Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jól be lehet baszni a fólia árából a házavatón
ennyit megér, legfőképp ha semmire sem kell a fólia

a vegetálás az kb a középkori sárkupacokban volt a nagyon csóróknak
miután nem a tehén volt a fűtőtest már egész kultúrált lett a lakhatás
én simán elvolnék egy jurtában is csak ne kelljen dolgozni
a villany hiányát nehezen szoknám meg, de lehet sikerülne
a napi tiszta ruha ami nélkül nem menne a nomádkodás ha ez megvan én bárhol el tudnék vegetálni
Az en oregsnyamnal meg se mikro, se kozponti futes nem volt, ok is elvoltak remekul. Sot, intetnet sem, szines tv sem, napelem sem.
Akkor ezek neked sem kellenek, mert ezek nelkul is el lehet vegetalni? A mai lakasaraknal pont ezt kisporolni lehet, de ezt nevezik gyogyonak.
Ja, labazati szigeteles sem volt az uk-uk oreganyam talpszelemenes hazaban, o is sokaig elt nelkule.
anyáméknak 1972 óta nincs fólia a békéscsabai cserép alatt és remekül elvannak
ennyi idő alatt 1x volt olyan rusnya hófúvás hogy le kellettt lapátolni a havat a padlásról
szóval ha nincs a padláson semmi akkor kb mindegy hogy van fólia vagy nincs
nekünk is csak ott van ahová lakótér lett tervezve a melléképület részen nincs fólia
Úgy van. Ezek egyedi esetek, te mi többet látsz bele? A napelemnél a venti elhelyezésében nem voltam képben, a munka az többnek nem tetsző. A hibákat NEM kell keresni, azok sajnos a figyelemmel néző embernél ordítanak, ha aludnék, akkor is látnám.
A tető... amelyiknél nem raktak fóliát a tetőhéjazat alá? Hát az amúgy tényleg irdatlan balfaszság volt. A Linopore az olyan 250-270,- forint/m2 árban megspóroltak olyan... 30-40 ezer forintot, egy új épület manapság bruttó 650-700 ezer forint négyzetméterenként, és a hülyéje kispórolt a 650 ezerből 270 forintot.
Erre tényleg csak azt mondom, hogy az ilyen hülyéket mutogatni kell a világnak. Azt megértem, ha te is így csináltad a sajátodat és kényelmetlen neked, ha szembesítenek a gyarlósággal, de akkor is, ez szarvashiba.
Hát igen,te mindent csak leírsz mással kapcsolatban.És mi van a kosárral?Vagy amikor lefényképezted a tetőt mert szerinted balfaszok voltak és szarúl csinálták,aztán azért el lett magyarázva hogy te vagy tudatlan,mert az is egy helyes eljárási mód.Vagy ott van a napelemrendszer,ott is ugyanez volt,kirakták az esőre stb,ott is el lett magyarázva hogy tudatlan vagy......fogd már fel,nem csinálsz mást csak mások hibáját keresed és látod,egy savanyú rossz indulatú ember vagy.És még ha csak én gondolnám ezt így,akkor azt mondom legyint az ember,de hidd el,itt mindenki hasonló véleményen van.
Az maradt meg, vagy azt irtam le?
Pont a tefajta lenne !kiváncsi az omlengesre, persze. Elfogyott az erv, jonnek a butasagok, hogy miert nem azzal kinzok mindenkit, hogy "megadatott nekem". Mondjuk igen, nem ittam el magamat ugy, hogyvagy baromsagokat irjak,vagy a hajlrkonyak kozott ulnek.
Megint hazudsz. Az anyukaknal leirtam, hogy nem tud parkolni, nem tud tolatni es milyen balfaszok, de ennyi. Ne mosd ossze a kettot.
Gyenge probalkozas, ovodas szint. Anyos kutyaja... A belterjes, lakasban tartott pinanyalo, pont megerdemeltek egymast.
Kiderul,ez vót,amugy most repsol van,mostmar az is draga.Eddig nem volt az.Sot volt hogy olajhoz adtak ingyen.
A motorex jó? Én még leragadtam Mol-nál.
Hát csak nézzük meg hogy mit írt reggel(lehet hogy este)elmegy az unokájával sétálni,neki mi maradt meg belőle,hogy tele volt a park hugyos csövesekkel,ahelyett hogy azt mondta volna hogy,itt vagyok megadatott nekem az hogy unokázzak ,hogy sétálhassak az unokámmal mert az egészségem lehetővé teszi,teljesen fasza minden.Nem,ott is csak a negatív dolgokat látta.
