Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor először jetskiztem a horvátoknál 100 kuna volt egy 10 perces menet, kurvara drágállottam 😁 olyan kb 20 éve 😁
Esti fürdés , meg táncos csajok ! 🙃
Nem kell ilyen hülyeség, régen is elvoltak vele az emberek, rád hivatkozva inkább rúgjál be az árából meg a munka helyett is rúgjál be.
Motorkerékpár ,quad kölcsönző ! ZZR helyett RZR ! 😉
Abban biztos lehetsz hogy annál is fülig fog érni a szád 😉
Akkor csak játszok vele ! 🙃
Vacsora idő ! 😉
80ló?A mai jet-ek már 250-300lovasok,100alatt csak játék.
Így ki van száradva? Ennél siófok is jobb. 🤔 Tényleg nagy a felmelegedés. 🙄
igen mert kb lehetetlen vállalkozás a jelenlegi terv szerint, csak úgy lehetett volna ha a melléképület külön egység és a 2 fal közti rést le lehet szigetelni
szóval egy fal duplán és közte szigetelés, a közete lévő 2 ajtó is kapott volna egy kis plusz költséget
ráadásul az akkori technológiával nem nagyon létezett jó megoldás a padlástér emelésének külső szigetelése, most már a szórt purhabos módszerrel meg lehetne csinálni
a homlokzat szigetelése kívül-belül se lett volna kevés plusz költség
szóval hidd el az extrának számít, extra kiadásnak
tizenpár éve találtam embert aki tényleg ért az ilyenekhez, az gyors összeszedte mit kellene csinálni, akkorinan nagyjából 2 milla lett volna csak az anyag költség, és kibaszott sok meló aminek 90% nem tudom megcsinálni
és még mindig maradt volna egy hőhidas fal mert azt csak teljes bontással lehet megszüntetni
vagy
ugyanúgy fűteni a garázsban és a tárolókban mint a lakásban, ekkor nem lenne hőhíd
egyedül a padlásra vezető beton lépcső amit meg lehetnbe oldani pár százasból, ekkor egy sarok nem penészedne
szóval marad a telente 2-3 alkalommal penész ölővel spriccelés abba a pár sarokba, amióta van szárítógép elenyésző a penész, pl idei télen nem is volt, mert párszor meg lett előlegezve a spriccentés penész nélkül
Szárral=szarral 😁
Állítólag brutális , mondták nagyon vigyázzak majd vele , mert nem viccel ! Ment már valaki ilyen erős szárral ? Mire kell odafigyelni ? 30-40le-sel már mentem , ott hiányzott a pówer , de nem tudom milyen lesz a vízen a 80ló ? 😉
3 személyes ! 🙃
A tengerről a hotel ! 😉
A jetre nagyon kíváncsi vagyok hogy megy ,húzza a vizisíket , kétütemű , kéthengeres , 80Le ! 🙄
A tengerről a szobára is érdekel.
Dehogy küldünk, együtt örülünk a jó sorsodnak. 😁
Nem veletlenul szoltam.
A szobából a tengerre kilátás ! 😉
Ha nem küldtök el anyámba , nagyon szívesen ! 😉
Sőtt ! Még viccesnek sem találom ! Amivel lehet nem vagyok egyedül ! 🤔
Bármilyet csak rólad és a nyaralásod benne legyen, nagyon király. 🙃
Extrának nevezed a hőhídmentesítést???????????????
Azt észrevetted, hogy erre a viccre nem mindenki vevő itt a fórumon?