Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A. bólyákon kívül adta rá a teljes gázt , hiába húztam elötte parkettát !
110juro fél óra ! 🙄
Mennyiért adták és mennyi időre?
Ebből következik hogy nem is erre vonatkozott a kijelentésem hogy játékszer.
Pedig nem igazán vagyok egy beszari ! Mindenesetre megdícsértek kijövetelnél ! 😉
Próbáltam keresni a hullám mentes környezetet ! A 70km/h a vízen nekem a 200km/h nak felelt meg ! A 90már qrva sok volt ! 🤐
130Le néha nagyon is sok volt ! 😆
Nem , írtam hogy Rotax lesz , nem a Yamaha ! 😉
Nem is 80 lovad volt.......
Hát a jet eszméletlen volt ! 90km/H a vízen nem gyerekjáték ! Nem mindíg éreztem azt , hogy én vagyok a kapitány , és az fog történni amit én akarok ! Szóval a bivalyon kívül is van veszélyes ezköz ! Először elég gyáván kanyarodtam , a végén már 60-al mertem ütközésig fordítani a kormányt ! Aki azt mondja , hogy ez gyerekjáték az beteg ember ! A motorcsónakokat két pillanat alatt legyorsultam ! Csak úgy sunyít a vízen ! Jó volt ! 😉
Egy proba?
Én is voltam kicsit szórakozni tegnap. 0,22 Scorpion öntöltő karabély, 25 méter, állva, red dot. Bal alsó negyedben a belövés, aztán kicsit korrigáltam. A 9-es kb. 10 cm átmérő.
ugrani eddig se tudtam ha kézen álltam még 70 kilósan se
Ha rajtam múlna , beszámíttatnám a jet-be azt mennék egész nap ! 😉
Eladtad mi? 🤑
Ongyujtoval megegetnem a talpadat, tudnal te ugrani.
Vadak-vasak
A vízben csak nem görbülnek meg a vadak bennem ! Ja azt írtam , hogy a reptéren nem sípoltam ? 🤣
Az a rózsazsín ott hátrébb, az inkább neked való lenne 🤣 azzal biztos nem törnéd össze magad... 😁
https://www.brp-world.com/my/e.... Ez lesz az áldozat , nem a Yamaha ! Ez Rotax motoros , ez is nagytestű ! 130 lovas ha minden igaz ! 😉
Csak átéreztem az öregkort , még a nagyvasakat ! 😀
Gondoltam, hogy nem nekem akarta...
🙃
hátrafelé kellett húzni a kocsisort
aztán a fene se gondolta hogy tömör a rúd
lehetett vagy 12-15 cm átméró azt hittem sima vastagfalú cső
meg volt szorulva aztán nem éreztem a súlyát csak amikor kitéptem a helyéről
pár hétig nem kell verni az asszonyt mert a kezem se tudom emelni