Ma láttam egy balesetet, a városban. 20 méterre voltam tőle, álltunk pirosnál... egy rönyó kanyarodott balra, ződnél, egyenesben szemből meg egy öreg balfax bement a pirosba, és oldalról beleállt. A rönyó az oldalára borulva állt meg. Egy nó vezette, nem lett baja, tulajdonképp szerencséje volt, mert elsónek egy orvos és egy mentötisztnek tanuló ment oda hozzá 😁 Hívtuk a segélyt persze, ilyenkor az kell, ott is volt az eset, rendőr, tűzoltó is perceken belül.
A rendőr egy tapló paraszt volt, első kérdése a lányomhoz, miért hívott mentőt, hisz semmi baja a nőnek 😡 (miután kiszedtük a kocsiból a felső ajtón, és leültettük mellé)
A tűzoltó viszont tök normális volt, megköszönte, hogy odamentünk segíteni, a mentős is örült, mert igazából nem volt már semmi dolga.
Mi elhúztunk, mikor már ott volt minden szerv, jó negyed óra múlva arra jöttünk vissza, még rajzolgattak...
Nem 100as a csóka... néha már majdnem megsajnálom, annyi keserűség van benne - aztán arra gondolok, tulajdonképp lexarom 😅 magának csinálja...
Ja,meg hát az anyukák akik kocsival merészelik vinni a gyereket az iskolába,na meg aki tűzjelzőnél nem húzta félre a számodra megfelelő helyre a kosarat amit aztán neked kellett félre húznod,aztán ugye a szerencsétlen családtagok a samponnal,az anyós a kutyájával stb stb.
Próbálj meg valami újat. Akiket eddig a számra vettem, az az alkeszok, és a bagósok, esetleg a drogosok, illetve a szarházi hajlékonyak. Ezen túlmenően léteznek az autósok, a horgászok, szőkék, a kőművesek, a tanyasiak, a szemüvegesek, a nagyothallók, a későn kelők, az elektronikus zenét kedvelők, a vegetáriánusok, a színházba járók, millió egy csoportosulás. Én három-négy szakkört nem szeretek, mert megkeserítik az életemet.
Hol itt a baj? Ja, tudom, mert te az egyik, vagy párhuzamosan több csoport tagja lennél?
Nem volt keszleten,marad,van hely fasza a kompresszios zsak.Meg a vekonyabb esoruhat impregnalom.
Ki beszélt itt az alkoholról mint a szórakozás lendítőjéről?Itt nem az alkoholról van szó,nézz már magadra,amiket itt irogatsz,az egész lényed megkeseredett és rosszindulatú.Neked mindig mindennel és mindenkivel bajod van.
Hülyeséget beszélsz és rosszindulatú vagy a szokásos módon. Nem zagyválok, és le is írtam, hogy van egy nézet, egy felfogásbeli vagy nevezzük elgondolásbeli megjelenés a pokolra.
Ennyi, nem kell a történet ezen részén továbbmenni. ha nem hiszel benne, akkor egyik pokol megjelenésben sem fogsz hinni.

A következő meg az, amit már leírtam, a te-tefajtád szegényes megjelenési formája, hogy a másik életminőségét vonod kétségbe, de nem tudod elképzelni a szórakozásodat, hogy valaki alkohollal lendít rajta. érzed az ellentmondást?
Mégiscsak arról zagyválsz hogy majd ide jutsz meg oda jutsz.....Teljesen mindegy ki hogy élt,te egész életedben nélkülözöl,aztán pontosan ugyanúgy el fognak földelni mint azt aki élvezte az életet.És ne,ne mond hogy élvezed az életet,te aki mindenben csak a negatív dolgot látod,aki csak más vélt vagy valós hibáival van elfoglalva.
100ast vegyél. Kevesebb helyet foglal
Neked ez jött le, hogy elhiszem, mert olvastam róla? A Star Wars univerzumot is jól körbeolvastam, némelyik részét többször is, mégsem hiszem Darth Vader-t.
Viszont az atommagot hiszem, pedig nem láttam, azokról is csak olvastam.
Nem vagyok "istenes" egyszerűen olvasom azt, ami az engem körülvevő legtöbb embert valahogyan érinti. Nem feltétlenül kell- és szükséges a magamévá tennem. Olvastam az emberevésről is meg a koponya zanzásításról is, egyik sem művelem. Igaz, ez a kettő nem a közvetlen környezetemben levő embereket érinti, de cserében nem is erről olvastam a legtöbbet.
És te elhiszed ezt a sok marhaságot?Pokol meg paradicsom.....
Lofaszt,inkabb vettem egy 200ml es lancsprayt,motorex,draga.
eddig nem voltál ilyen istenes, most már tényleg szedd be a gyógyszereid mert egyre bizarabb dolgok jutnak az eszedbe
én erre nem vagyok büszke, igazándiból nem is akartam látni, de csukott szemmel nehéz közlekedni