Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az okot hogy bizonyítod?
asszony családjában vt egy gégerákos és egy tüdőrákos
egyik se cigizett sosem mégis meglett a baj
de
ha cigiztek volna ugyanúgy meglett volna a rák de akkor lehetett volna panelezni hogy a cigi miatt történt

ennyi erővel rá kell kötni mindenkire egy alvás megfigyelőt aztán ha baleset ért kielemezni az alvást és ha nincs napi 8 óra akkor nincs ingyenes ellátás mert nem tett meg mindent ahhoz hogy ne érjen baleset, mert aki fáradt az figyelmetlenebb.....
kb ilyen faszság a te összes téveszméd
Meglepodtem,elso blikkre ugy gondoltam hogy az EU kartya idenre meg jo.
Ja,majus vegere.
Mondom ok, kormanyablak majd kiallitanak egy igazolast esetleg,es mehetek pestre.
De nem,8 kor nyit,kaptam szamot,15 perc es kiallitva a kezemben volt az uj kartya.Varakozassal egyutt.Sorallas se volt.
😅
lehet, hogy nem szeretik csinálni(kezeit széttáró)
Jajaja......
Alapvetoen a road 5 a best off.De az gyakorlatilag egyszerre kopik el.
Ezert meg anno amikor olcso volt a bt016 pro vettem a hoddara,csak azt homeopátiás adagban hasznaltam,es meg a valtocsere miatt meg annyit se,igy lekaptam az uj elsot,felraktam a megmaradt kopott dev meg jo rosso corsat,es csak egy 180-as brigit vettem.Ez eleg volt kb 7e km-re,a tavalyi annyi volt,meg a hodda ingazas meg ezerotszaz,vagy annyi se.
Ez most nyiffant ki,es a píz nagy ur.
Ha ez a vegyes egyszerre kopik akkor kell egy road5 szett,csak az vagy 120e.🤷
Pocses is dicserte asszem.
Elhiszem, de közel ugyanazért az az érért én sem leszek hülye, hogy a tesztek vagy más írások alapján ne a magasabb kategóriába tartozót vegyem.
Az emberek bangák, szükséges az irányítás. Amikor nincs, vagy nem kellő mértékű, akkor abból anarchia lesz. Én mellesleg ha prezident lennék, nem baszakodnék senkivel, csak mindenkivel a saját tettének a következményeit megfizettetném, materiális/inmateriális módon. Nem verném ki a szádból a cigit (cigizel?) de se korai/rokkant nyugdíjazás nem lenne, légzőszervi daganatos megbetegedés kezelés tizenmillióért is elérhető lenne.
(Nem, nem érdekel a szomszéd Feri bácsi, aki a népgazdaságban dolgozva uránbányászként is ez a kór ért el, arra természetesen ez nem vonatkozna. Orvos sem vagyok, nem tudom, hogy hogyan lehet megkülönböztetni a kettőt, de gondolom lehet.)
A drogosan-alkoholosan csinált Down-kóros gyerek állami neveltetésének ellentételezése során sok könny- és izzadtságcsepp csöpögne a kőbányában. És vannak még ötleteim.
Nekem amilyen lassu vagyok mindegy.Akar rongyokba is csomagolhatom a felnit. 😀
Vannak haverok akiknek bejott a mitas.Egyszer elunk.Adok eselyt a szloveneknek. 😆
Gondolom zoli majd formál valami véleményt és közzéteszi 🙂
De nyilván ha az ár meg hasonló akkor nincs min gondolkodni
Pedig azon a motoron nincs különbség a kettő közt. Egyébként jól ajánlotta a gumis, de a te szokásaidhoz meg ahhoz a technikához nem.lesz értékelhetö a különbség
Én is Mitasban gondolkodtam, mert én nem járok olyan "hegyesen"' ahogy itt olvastam egyszer, de a gumis lebeszélt róla, adott Angel-t és alig-alig drágábban. 41+ volt a gumi, meg asszem 4.5 ezerért szerelte, centírozta, de a motorból én szedtem ki.
Fene tudja, én a gumit érzékenyen kezelem, annak tapadni kell minden körülmények közt, ne kelljen melegiteni stb....a jól beváltakat nem cserélgetem tovább
Pedig csodákat műveltél volna ha mindez hatalommal is párosul 😅
Én elvből SOHA, semmilyen tömörülésnek nem voltam és vagyok a tagja, most önmagamnak megengedően a gyermekkori kötelező kisdobos-nagydobosságot figyelmen kívül hagyom.
Igazabol csak fel ora alatt feldobtam egy mitas sportcuccot.Ez volt a legolcsobb. Elol meg felutas a bt016pro.
Ahogy nztem egy gs-es csavot neki 7-8e korul bir a RoadAttack4,.Bar jol tapad.
Hamondom a fene vesz turagumit 70e ert ha ugyanannyit megyek egy 46e-res sportal.
A gumi fontos....bár nem eccer értem haza acélszöveten, azóta próbálom inkább hamarabb lecserélni mimt kint kelljen óvatoskodni.
Amúgy megnéztem neked, az elfojtás az ún. "én-védő" mechanizmusok közé tartozik, érdekes módon a magasabb szintű, neurotikus elhárítások közé tartozik az elfojtás. Itt említik az azonosulást is, ugye itt is, de faszkalap lippppsi prüssszelita szarháziaknál kerül elő ilyenkor mindig az, hogy "és ha majd te leszel ott vagy az anyád...?"
Nem könnyű bevallani, de néha a pszichomókusok is írnak jót és valót.

:-D
Rosszkor születtél. Ötven de inkább hatvan évvel ezelőtt sokra vihetted volna a rendszer kádereként 😀
Nagyon nem,utvonalakat futtatok at a kurvigeren,meg a hatso gumit csereltem,es szallasokat kerestem.Az idegesitett.
Soknak van pici baja,a legtobb meg draga.
Ha oda jutok jovore kiprobalom a furgonos dolgot, jeti aszondta 2000 meter vagy fahatar felett engedelyezett az ejszaka vadkemping,csak reggel el kell csomagolni,legalabbis svajcban.
Ez jo is.
Javaslom valamelyik pszochoanalitikus/pszichoanalízis szakember olvasását az elfojtásról.
Az amúgy a legegyszerűbb cselekedet, de egyben az egyik legveszélyesebb is, mert a méreg csak gyűlik-csak gyűlik, és mint a kukta, egyszer robban.
És ezt most nem viccből írom, amikor az asszonyállat a teológusit végezte, majdnem az összes ilyen szarságát elolvastam. Volt, amikor járatta az ÉS-t, akkor egyik lapszámba az összes "zsidó" és "antiszemitimus" (és annak szinonímáit) bekarikáztam vastag fekete filccel, hogy vegye már észre, mit hoz a lakásunkba, mert én sem hordok meztelen nős naptárakat a falra.
Aztán a faszkalap iványi iskolájában mutogatta a Oswiczim-i tábor szögesdrótjából hajtogatott Dávid-csillagot, erre föl én meg elmentem Oswieczimbe és letörtem egy darabot, hogy tessék, örülhetsz van mát itthon is az ereklyéből.
(Csak mostanában nem találom...)
Nagyon készülsz😀
Én sokáig ilyen betétekkel indultam mert mindig pont igy nézett ki hogy alig kopott az előző turán. A cuccok közé meg beraktam az ujakat az imbuszkészlettel, tiz perc kicserélni.