi nyaraláson nem igazán játszik a segből szájba ! A csónak 110 juro volt , a jetsky is annyi lesz , egy három személyes Yamahàt néztem ki ,abban van ló elég az élvezkedésre ! 😉
én csóró vagyok nincs pénz csónakázni
kólára sincs pénz, a seggből szájba meg nem megy ezek nélkül
azt nem tudom hogy a mérnök megitta-e
mi mindent megittunk 😃
nálunk azért minimum 50% spórolás volt, de ha nincs spórolás 4 gyenge pont akkor is marad a tervezési hiba miatt
ha laknánk fent is akkor ez kettőre csökkenne
haver nem spórolt de neki is penészes ott ahol nálunk, pedig neki még plusz szellőzőket is betettünk
Egészségedre ! 😉
Nyilván ! Ahogy tőled a te családod megszokta ! 🤔
Milyet szeretnél Sanyi ? 🙃
Elfogadott, de csak a fejedben.
https://mesterekfutara.hu/blog...
Leírhatnám az indokokat, de mivel lételemedet az óvodás vita, ezért kerestem egy elfogulatlan írást. Ezért fontos.
Emlékeztetlek a saját házadra, ahol penészedik a fal a kispórolt/nem jól tervezett/nem jól kivitelezett hőhíd miatt. Annak is jól el lett fogyasztva alkohol formájában az ára ezek szerint?
Ugye ennyi gondot okoz, ha a bár nem kötelező, de a SAJÁT, jól felfogott érdekünkben az ingatlant az építéskor jól csináljuk, pláne, ha az a plusz költség a négyzetméterenként bekerülés összeg 0,01%-a körül lehet?
Tudsz még képet betenni?
kis csónakázás, kis kokó utána meg mehet a seggből-szájba
A nap süssön rátok ! Is! 😉
Nekem be van építve a tetőtér.Ellenben ahol nincs és nem is lesz tetőtér beépítés,ott teljesen elfogadott az az eljárás.Itt csak az a baj hogy megint tudatlanul minősítettél.A napelemnél venti elhelyezésben nem voltál képben,de mégis minősítettél.Na,ez vagy te