Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát a kirajzásra nem túl nagy esély van... eleve nincs lakható bolygó azon a pár 100 fényévnyi távolságon belül, ameddig elláttunk. ameddig meg el tudtunk menni, az mennyi is? a holdig? 😁
Hát az itteni átlagot szerintem már a 30 éve turmixgépbe épített elektronika tudása is lekörözte 🤣
ha már mesterséges agy
akkor
miről beszélünk? egy vagy több?
mert nem mindegy hogy
van egy master meg milliónyi slave
vagy
milliónyi master
A napelemet talan csak az olaj-gumi mulja alul. 😆
Jo sztori,tényleg jobb mint a napelem
Nos,van idom szoval nezelodok.
Van egy néni,saccra 50+ elkezdett motorozni,jo sokat megy kulfoldre.
Az a fejlovese most hogy elmegy vlagyivosztokig es vissza,mondjuk fura csak megy-megy,odaer,csinaltat egy olajcseret es mar fordul vissza,de mindegy,marginalis.
Na szoval valahol moszkva utan elhagyta a rendszamat.Na ez az unioban egy treler es mehetsz haza musor,uj forgalmi uj rendszam.
Na itt nem.Kapott egy igazolast hogy elveszett,es nyomhatja tovabb a sziberiai tajgaban is.Nem semmi diktatura.😃
De van jobb is,az uton osszetalalkozott egy afrikatwines cseh muksoval,aki valami moszkvai motorosbanda tagja,rendesen kolor meg stafbat vagy mi a tököm,mennek hazafele,es kozben ajandekba csinaltattak neki egy magyar rendszamot.
Konkretan mint a magyar,alu,dombornyomott,fenyvisszavero festes,meretpontos meg minden.
Ez mar erdekes hogy sima ember tud ilyet osszehozni.
De,itt vernyog az eu hogy egy munkavallalasi engedelyes ruszki kém lesz.
Holott ezek baze osszeraknak egy embet ugy okmanyokkal hogy a gyerekei is nemet koztisztasagi alkalmazottnak nezik. 😆
Ennyit ernek az azonositok.
Na ez jobb mint a napelemeselektromosauto flame. 😄
Nincs igeny tudásra,csak hogy a gyerek jol erezze magat a suliban.
Arra már nem volt ideje, de biztos beszélt volna róla. 😁 Igazából nagy fantázia sem kell hozzá, hogy bárki belássa ennek elég nagy esélye van.
Inkább az a proéma hogy ezelőtt 20 vagy 30 évvel a tudásszint emelésére törekedtek a képzésékben, iskolákban most meg inkább droidokat neveknek gondolkodási készség nélkül. Az intelligencia más kérdés.
Nem nehez lekorozni az emberi inteligenciat. 😆
Ez már évekkel ezelőtt fent volt a neten szerintem az öreg hawkins látta a terminátort a moziban 😁
Na ezt pont neked irta😆 kirajzásról nem beszélt? 😀
Egyébként ezzel párhuzamosan meg hülyitik lefelé az embreket.........
Hamár Sanyi megkért , hogy rakjak még képeket , és a qrva anyámba se küldött még senki , így próbálkozok még ! 🙃 😉
Mindent fényképezel.De csak viccnek szántam.
Nem szeretnék ! De miért is ? 😗
Ha a wc-n ülve is csinál szelfit akkor igen.
Lassan olyan leszel mint a pipi 😁
Kinti medence , recepció ! 😉
Hát nekem is ezt mondták ! Várom ! 😉
Én most indulok amalfira, de szerintem csak egy puntot fogok négy napra bérelni. Bejárjuk a környéket
Arc... 😁
Ja ilyen nagy yamaha waverunnerrel én is.... ment mint az állat félelmetes volt, főleg hogy kicsit hullámzott a víz és repkedett a hullámok közt 😁 nagyon kanyarodni nem is mertem, mert mondták, hogy ledob a faxba ☠️
Dehogy, örülünk hogy ott vagy, addig se rémítgeted szegény nyugdíjasokat a pumpás autóddal a gyorshajtással 😂
Fu de szar 😁